Read the Official Description

daktaras verslo administravimo (DBA)

Apžvalga

Internetinis verslo administravimo daktaras programa yra praktiškas, nukreipta nepriklausomų studijų programa, kuri pabrėžia kursinį darbą į verslo vadovavimo ir valdymo. Ji nereikalauja jokių klasėje ar seminare lankomumą. Programa yra ypač svarbus vidurio ir vyresniųjų vadovų, kurie nori aukšto lygio išsilavinimą teorinius ir praktinius aspektus, veikianti verslą.

Jame pagrindinis dėmesys skiriamas, kaip verslo vykdomos Jungtinėse Amerikos Valstijose, bet yra atvira studentams iš Azijos, Europos ir Artimųjų Rytų, kurie nori valdyti verslą Jungtinėse Amerikos Valstijose ar užsiimti verslu su JAV įmonių ir būtų naudingas geriau suprasti JAV verslo operacijas. Nors vadovavimo įgūdžiai yra taikomi kultūriniai skirtumai, pagrindai taikyti visame pasaulyje verslo vadovų, kurie nori rungtyniauti sėkminga JAV verslo modelius.

Programos tikslai yra šie:

  1. Pasiūlyti kursinių ir praktinių užsiėmimų verslo administravimo, vadovavimo, valdymo programą ir garsas veiklos praktiką, kad bus padidinti profesinius ir asmeninius gyvenimus savo studentams;
  2. Parengti specialistus, tarnauti aukštesniojo lygio valdymo ir verslumo tikslus su tinkama patirtimi remiamų dabartinių mokslinių tyrimų ir teorijos fone.
  3. Įdarbinti fakultetą, kuris yra atliekami jų atitinkamų kompetencijos sričių iš tiek akademiniu ir praktiniu požiūriu.

Sėkmingi Baigusių programą demonstruos:

  • taikymas pažangios žinių teisinėse, teorinių ir praktinių aspektų veikia verslą.
  • gebėjimas įvertinti sudėtingus verslo etikos problemas ir susijusias teisines problemas ir priimti tinkamus sprendimus ir rekomendacijas, pagrįstas garso argumentais ir analizė.
  • Įvertinimas už socialiai atsakingus ir aplinką tausojančius sprendimus rengiant ir įgyvendinant verslo strategiją.
  • gebėjimas veiksmingai bendrauti nuo sąlygų įvairovė.
  • veiksmingai valdyti asmenų ir grupių verslo aplinkos taikant šiuolaikinius vadovavimo teorijas ir koncepcijas.
  • Kaip autoriui tinkamai suformatuotą ir pateiktą disertaciją ar didelių praktinių projektą, kuris atstovauja iš esmės mokslinių tyrimų tema, originalaus kūrinio ar projekto, kurioje sujungiamos mokymosi tikslus kursinių taip, kad naudos organizacijai.

Universitetas veikia siekiant įvykdyti DBA programos tikslų per atitinkamą kursinių, kartu su tęstinio kryptimi, vertinant mokinių pažangą ir reguliariai vertinant mokinių mokymosi rezultatus, prižiūrimos ir administruojamų kvalifikuota fakultete.

Pristatymas

Universiteto nukreipta nepriklausomų studijų modalumas pripažįsta, kad švietimas yra individualus procesas, kuriame individai su skirtingais mokymosi poreikių ir studijų grafikus gali būti apgyvendinta. Ji pabrėžia, sužinojęs, kad yra prasminga, kai asmenys naudojasi mokymosi procesą, ir įgyti žinių, siekiant geriau suprasti ir valdyti savo karjerą.

Programa fakulteto nariai remia studento savarankiškas-studijų mokymosi vaidmenį patarti ir skatinti mokymosi procesą vienas ant vieno sąveika. Mūsų fakulteto nariai pripažinti individualius mokymosi stilius ir pabrėžti medžiagos aktualumą asmens padėtis.

Kiekvienas interneto DBA programos Žinoma yra daug pamokų užduotis paprastai sudaro skaitymo reikalavimus ir mokslinių tyrimų projektų seriją. Studentai vertinami per egzaminus ir / ar mokslinių tyrimų užduotis, kurie bus pateikti fakulteto vertinimą.

Visos užduotys yra teikiamos elektroniniu būdu. Kaip nustatyta Universiteto Bendra Katalogas, Interneto prieiga ir minimalūs reikalavimai kompiuteriui ir įgūdžiai yra reikalingi kaip patekimas būklės.

Pirmieji trys kursai mokymo programos yra žinomas kaip kvalifikacinių kursų. Studentas privalo atsižvelgti ir išlaikyti kvalifikacinį egzaminą prieš studentas gali uždirbti akademinį kreditą pagrindinę žinoma. Kvalifikacinį egzaminą yra trijų valandų Proctored testas, kuris apima medžiagą, pateikiamą akcijų kursus. Jis susideda iš objektyvių ir subjektyvių klausimų derinys.

Priėmimo politiką ir reikalavimus

Magistro laipsnį iš akredituotos įstaigos paprastai yra reikalingas priėmimo. Šio pareiškimo kontekste, akredituota institucijoms per JAV reikalauja jie būti akreditavimo įstaigai JAV Švietimo departamento pripažinta narys.

Pareiškėjas gali būti sąlyginai priimti į programą remiantis užpildytą paraišką dėl priėmimo, gavus $ 75.00 mokestis už paraišką, studentų kopijų nuorašai atspindinčių ieškovo aukščiausią atitinkamą laipsnį, dokumentus pareiškėjo profesinės darbo patirties, ir dviejų gavimo baigė doktorantūros pareiškėjas Nuoroda formas. Oficialūs kopijas visų atitinkamų gautų tiesiogiai iš kilmės įstaigos Kolegijos lygio kreditų bus reikalaujama per 60 dienų nuo priėmimo.

Nors profesionali darbo patirtis nėra Įėjimas į programą sąlyga, pareiškėjai turi pateikti įrodymus, kad bet kurios ankstesnės profesinės darbo patirties iki oficialaus priėmimo.

Dauguma institucijos pareiškėjams yra brandus suaugusieji, dirbantys profesionalių nustatymų įvairovė. Daugelis nedalyvavo kolegija keletą metų. Todėl, prieš klasę rangas ir pažymių vidurkis nėra reikšmingi veiksniai priėmimo procese.

Turėtų būti reikalaujama papildomos informacijos pareiškėjas bus susisiekta.

Visi mokėjimai turi būti mokamos JAV doleriais. Mokėjimai gali būti atliekami MasterCard, Visa®, American Express® ar asmens / verslo čekiu.

Užsienio Pareiškėjai ir pareiškėjai su tarptautinėmis kvalifikaciniai

Gali prireikti pareiškėjams, kurie dalyvavo kolegijas ar universitetus ne į Jungtines Valstijas gauti jų švietimo vertinimą iš Universiteto patvirtintą išsilavinimo vertinimo paslauga. Paprašius, Priėmimo tarnyba teiks patvirtintų vertintojų sąrašą. Be to, pareiškėjai, kurie neturi laipsnį iš povidurinio įstaiga, kur anglų kalba yra pagrindinė kalba dėstoma turi gauti minimalų balų 550 ant popieriaus testas anglų kalbos kaip užsienio kalbą (TOEFL PBT) arba 80 internete testas (iBT) arba 6,5 ​​dėl tarptautinio anglų kalbos egzamino (IELTS).

Kreditinių

Iš perkelti kreditus tarp akademinių institucijų priėmimas yra pagal priimančios kolegijoje ar universitete nuožiūra. uždirbo ne William Howard Taft University kreditai gali arba negali būti priimtas kitoje institucijoje, priklausomai nuo savo programas, politiką ir teisės aktus.

Perdavimo kreditą Programa gali būti skirta povidurinio kursus baigė studento kitose institucijose, jei tokie kursai buvo baigti per pastaruosius septynerius metus ir yra nustatyta, kad atitiktų standartus ir mokymosi tikslus konkretaus žinoma, dėl kurių prašoma kredito. Kursai laikomi perdavimo turi būti lygiavertė tiek turinio, tiek aukštojo mokslo laipsnio. Perdavimo kreditas turi būti akredituota įstaiga, ir tik 15% visų doktorantūros kreditų, reikalingų užbaigti laipsnį (9 vienetų).

Kredito gali būti skiriama patirtinio mokymosi (portfolio kreditą) šioje programoje.

Finansinė informacija Mokslą mokami ne iš 420,00 $ per mėnesį dydžiu per įregistruojate laikotarpiu. Studentų pareiga mokėti už mokslą toliau, kol anksčiausia iš šių atvejų: a. pasitenkinimas visų lygių reikalavimus;
b. 48 atsiskaitymo mėnesiai (ketverius metus);
c. pasitraukimas iš programos;
d. akademinė atleidimas iš programos.

Knygų ir medžiagų, išskyrus kiekvieno studijų dalyko apraše kaina, nėra įtraukta į mokslą. Universitetas neparduoda knygų ar medžiagas. Dauguma knygų ir medžiagos gali būti perkamos vietos kolegijose, mažmeninės knygynuose, tiesiogiai iš leidėjų ar per internetą. Kaina yra apskaičiuota, kad vidutiniškai maždaug 150,00 $ už kursą. Studentai aprūpinami paštu arba interneto šaltiniu įgyti visas reikalingas medžiagas.

Kaip Užsisakyti

Jei pareiškėjas yra priimta dėl priėmimo į programą, formalus registracija sutartis bus parengta ir išsiųsta dėl peržiūros ir parašas pareiškėjui. Studentai gali pasirinkti pradėti programą nuo 1 dieną bet kurio mėnesio. Visos pateiktos studijų kainą ir įmokų mokėjimai turi būti mokamos JAV doleriais. Mokėjimai gali būti atliekami MasterCard® / Visa® / American Express® ar asmens / verslo čekiu.

Pareiškėjai skatinami skambinti Priėmimo Tarnyba, jei yra kokių nors klausimų dėl stojimo procedūras.

Program taught in:
Anglų

See 5 more programs offered by William Howard Taft University »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Rugs 2019
Duration
27 mėnesių
Ištęstinės
Dieninės
Price
420 USD
per mėnesį
By locations
By date
Start Date
Rugs 2019
Application deadline
Start Date
Rugs 2019
Application deadline