• 10 pagrindiniai kursai
  • 20 pasirenkamuosius kursus
  • 5 Savęs meistriškumo kursuose plius Savęs įvaldymas "Mentor
  • 5 Poveikio kursai plius Poveikio Treneris
  • Poveikis projekto su keliu iš savižudybę į apraiška

Reikalavimai: Vidurinis / vidurinė mokykla Baigimo Ilgis: 40 kursai Kaina: US $ 12.000

Visur skaitmeninis pirmoji BA studijų programa yra skirta išmokyti jus veikti hiper-kompleksas pasaulyje - kai pokyčių greitis didėja eksponentiškai, apie problemas tarpusavio austi vis sandariai ir įvykiai bet gali turėti dramatiškų pasekmių visur. Be epochų kaita, pavyzdžiui, mūsų, verslo, kaip įprasta nebėra išeitis. Mūsų įsipareigojimas yra aprūpinti jums galėtų klestėti šios realybės, tuo pačiu prisidedant prie pasaulio, kuris tinka visiems.

Norint pasiekti, kad buvimas padeda jums sukurti šešias pagrindines kompetencijas. Šios kompetencijos yra suskirstyti į tris sritis: žinių turinį (ką jūs ketinate studijuoti), asmeninės savybės (toliau sau matmenys jūs ketinate kurti), ir veiklos pasaulyje (kaip sudominti pasaulį). Visi savo studijų ir programų, susijusių su veiklos, visose vietose prisidės prie šių pagrindinių kompetencijų ugdymą.

Visur yra sukurtas kartu Amerikos laisvųjų menų modelį. Tai reiškia, kad studentai galės studijuoti platų temų ir tada pasirinkite, kurioje plėtoti specializaciją plotą. Mes skatiname studentus ištirti dalykų spektrą, kai jie yra baigę reikiamus pagrindinius kursus kiekvienas studentas privalo imtis. Tokį paplitimo dizainas reiškia, kad studentas jums galėtų visiškai individualizuoti savo bakalauro laipsnį - komponavimas kursų, kuriuos norite, kad koncentracija, jums reikia kolekciją. Galite pasirinkti, ar norite pasirinktinį suprojektuoti asmeninį bakalauro ar bakalauro su konkrečiu koncentracijos rekomenduojamą universitete. Pirmoji universiteto rekomenduojama koncentracija bus socialinių inovacijų ir verslumo. Jūs galite pamatyti žemiau kursų ir dėstytojų, kurie leis jums baigti bakalauro socialinių inovacijų ir verslumo. Kitos koncentracija bus pridėta kaip universitetas plėtoja.

Kaip jums sukurti savo koncentraciją, Jums galės padaryti iš kursų ne visose vietose. Galite imtis Mooc kursus, kurie jums įdomūs, pavyzdžiui, ir perkelti juos į visose vietose link laipsnį už minimalų mokestį 100 $. Jūs taip pat galite perkelti kursus galite ėmėsi praeityje iš kitų universitetų nemokamai. Visur yra vertinimo sistema leis jums pademonstruoti kompetencijas tose srityse, jums mokytis ir gauti kreditus už tai, ką parodyti. Tai reiškia, kad visas pasaulis išsilavinimo yra prieinama jums.

Buvimas bakalauro programa sudaro 30 studijų dalykų (30%), 5 poveikio kursų ir Poveikio projektą (30%) ir 5 Savęs meistriškumo kursuose ir jūsų Savaldīšanās projektą (30%). Likę 10% yra bendradarbiauti, kaip parodyta internete sąveika, kūrybinių užduočių ir poveikis projekto.

Tyrimo kursai yra sudaryta iš trijų pagrindinių grupių:

Pagrindiniai kursai - Tai yra dešimt kursus, kad jūs imtis prieš jums pereiti tyrinėti daugiau rinkinys.

majoras Koncentracija - Tai yra objektas, kuriame jūs nuspręsite eiti giliau per savo kartą visose vietose. Mes šiuo metu planuoja galiausiai pasiūlyti penkiolika dalykų. Jūsų dalykinės srities, vartojate bent dešimt kursus iš atrankos pasiūla. Pirmasis koncentracija prieinama yra socialinės inovacijos ir verslumas.

Pasirenkamieji dalykai - Tai yra iki dešimties kursus, kad jums pasirinkti iš bet kitoms bendrojo lavinimo kursuose pasiūla per visose vietose. Tai jūsų šansas sukurti savo labai savo asmeninį laipsnį, todėl derinius, kurie atitiktų jūsų.

Savęs mastery

Savarankiškai meistriškumą komponentų kerta visus savo studijų ir laiką visose vietose. Jums reikia imtis mažiausiai 5 savęs meistriškumo susijusius kursus remti savo praktikos plėtrą per savo laipsnį žinoma. Gali būti, kad jūs jau turite tam tikrą praktiką savęs įvaldymo, kad jūs tiesiog norite toliau plėtoti, kuris yra gerai. tada jums pranešti apie šios praktikos toliau aptariamus pranešimus. Savęs meistriškumo moduliai dėl visur platforma yra galimybių jums ištirti įvairių praktiką ir sužinoti požiūrį, kad darbą už jus.

Kiekvieną savaitę jums turėtų rašyti Savaldīšanās Refleksija, apibūdinantį Savaldīšanās darbą tu padarei praeitą savaitę. Jūsų Savęs įvaldymas "Mentor trumpai apžvelgti šiuos pranešimus. Kiekvienas trimestras taip pat pateikti Savaldīšanās pranešti, kad dokumentai (raštu, vaizdo ar garso), kaip jūsų Savaldīšanās praktika sukūrė per tris mėnesius, savo patirtį į jo poveikį ir kaip jis susijęs su jūsų studijų ir poveikio kaitos projektą. Tai savęs įvaldymas ataskaita bus įvertinta jūsų Mentor ir gausite asmeninį atsiliepimus į jį.

Jūsų "Mentor bus prieinami jums visą savo laiką prie visose vietose, palaikyti jus, kai reikia, ir padėti jums padaryti jūsų studijų pasirinkimą.

poveikis projekto

Poveikis! Programa palaiko jums eiti nuo artėja puiki idėja sukurti teigiamus pokyčius (nuo socialinės įmonės ar kaitos projekto forma) teisę iki įgyvendinimo, pajamų ir poveikio etapą. Apie pusę per jūs galite kreiptis dėl mikro finansavimo išbandyti savo idėjas.

Visapusiškas rinkinys mokymosi išteklių yra ir ten taip pat būti viktorinos skaičius padėti išbandyti savo supratimą - jei pereisite, jūs atrakinsite ženkliukus pridėti prie savo profilio! Jums reikia imtis ne mažiau kaip 5 smūgius susiję kursus remti jums savo projektą. Tuo momentų programos metu skaičius, jūsų paprašys pateikti kūrinius grįžtamasis ryšys, kurie padės jums sukurti savo projektą. Kaip ir, žinoma, jūs prisijungti prie Pod su nedideliu skaičiumi kitais studentais, kuris prižiūri savo poveikį treneris. Kai pateikiate pavedimus, jums bus gauti atsiliepimus iš jūsų treneris, taip pat iš kitų studentų programoje.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 5 daugiau kursų Ubiquity University »

Šis kursas yra Internetinės
Duration
Price
12,000 USD
Pagal vietas
Pagal datą