Oficialus aprašymas

3 TOP UNIVERSITETAI = 1 EUROPOS DOKTORATAS

Visi studentai turės kartu su ABMS Šveicarijos daktaro laipsnį kartu su Dąbrowa Górnicza universiteto (WSB) ir T. Ševčenkos nacionaliniu universitetu (KNU). ABMS yra sertifikuota EFMD EOCCS, Šveicarijos nacionalinė švietimo kokybė (EduQua) ir ASIC UK. WSB yra Europos valstybės pripažintas universitetas, o KNU yra Europos viešasis universitetas, įkurtas prieš 200 metų ir įskaitantis į 500 geriausių pasaulio universitetų.

3 aukščiausia Europos universitetai = geriausia virtuali / internetinė programa = 1 aukščiausia Europos doktorantūra ŠVEICARIJA + ES + TOP RANKED 500

Tobulinti savo patirtimi, AMT

Susisiekti su mokinių ir lyderių kaip jūs mūsų internetinėje doktorantūros programose. Jūs pereiti kiek jūsų protas bus jums kaip doktorantė AMT.

Dėl mokslininkams ir pedagogams

Iš Sales & Marketing (DBA) Daktaro reiškia aukščiausią lygį pasiekti bet kurioje akademinės disciplinos.

Tai aukščiausias išsilavinimo lygis galite studijuoti AMT Open University. Šiame lygmenyje mokiniai būtų suteikta visa žinias ne tik žinoti, kaip, mūsų studentai turėtų gebėti ateina su naujos teorijos save ir turėtų galėti valdyti didelį komandą ir mokyti jaunus specialistus, kaip daryti dalykus geriau, jie supažindinami su valdymu akademinė disciplina. Daktaro Pardavimų ir rinkodaros yra labai galinga, kad kvalifikacija yra visiškai pajėgi teikti didelę paramą į tuos, kurie yra susiję su reklamos ir rinkodaros pasaulyje karjerą. Ši kvalifikacija gali suteikti pagalbą žmonėms, kurie nori parduoti produktus savo klientams pritraukiant didžiąją lankytojų ir padidinti savo pardavimus. Tiesą sakant, svarbiausia yra tai, kad kiekvienas verslas arba tiksliau produktas reikalauja skatinimą, nesvarbu, kaip gerai ji yra. Jūs turite pasakyti žmonėms apie produkto savybes, nes jie bus tik apsvarstyti galimybę naudoti jį, kai jie tai žino. Dėl šios priežasties, pardavimų ir rinkodaros laukas yra tiesiogiai ar netiesiogiai susiję su kiekvienu kitoje srityje, nes pritraukti klientus mes visi turime skatinti. Šiuolaikiniame pasaulyje turi greito pranešimo pranašumą ir yra daugiau nei pakankamai laikmenose, kurie yra naudojami specialistų, kurie yra susiję su pardavimų ir rinkodaros srityje. Internetas yra labiausiai stiprus reklamos terpė eros, turinčios perteikti pranešimus minučių žmonių šiame pasaulyje galią. Socialiniai tinklai ir kiti susiję platformos ypač iškilo kaip įtikinti prekybos platformų, nes daug žmonių iš įvairių šiame pasaulyje yra su jais susiję. Tie, kurie siekia daktaro Pardavimų ir rinkodaros yra mokomi įvairių strategijų ir įgūdžių, kurie gali būti įdarbinti naudojant Social Media atlikti produktų ir paslaugų skatinimas. Panašiai E-verslas yra susijęs su IRT taikymu, kuri yra informacines ir komunikacines technologijas vykdant verslo veiklą. Jis taip pat susijęs su pardavimų ir rinkodaros, ir į pardavimų ir rinkodaros programa studentams daktaras yra numatyta atitinkamų žinių apie šioje srityje taip pat.

Šis kursas taip pat koncentruojasi į pabrėžiant pagrindinis skirtumas tarp interneto, taip pat neprisijungęs rinkodaros strategijas. Asmenys, kurie gauna šią kvalifikaciją sugeba padėti ne internete, bet taip pat neprisijungęs įmonės. Susijusios su tokių mokymo kursų variantai yra skirtos mokyti mokinius produktų ir paslaugų, kurios paklausa plėtrą. Ji taip pat suteikia galimybę įsigilinti apie vyraujančias pagrindinės pramonės tendencijas. Trumpai tariant, tai galima teigti, kad pardavimų ir rinkodaros susiję aspektai pagrindinėje srityje yra surinkti daktaro programą vykdyti stipresnių verslu susijusių įgūdžių ugdymą studentams. Paprastai priėmimo kriterijai studentams, kurie nori gauti dalyvavo šioje programoje yra tai, kad jie turi turėti magistro laipsnį toje pačioje srityje arba darbo patirtį valdant septynerius metus, be bet bakalauro arba jam prilygintas. Žinoma trukmė yra vieneri metai plius darbas.

Mūsų doktorantūros programas, jūs:

 • Parengti ir praktika inovatyvius tyrimo metodus.
 • Uždirbk aukščiausią švietimo kokybę.
 • Pasiekti žinias skelbti recenzuojamuose žurnaluose.
 • Tapkite sėkmingai daktaro mokslo ir pedagogas.

Pagrindinis tikslas šio kurso teikti kvalifikuotus specialistus į pagrindinį pramonei, kuris gali veikti Gražu viduje konkurencingoje pasaulio rinkoje. Asmenys, kurie yra susiję su pardavimų ir rinkodaros pramonė tikrai gali suteikti didelį postūmį jų karjerai gaunant dalyvavo šiame mokymo programą. Jei jus domina, tada nereikia gaišti laiko ir pradėti dabar.

Mokslų daktaro imsis savo vadovybę į kitą lygį. Mūsų doktorantūros programose, jūs:

 • Studijų ir taikyti inovatyvius tyrimo metodus.
 • Kombainas taikomuosius mokslinius tyrimus ir profesinės praktikos.
 • Pasiruoškite padaro politikos ir praktikos poveikį.
 • Sužinokite strategijas, siekiant palengvinti efektyvesnes, pritaikomas organizacijas ir kurti teigiamus pokyčius.
 • Tapkite daugiau naujovių lyderė savo srityje.

Studijų kalba: Ši studijų programa mokoma tik anglų kalba. Mes turime 4 suvartojamų per metus: sausio, balandžio, liepos ir spalio

Moduliai:

 • Pardavimų ir rinkodaros
 • Globalus valdymas
 • Strateginis valdymas ir lyderystė
 • Projektų valdymas
 • Strateginiai informacinės sistemos analizė
 • Apskaita ir finansai
 • Tyrimų metodai
 • Elektroniniai tyrimų metodai
 • Dinamines svetaines

Priėmimo sąlygos:

Trukmė: vienerius akademinius metus + darbas (darbas trunka 1-4 metus)

Diplomas: DBA Pardavimų ir rinkodaros

Amžius: Minimalus amžius 25 metų

Ankstesnis tyrimas: Master arba lygiavertis arba 7 metų valdymo patirtį + bakalauro arba jam prilygintas

Anglų lygis: IELTS arba lygiavertis (tik studentams iš ne angliškai kalbančiose šalyse ar studentams, kurie nesimokė bent anglų kalba mokykloje)

Tyrimo metodas: Online

Įmoka: 19900 EUR

Europos kvalifikacijų sąranga: Ši programa yra lygiavertis EKS 8 lygmens (doktorantūros)

Pastaba: Studijų mokestis neapima taikymą ir rezervavimo mokestį (garantuoti jums studijų vietą) 240 eurų (kažkada mokėjimo ir negrąžinamas).

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 96 daugiau kursų OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Atvira registracija
Duration
2 - 6 metų
Ištęstinės
Price
3,050 EUR
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas

Atvira registracija

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date