Dieninės MBA

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Programos aprašymas

„ Brentwood University “ MBA programa skirta visų patirties lygių specialistams, kai kurie iš jų gali ieškoti karjeros, o kiti - į kitų sričių verslo sritį. Dar svarbiau, kad „ Brentwood University MBA programa yra pasirengimas studentams, norintiems pradėti ir valdyti savo verslą. Baigę pagrindinius kredito kursus, studentai turi galimybę išplėsti savo išsilavinimą specializavimu, užpildydami du papildomus specializacijos kursus.

Ši programa siūloma visiškai internete.

Programos uždaviniai

Studentai, sėkmingai baigę verslo administravimo magistro programą, įgis šias kompetencijas:

 • Kritinis mąstymas: sprendžiamos valdymo problemos naudojant kritinio mąstymo įgūdžius ir kiekybinę analizę;
 • Etinis samprotavimas: įvertinti moralinius ir etinius principus, taikomus organizacinėje aplinkoje;
 • Komandos plėtra: analizuokite vadovavimo ir vadovavimo įgūdžių naudojimą kuriant produktyvias komandas;
 • Sprendimų priėmimas ir vykdymas: verslo informacijos tyrimas, siekiant paremti sprendimų priėmimo procesą ir vykdyti sprendimus;
 • Efektyvus bendravimas: vertinti verslo vidaus ir išorės komunikacijos praktiką; ir
 • Pasaulinis mąstymas: analizuokite verslo galimybes ir iššūkius pasauliniu mastu.

Reikalavimai laipsniui

Norėdami gauti verslo administravimo magistro laipsnį, visi studentai turi užpildyti 36 programos kreditus. Instrukcija pristatoma per šešis 6 kredito valandų kursus. Studentas turėtų tikėtis, kad užtruks 12 mėnesių, kad užbaigtų verslo administravimo magistro reikalavimus, jei nepertraukiamas ir normalus progresas vykdomas per programą.

Verslo administravimo magistro kursai

Studentas privalo užpildyti 6 iš 9 kursų, skirtų verslo administravimo magistro studijų programos baigimui ir MBA laipsnio suteikimui.

 • BU 151101 organizavimas ir vadovavimas (6 kreditai)
 • BU 151102 Inovacijų ir technologijų lyderystė (6 kreditai)
 • BU 151103 Apskaita ir finansai (6 kreditai)
 • BU 151104 Mikro ir makroekonomika (6 kreditai)
 • BU 151105 Rinkodara ir verslumas (6 kreditai)
 • BU 151106 verslo strategija (6 kreditai)
 • BU 151202 Vadybinė apskaita ir finansų valdymas (6 kreditai)
 • BU 151204 Žmogiškųjų išteklių valdymas (6 kreditai)
 • BU 151206 projekto valdymo pagrindai (6 kreditai)

Reikalingos mokymosi medžiagos

Kiekvienas kursas turės paskirtą vadovėlį, kurį studentai yra atsakingi už savarankišką mokymąsi. Mokymosi valdymo sistema (LMS) palaiko papildomų mokymosi priemonių naudojimą, įskaitant daugialypės terpės paskaitų pristatymus, diskusijų forumus ir elektroninės bibliotekos skaitymo medžiagų rinkimą. Kursų medžiaga yra atskirų fakulteto narių nuožiūra, tačiau prieš pradedant juos naudoti gyvame kurse, jis turi peržiūrėti ir patvirtinti vyriausiąjį akademinį pareigūną.

Praktinis mokymas

Šiuo metu „ Brentwood University studentai neprivalo atlikti jokių praktinių stažuočių ar egzaminų. Kadangi mūsų universitetas aprūpina daugumą suaugusiųjų besimokančiųjų, jie jau dirbs verslo ar kitose srityse. Brentwood University nesiūlo universitetinių kreditų gyvenimui ar darbui.

Baigę užimtumo galimybes

„ Brentwood University programų Brentwood University gali įsidarbinti rinkoje su bet kuriuo darbdaviu, kuris nori juos samdyti. Statistiniai duomenys rodo, kad studentai, įgiję magistro laipsnį, gali tikėtis gerokai didesnio gyvenimo užmokesčio, palyginti su tik bakalauro ar profesinio laipsnio pajamomis. Brentwood University nesiūlo įsidarbinimo absolventams, o absolventams negali garantuoti darbo užmokesčio. Brentwood University gali padėti studentams nustatyti gerus ryšius palaikančius ryšius (agentūras ir vadybininkus) ir pateikti informacines medžiagas, padedančias studentams ruošti savo gyvenimo aprašymus ar pagerinti jų apklausos įgūdžius

Baigimo politika - MBA programa

Norint gauti verslo administravimo magistro laipsnį, studentas turi atitikti reikalavimus, susijusius su semestro kreditais, vidurkiu, studijų programa ir kursais. Akademiniai pažangos patarėjai (PA) gali padėti studentams ir jiems vadovauti. Studentai, kurie atitinka visus reikalavimus dėl baigimo, turi pateikti prašymą baigti akademinį pareigūną.

Norėdami gauti verslo administravimo magistro laipsnį, studentas privalo atlikti šiuos dalykus:

 • Uždirbkite mažiausiai 36 semestro kreditų, atlikdami 6 pagrindinius MBA kursus.
 • Išlaikyti institucinę GPA 2,0 (4.0 sistemoje).
 • Uždirbkite minimalų kursų laipsnį 2,0 (4,0 sistemoje) kiekvienam programos kursui.

Deklaracijos suteikimo data yra data, kai studento laipsnis yra oficialiai suteiktas. Užbaigus visus reikalingus kursus, pateikiant baigimo programą ir išsprendžiant visus neįvykdytus finansinius įsipareigojimus, studentai, kurie atitinka visus akademinius ir administracinius reikalavimus, gaus du oficialius raštus ir jų diplomą.

Priėmimo sąlygos - MBA

Studentai turi turėti bakalauro laipsnį iš Biuro patvirtintos arba anksčiau Biuro pirmtakės patvirtintos institucijos; arba akredituota JAV ar Kanados institucija; arba kita valstyb ÷ s patvirtinta institucija, kad dokumentai, kad institucija, kurioje studentas įgijo savo laipsnį, yra lygiavert ÷ biuro patvirtintai institucijai; arba institucija, įsikūrusi už Jungtinių Valstijų ar Kanados ribų, be to, pateikia išsamų užsienio kreditingumo vertinimo tarnybos, kuri yra Nacionalinės kvalifikacijų vertinimo paslaugų asociacijos (NACES) narė, laipsnio vertinimą arba, jei laipsnis suteikiamas tarptautinė institucija, Brentwood University administracija gali tirti ir patvirtinti laipsnį.

 • Studentams turi būti suteiktas meno bakalauro laipsnis.
 • Studentai privalo sumokėti visus taikomus mokesčius, kaip nurodyta pasirašytame mokestiniame grafike, pasirašant sutartį arba sudarant sutartį, arba kitoms mokyklai priimtinoms priemonėms. Priimama galimybė mokytis studentams.
 • Ši institucija nesuteikia kreditų už tinkamą CLEP ar kitų panašių egzaminų užbaigimą. Ši institucija gali suteikti kreditą už patirtinį mokymąsi.
 • Ši institucija nesudarė sujungimo ar perdavimo susitarimo su jokia kita institucija.

Anglų kalbos mokėjimas

Instrukcija bus pateikta ne anglų kalba. Studentui, kurio ankstesni laipsniai nebuvo baigti anglų kalba, reikės 500 balų popieriniame TOEFL teste arba 70 balų pagal internetinį testą.

TOEFL reikalavimas netaikomas studentams, gavusiems vidurinės mokyklos diplomą ar lygiavertį dalyką akademinėje institucijoje, kuri pateikė nurodymą anglų kalba.

Panašiai TOEFL reikalavimas netaikomas studentams, baigusiems kursinių darbų, anglų kalba, koledžo lygmenyje arba kurie baigė anglų kalbos testą šioje institucijoje.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Brentwood University endeavors to provide current and effective graduate business education programs to qualified learners. Instruction is delivered via programs that are adaptable to student needs or ... Skaityti daugiau

Brentwood University endeavors to provide current and effective graduate business education programs to qualified learners. Instruction is delivered via programs that are adaptable to student needs or interests. Skaityti mažiau