Dieviškumo daktaras (prisijungęs)

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Dieviškumo mokslų daktaras internetu

Šis internetinis kursas dėstomas tik anglų kalba.

Pasiruoškite tarnauti kaip Jėzus, visada vykdydamas dieviškąją iniciatyvą, kuria Jis sekė matydamas ir girdėdamas savo Tėvą!

  • Ar jus tenkina dieviškumo doktorantūros programa, turinti tik „krikščionišką požiūrį“, ar jūsų širdis alkanas dėl galimybės išgirsti Jo balsą kalba tiesiai į jūsų širdį?
  • Ar jūs ieškote radikaliai skirtingos dieviškumo doktorantūros programos?

Jei taip, tuomet Christian Leadership University dieviškumo daktaro laipsnis yra būtent tai, ko jūs ieškojote.

125542_candles-2628473_960_720.jpg

„pixel2013“ / „Pixabay“

Dieviškumo daktaro laipsnis yra vertas kur kas daugiau nei popierius, ant kurio jis atspausdintas

Mes tikime, kad patirtinės žinios yra be galo vertingesnės nei savarankiškas knygų mokymasis. Visos galvos žinios pasaulyje jums nedaro nieko gero, jei negalite priversti jų veikti realiame pasaulyje. Štai kodėl kiekviename jūsų žingsnyje pritaikysite tai, ko išmoksite. Kiekvienas iš mūsų internetinių teologijos kursų, internetinių Biblijos kursų ir internetinių tarnavimo kursų yra gaiviai praktinis ir nuosekliai supažindins jus su procesais ir metodais, kurie naudojami.

Jūs jau užsitarnavote savo laipsnį

Tai, kiek metų dirbote, ir gyvenimas, kurį palietėte, liudija jūsų atsidavimo Viešpačiui Jėzui Kristui lygį. Dabar galite patvirtinti ir dokumentuoti savo išskirtinį tarnystės gyvenimą gavę savo dieviškumo laipsnio gydytoją. Esate daug arčiau savo laipsnio, nei galite suvokti. Pasiekite iki 50% savo laipsnio per kitų kolegijų nuorašus ir gyvenimo patirties rinkinį. Pasinaudokite savo ankstesnėmis studijomis ir patirtimi, kad uždirbtumėte dieviškumo gydytoją per trumpesnį laiką, nei jūs kada nors galvojote!

Pagerinkite savo sugebėjimą išgirsti Dievo balsą

Be abejo, jums nėra keista išgirsti tą „ramų, mažą balsą“. Pajutote Dievo kvietimą į savo gyvenimą patekti į tarnybą ir pajutote švelnų Jo vadovavimą, kai stengėtės laikytis Jo tobulos valios. tavo gyvenimas. Bet ar kada norėjai, kad galėtum tiksliau sutelkti dėmesį į Jo balsą? Ar jaučiatės alkanas nuosekliau girdėti iš savo dangiškojo Tėvo ir norite, kad galėtumėte būti 100% įsitikinę, jog tai iš tikrųjų yra Jis?

Nustokite badauti ir pradėkite miegoti

Štai kas yra Christian Leadership University ! Pagrindinis visko, ko mokome, pagrindas yra sugebėjimas be vargo ir nuosekliai išgirsti Dievo balsą. Kursas Komunija su Dievu sustiprins jūsų sugebėjimą atpažinti Jo balsą ir pašalins visas abejones ir netikrumą. Įgysite įgūdžių iš karto atpažinti ir „suderinti“ pagal dažnį, kad galėtumėte „sureguliuoti“ likusį pasaulį.

Dalinkitės Dievo balso dovana

Kai jums bus labai patogu patirti kasdienius pokalbius su Jėzumi, natūraliai kils noras pasidalinti šiuo sugebėjimu su aplinkiniais, kurių gyvenimus paliečiate. Kokią geresnę dovaną galėtumėte jiems įteikti? Skleiskite žodį ir įtraukite nuolat didėjantį Dievo vaikų skaičių į nuolatinį, gyvenimą keičiantį, gražų bendravimą, kuris yra Jo širdies troškimas.

Paspartinkite savo laipsnį

Esate daug arčiau savo dieviškumo daktaro laipsnio, nei suvokiate. Pasiekite iki 50% savo laipsnio per kitų kolegijų ar seminarijų nuorašų derinį ir gyvenimo patirties rinkinį. Panaudokite savo ankstesnes studijas ir patirtį ir gaukite dieviškumo daktaro laipsnį greičiau, nei jūs kada nors galvojote!

Uždirbkite savo laipsnį namuose

Nuotoliniu būdu įgykite akredituotą dieviškumo daktaro laipsnį .

Dieviškumo laipsnis Greita pradžia

Uždirbkite iki 50% savo dieviškumo daktaro laipsnio derindami gyvenimo patirties kreditus ir pervedimus iš kitų kolegijų ar seminarijų.

Kodėl reikia mokėti daugiau?

Studijos CLU yra apie 1/10 dešimtosios privačios kolegijos ir apie 1/4 viešosios valstybinės kolegijos.

Besivystančių šalių studentams bus suteikta nuolaida iš Christian Leadership University :

  1. Jei užsakote įprastą 3 kreditų CLU kursą, kurso kaina sumažėja nuo 300 USD iki 150 USD. Kursų medžiaga ir siuntimo išlaidos yra papildomos.
  2. Mes turime daugiau nei 20 populiariausių kursų elektroninių mokymo modulių, kurie suteikia taikomojo dvasingumo diplomą. Visą medžiagą iškart galite rasti savo kompiuteryje ar išmaniajame telefone. Įprasta modulio kaina yra nuo 99 USD iki 197 USD, todėl galite paprašyti kupono, kuris atleidžia modulį nuo pusės kainos. Norėdami gauti daugiau informacijos, spustelėkite čia.

CLU yra svarbiausias mokymosi apreiškimais pagrindas

Mūsų unikalus požiūris yra tikras gyvenimas, pagrįstas Biblija, apreiškimais grįstas mokymasis, patvirtintas Dievo balsu.

Reikalavimai

Daugeliui daktaro laipsnių reikia 40 kreditų, viršijančių magistro laipsnį, su galimybe daktaro disertaciją atlikti už dalį kreditų. Šiems laipsniams gauti reikia 60 kreditų už magistro laipsnį, įskaitant privalomą daktaro disertaciją: krikščioniškosios filosofijos daktaras, dieviškumo ir teologijos daktarai. Šie kreditai gali būti gauti iš 1) kursų derinio; 2) originalus disertacijos ar ministerijos projektas ir 3) praktikos ar stažuotės patirtis. Tikimasi, kad studentas kartu su dekanu parengs programą, kuri patenkins jo augimo troškimą srityje (-se), kurioje (-iose) Dievas įdėjo aistrą į jo širdį.

  1. Rengiami kursai: Studentas gali pasirinkti bet kurį iš CLU siūlomų kursų. Jei jis pasirinks bakalauro kursą, bus atliktas papildomas darbas, kad būtų įvykdyti abituriento reikalavimai.
  2. Originali disertacija ar ministerijos projektas: Tai gali būti originalus rašytinis darbas arba sukurti ministerijos darbą. Unikalumas ir (arba) originalumas bus pagrindiniai šio projekto įvertinimo taškai. Jei projektas yra rašytinis, jis turėtų išlaikyti pusiausvyrą tarp originalių teksto tyrimų (Raštuose ir antrinėje literatūroje) ir praktinio darbo išbandymo realiame gyvenime. Kažkodėl ministerijos darbas ar originalus rašytinis darbas turėtų pridėti naują požiūrį į disertacijoje nagrinėjamos temos žinias ir praktiką.
  3. Praktika arba stažuotė: Mes taip pat skatiname daktaro laipsnį gauti iš realios tarnybos tarnybos patirties.

Ribos: Iš viso tiek kitų kreditų perkėlimo iš kitų institucijų, tiek iš kreditų, uždirbtų dėl gyvenimo patirties, gali būti skiriama daugiausia 20 kreditų. Iš šių 20 ne daugiau kaip 10 gali būti gauti iš kreditų, uždirbtų už gyvenimo patirtį.

Kontaktiniai duomenys

Paštas: clu@cluonline.com

Telefonas: 800-466-6961
arba
716-681-4896

Faksas: 716-685-3908

„Facebook“: https://www.facebook.com/christianleadershipuniversity/

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Christian Leadership University brings the Voice of God to every learning experience. It’s a unique approach that will transform the way you learn, and you’ll never go back to dry studying again once ... Skaityti daugiau

Christian Leadership University brings the Voice of God to every learning experience. It’s a unique approach that will transform the way you learn, and you’ll never go back to dry studying again once you do it this way! Skaityti mažiau