Dailės magistras (MAT) internete

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Suformuokite ateitį. Pakeisti pasaulį.

Švietimas yra svarbus, ir jūs tai žinote. Dabar jūs esate pasirengęs tapti savo srities ekspertu, žengti karjerą ir pasinaudoti griežta MAT programa, integruojančia mokytojų atestavimą su magistro laipsniu. Tai, ką darysite dabar, formuos ateitį. Pradėkite savo kelią į pasaulio keitimą.

ar internetinis menų magistro laipsnis?

Mokyklų rajonai jau seniai ieškojo SPU išsilavinusių mokytojų tiek dėl jų kompetencijos, tiek dėl charakterio. Daugelis absolventų pradėjo šviesti naujus takus švietimo srityje ir netgi pelnė Vašingtono valstijos „Metų mokytojo“ apdovanojimą - garbę, kurią kasmet gauna tik vienas išskirtinis Vašingtono mokytojas. Dėstymo magistrantūros programa (MAT) buvo sukurta siekiant integruoti mokytojų atestaciją su magistro laipsniu į dvejų metų programą dirbantiems specialistams. Be kitų privalumų, programos absolventai gauna Vašingtono rezidento mokytojo pažymėjimą, uždirba aukštesnę vietą atlyginimų grafike ir yra pasirengę padėti bet kokio išsilavinimo ir gebėjimų studentams pasiekti kompetencijos. Be to, SPU švietimo mokykla siūlo vienerių metų alternatyvias maršruto mokymo programas, įskaitant AMAT ir AMTMS.

Baigtas fakultetas

Ekspertas, rūpestingas fakultetas nori padėti studentams pasisekti. Fakultetas yra žinomas dėl savo studentų mentorystės per jų švietimo programas ir jų metu. Šie profesoriai modeliuoja mokymąsi visą gyvenimą vykdydami savo mokslinę veiklą, dažnai publikuodami ir pristatydami profesinėse konferencijose.

AACU narystė

Sietlas Ramiojo vandenyno regione yra Amerikos kolegijų ir universitetų asociacijos bei Amerikos mokytojų rengimo kolegijų asociacijos narys. SPU sertifikavimo programas tvirtina Vašingtono valstijos profesionalių pedagogų standartų taryba. Edukacijos mokykla taip pat yra Nepriklausomų liberaliųjų menų kolegijų mokytojams rengti asociacijos narė. Jai priklauso skyrius Sigma Phi Upsilon iš tarptautinės garbės draugijos „Chi Sigma Iota“, vertinančios akademinį ir profesinį meistriškumą konsultuojant.

Gilus simbolių akcentavimas

Remiantis personažų ugdymo fondu, SPU absolventų programos siūlo pirmos klasės mokymąsi per krikščioniško tikėjimo ir vertybių akiratį. Studentai lanko etikos kursus, o charakterio klausimai yra integruoti į visą mokymo programą.

Lankstus formatas

Sukurta dirbantiems specialistams, ši programa yra visiškai internetinė.

Prisijungę alumnai

Švietimo mokyklos absolventai pereina į tikslingą karjerą mokyklose ir vadovavimą diktuotu lygiu visoje šalyje. Įgiję absolvento laipsnį SPU švietimo mokykloje, prisijungiate prie absolventų, kurie palaiko ryšį, bendruomenę.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgs. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Do you want to become an educator with both the competence and the character to bring hope into the lives of students? Is it your goal to become a leader in making our schools work for all children, n ... Skaityti daugiau

Do you want to become an educator with both the competence and the character to bring hope into the lives of students? Is it your goal to become a leader in making our schools work for all children, not just some children? Graduates of the School of Education at Seattle Pacific University are among today’s most sought-after educators, expertly prepared to meet the challenges of their field and serve their communities. Skaityti mažiau