Dailės magistras klinikinės psichologijos su santuokos ir šeimos terapijos dėmesio

Pepperdine University Graduate School of Education and Psychology

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Dailės magistras klinikinės psichologijos su santuokos ir šeimos terapijos dėmesio

Pepperdine University Graduate School of Education and Psychology


Pepperdine universiteto internetinėje psichologijos magistro programa rengia studentus prasmingai karjeros psichologija, žmogaus paslaugas, ir susijusiose srityse per vertybėmis pagrįstas mokymo programos.

Psichologija @ Pepperdine yra internetinė psichologijos magistro programa nuo Pepperdine universitete. Skirta studentams, kurie nori pagerinti savijautą kitiems per žmogaus elgesį suprasti, programa moko principų psichologijos naudojant tą pačią programą kaip on-campus programą. Studentai gauna griežtą, vertės pagrįstą švietimą kaip jie mokosi tiesiogiai iš Pepperdine fakulteto, kurie yra aktyvūs specialistai ir savo srities specialistai.

Pepperdine universiteto interneto MFT magistro programa rengia studentus tęsti ia Kalifornijoje kaip LMFTs ar LPCCs kas padėti asmenims, poroms, ir šeimoms klestėti.

Internetinė Dailės magistras klinikinės psichologijos su santuokos ir šeimos terapija (MFT) programą nuo Pepperdine universiteto Dėmesys šviečia studentai dirbti tiesiogiai su asmenimis, poroms, ir šeimoms, kurioms reikia gydymo paslaugas. Studentai pasirengę ia Kalifornijoje, kaip licencijuotos santuokos ir šeimos terapeutas (LMFT) arba licencijuotų profesionalių klinikinių patarėjų (LPCC).

Pepperdine Universitetas siūlo savo gerbiamo santuokos ir šeimos terapija (MFT) magistro programa internete, kad studentai visoje šalyje gali uždirbti Pepperdine pakopos išsilavinimą be lankyti užsiėmimus miesteliu. Internetinė Dailės magistras klinikinės psichologijos su santuokos ir šeimos terapijos programa Dėmesys siūlo griežtą, vertės pagrįstą išsilavinimą, ruošia studentus dirbti tiesiogiai su asmenų, poroms, ir šeimoms, kurioms reikia. Studentai pasirengę siekti ia Kalifornijoje, kaip licencijuotos santuokos ir šeimos terapeutas (LMFT) arba licencijuotų profesionalių klinikinių patarėjų (LPCC).

Uždirbti savo laipsnį, studentai lanko savaitinius internete klases mokė Pepperdine fakulteto visiškai intensyvaus internetinėje kursinį darbą prieinama per interneto miesteliu, ir pateikti prižiūrimą konsultavimą klientams per keturias klinikinių apsisukimų patvirtintose vietose šalia jų bendruomenę. Mokymo programa siūlo klinikinis ir praktika pagrįstas kursas studijoje orientuota į dabartinius taikytų metodų psichoterapijos ir socialinių ir ekonominių veiksnių poveikį klientų gerove.

Bakalauro laipsnį iš regioniniu akredituotos institucijos privalo įtraukti į internetinės MFT programą. Pareiškėjai, kurie neturi fone konsultavimo, psichologijos, arba susijusioje srityje baigs iki 6 vienetų pamatų kursus prieš užbaigiant 62 vienetų absolventas lygio kursus. Programa yra siūloma visą darbo laiką, ir gali būti baigtas per 11 sesijų.

Pepperdine universiteto Graduate School of Švietimo ir psichologijos tęsia savo palikimą griežta, vertybės grindžiamos pakopos išsilavinimą su savo interneto Dailės magistras klinikinės psichologijos su santuokos ir šeimos terapija (MFT) programoje daug. Internetinė MFT programa leidžia studentams užsidirbti Pepperdine magistro laipsnį iš bet Jungtinėse Amerikos Valstijose, rengiant juos tapti licencijuotas terapeutai Kalifornijoje, kurie tarnauja asmenims, šeimoms ir bendruomenėms profesionalių nustatymų įvairovė.

Priėmimo reikalavimai

Priėmimo reikalavimai, susiję su internete MFT magistro programos yra tokie patys kaip Pepperdine anketa on-campus absolventas psichologijos programa. Visi pareiškėjai turi turėti bakalauro laipsnį iš regioniniu akredituotos institucijos. Studentai, kurie neturi fone psichologijos ar susijusia studijų sritis užtruks iki 6 vienetų pamatai kursinį darbą internete prieš pradedant absolventas lygio kursus. GRE scores nereikia dėl priėmimo į internetinę magistro programą.

Gyvenimo

Mokymo programa siūlo klinikinis ir praktika pagrįstas kursas studijoje orientuota į dabartinius taikytų metodų psichoterapija. Klasės išnagrinėti, kaip stresas, ypač socialinių ir ekonominių stresoriai, pavyzdžiui, skurdo, gali turėti įtakos sveikatai ir gerovei šeimoms, poroms ir asmenims.

Internetinė MFT programa iš pirmo žvilgsnio:

 • 62-68 vienetų.
 • 11-12 seansų.
 • Keturi klinikiniai rotaciją.

Čia yra iš temų į magistro lygio kursus pavyzdys:

 • Psichikos sveikatos diagnostiką, gydymą ir vertinimas.
 • Teorija ir etika.
 • Mokslinių tyrimų ir vertinimo metodus.
 • Daugiakultūris konsultavimas.
 • Žmogaus psichofarmakologija.
 • Seksualumas ir intymumas.
 • Narkologijos.

Dabar naršo mokymasis

Kaip dalis internetinių mokymosi patirtį, studentai:

 • Dalyvauti gyventi internete klases. Studentai prisijunkite prie virtualaus klasėje, kur jie lanko seminaras stiliaus sesijas su Pepperdine profesorių ir maždaug 14 kitų studentų.
 • Užpildykite intensyviai kursinį darbą. Naudojant virtualią stovyklą, studentai žiūrėti vaizdo paskaitas ir analizuoti konkrečių atvejų tyrimus. Visi Žinoma darbas yra prieinama bet su interneto ryšiu.
 • Kurti prasmingus santykius. Virtualus miestelis turi daug socialinių tinklų priemones, kad studentai gali sužinoti savo klasiokų ir susitikti su profesoriais per vieną ant vieno darbo valandomis.
 • Gauti nuolatinį paramą studentams. Priėmimo pareigūnai, techniniai specialistai, lauko vieta specialistai, ir kiti palaikymo komandos yra padėti studentams pavyks.

Klinikiniai rotacijos

Studentai internetinėje MFT programos užpildyti keturis klinikinius apsisukimų Pepperdine patvirtintų klinikinių patalpų, esančių taip arti studento bendruomenės, kaip įmanoma. Mokiniams pasirengti jų klinikinių apsisukimų imantis PSY 661 Pasirengimas praktikumo Žinoma, kurioje jie aptarti klinikinius atvejus ir gauti asmeninį indėlį iš jų praktikumo instruktoriumi ir jų bendraklasiais.

Ia

Internetinė MFT programa rengia studentus tęsti ia kaip licencijuotos santuokos ir šeimos terapeutas (LMFT) arba licencijuotų profesionalių klinikinių patarėjų (LPCC) Kalifornijoje.

 • Programą rengia studentus tęsti ia kaip licencijuotos santuokos ir šeimos terapeutas (LMFT) ir licencijuotų profesionalių klinikinių patarėjų (LPCC) Kalifornijoje.
 • Atšiaurus, vertės internetinis mokymo ruošia studentus dirbti tiesiogiai su asmenų, poroms, ir šeimoms, kurioms reikia.
 • Visi užsiėmimai vyksta tiesiogiai Pepperdine fakulteto, kurie yra aktyvūs specialistai ir lyderiai šioje srityje.
 • Studentai gali uždirbti magistro laipsnį iš Pepperdine universiteto visu etatu iš bet kurios Jungtinių Valstijų.
Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Pradžia
Rugs 2019
Duration
Trukmė
Ištęstinės
Price
Kaina
Contact school
Information
Deadline
Contact school
Locations
Jungtinės Amerikos Valstijos - Los Angeles, California
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Contact school
Pabaigos data Contact school
Dates
Rugs 2019
Jungtinės Amerikos Valstijos - Los Angeles, California
Galutinis paraiškų davimo terminas Contact school
Pabaigos data Contact school