Dailės magistras stiprybės ir kondicionavimo (online)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Dailės magistras koncentracija ir kondicionierius (internete)

Pasiekti savo karjeros tikslų.

Lagrange kolegija magistro stiprumo ir kondicionavimas laipsnių išmokyti studentus karjeros sportininkų plėtros ir fizinio pasirengimo per dvi pakopos Takeliai: dėl mokslų magistro laipsnį ir menų magistro laipsnį. Absolventai MS laipsnį yra pasirengę pradėti dirbti, stiprumas ir kondicionavimo trenerių ir sporto veiklos specialistų terpėse-nuo vidurinės mokyklos į profesinio lygmens koncentracijos intervalą. Absolventai magistro laipsnį yra pasirengę tęsti savo karjerą su patobulintų įgūdžių ir žinių, reikalingų aukštesnio lygio pareigas stiprumo ir kondicionierius.

Humanitarinių mokslų magistras

Augti kaip stiprumo treneris internete.

Vienas su puse metų, pilnai internete magistras Dailės programa orientuota į tos pačios tyrimais pagrįstų turinio, kaip ir MS programą, bet yra specialiai sukurta ir pritaikyta dieninio profesionali jėgos trenerių. Kaip reikalavimas magistro programos, Jums reikės būti naudojamas kaip visu etatu stiprumo ir kondicionavimas treneris, todėl, kad jūs galėsite taikyti žinias sužinojau paskaitą savo sportininkų. Daugiau informacijos apie už magistro programos kvalifikaciją, susisiekite su dr Chris Bailey.

Apie LaGrange:

Gruzijos seniausia privati ​​aukštoji mokykla, LaGrange kolegija yra viena valanda pietus Atlanta Interstate 85 ir nuosekliai reitinguojami tarp Pietų geriausių kolegijų US News & World Report ". Susiję su jungtinės metodistų bažnyčios, LaGrange siūlo daugiau nei 70 studijų sritis, akcentuojant pasaulinės įsitraukimo ir paslaugų.

Lagrange programa yra unikali SPEED centras -Sport veiklos gerinimo, švietimo ir plėtros centras. Įrenginys apjungia sporto mokslo laboratorija, pilnai veikianti svorio kambarys ir klasėje, suteikiant puikią vietą sportininkams mokyti, bandymo ir mokytis.

Mokykitės iš praktikuojančių specialistų.

Mūsų dėstytojai duoda patirties kaip stiprumo ir kondicionavimas trenerių, sporto mokslininkų, sporto psichologų, atletika trenerių, sporto trenerių, mokslininkų, asmeninių trenerių ir mitybos konsultantų. Sužinosite iš profesorių su akademinių ir realaus pasaulio įgaliojimai.

Naudokite naujausius įrankius

Sužinokite pažangiausius sportininkas stebėsenos priemones ir programinę įrangą, stebėti savo sportininkų progresavimą.

Išlaidos

Programa yra sukurta siekiant būti ekonomiškai efektyvus ir naudingas, kaip įmanoma. Išlaidos laipsnis yra 675 $ už kredito valandos; kaina yra apskaičiuota, kad $ 22.275 už magistro laipsnį. Finansinė pagalba yra prieinama.

Pasiruoškite pavyks

Magistro stiprumo ir kondicionavimo dalyvių

  • Darbas kaip entry- ir aukštesnio lygio stiprumo ir kondicionavimas trenerių ir sporto veiklos specialistai.
  • Įgyti per kitų kandidatus kraštą per taikomų sąvokų išmoko į mokymo programą.
  • Naršyti stiprybės ir kondicionavimo, programos dizaino, sporto fiziologijos, biomechanikos, metodų sportininkų stebėsenos ir sporto mitybos srityse.
  • Įvertinti sporto, kad būtų gaunama sporto specifinių sportininkas poreikius.
  • Analizuoti judesius, metodus ir sportininkas stebėsenos duomenis, kaip sukurti mokymo programas ir rengti rekomendacijas siekiant pagerinti sportinius rezultatus.
  • Sukurti moksliniais tyrimais pagrįstą pagrindą ateities augimui, kaip stiprybės ir kondicionavimo profesinių ar papildomos studijuojant.
  • Sužinokite įgūdžių, reikalingų skaitymui, žodžiu, rinkti ir gaminti tyrimus.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Transformation is at the heart of a liberal arts education. Studies show, and employers agree, that this well-rounded approach enhances analytical aptitude and adaptability. You’ll find that to be tru ... Skaityti daugiau

Transformation is at the heart of a liberal arts education. Studies show, and employers agree, that this well-rounded approach enhances analytical aptitude and adaptability. You’ll find that to be true at LaGrange College, where you’ll gain a broader, deeper knowledge of many subject areas, along with practical skills – providing flexibility in your career choices. Skaityti mažiau
„LaGrange“ , JAV internete + 1 Daugiau Mažiau