Oficialus aprašymas

Bendra apžvalga BA Politikos mokslų Politika - kartais užsiima, kartais pikta - tai, kaip žmonės ateina kartu valdyti kartu.

Tuo UMaine departamento Politikos mokslų jūs išmoksite iš profesorių, kurie padaryti pažangiausius mokslinius tyrimus, taip pat labai rūpi mokymo ir patarti studentams. Kai fakultetas dėmesys pagrindinių idėjų apie politiką, grįžta tūkstančius metų iki šiuolaikinių laikų. Kiti išnagrinėti politikos ir vyriausybės šiandien JAV ir visame pasaulyje operacijas.

Mūsų fakultetas skatinti atvirą ir skatinantį intelektinės atmosferą, kuri skatintų laisvą keitimąsi idėjomis klasėje ir už jos ribų. Mūsų studentai ir dėstytojai drauge aptarti politinius filmus, žiūrėti diskusijas kandidates, ir kalbėti apie politiką.

Mūsų fakultetas yra pripažįstami tarptautiniu mastu jų kompetencija ir dažnai pasidalinti savo nuomonėmis su visuomene per Maine, nacionaliniu ir tarptautinės žiniasklaidos.

Ir ar tai yra Vašingtone, Kolumbijos apygarda, Meino valstybės teisės aktų leidėjas ar dalyvavimo bendruomenėje per užsiima politikos tyrimų stažuotės, mūsų mokiniai mokosi ne klasėje. Mūsų absolventai sekti įvairius karjeros galimybes, daugelis praktikuojančių teisę, veikia ne pelno organizacijas, ir tarnauja ir įtakos vyriausybę.

Programos Reikalavimai

Politologija tiria politikos pobūdį iš įvairių perspektyvų. Už didžiųjų departamento reikalavimai mokyti studentus mąstyti kritiškai apie pagrindines teorijas, principus, įstaigų ir praktikos politikoje jų socialinių ir istorinių kontekstų. Kursinis darbas katedroje reikia keturių pagrindinių pogrupių sričių politinio mokslo disciplinos - Amerikos politikoje, tarptautiniais santykiais, lyginamosios politikos, ir politologijos katedra - taip, kad studentai įgis žinių ir įgūdžių tolesniam tyrimo pagrindai mokykloje ar aukštosios mokyklos arba bus parengtas karjeros valstybės tarnyboje ar susijusiose srityse.Pagrindiniai reikalavimai:

(Išsamus Žinoma informacija yra prieinama Meino universiteto internetiniame kataloge) 1. POS 100: JAV vyriausybė 2. 36 kredito valandų POS kursus minimalus su klasių "C" (2.0) arba geriau. Į 36 valandų turi būti paskirstytas taip:

  • Amerikos politikoje 6 kredito valandos
  • Tarptautiniai santykiai 6 kredito valandos
  • Lyginamoji Politika 6 kredito valandos
  • Politinė teorija 6 kredito valandos
  • POS Pasirenkant 12 kredito valandos (POS 100 gali būti naudojamas kaip pasirenkamasis)

Pastaba: Bent 21 iš 36 valandų turi būti ne 300, 400 ar 500 lygio. Be to, 18 iš 36 POS kreditų, kurių reikalaujama iš minimalus turi būti užpildyta ne Meino universitete.Papildomos studijų Reikalavimai:

  • Studentai turi turėti 72 kredito valandos minimumą už jų pagrindinis.
  • Studentai turi užpildyti akademinę nepilnametis arba antrą akademinę esminis.
  • Visi studentai privalo baigti Meino bendrojo lavinimo reikalavimus universitetas.

paraiškoje pateiktą informaciją

UMaine daro tai lengva taikyti - savo terminus. Taikyti internete, el.laiško atsisiųsti programą, arba naudoti bendrus prašymų išduoti vizą.

umoba01

Ką aš galiu padaryti su politikos mokslų laipsnį?

Nemažai politinių mokslų studentams patekti tiesiai į vyriausybės karjeros nacionaliniu, valstija, ir vietos lygmenimis. Jie dirba visose valstybės valdymo srityse, taip pat politinių partijų, kampanijas, interesų grupių ir ne pelno. Daugelis studentų tęsti studijas antrosios pakopos ir teisės mokyklų, įskaitant Harvardo universiteto, University of Maine teisės mokyklos, Kolumbijos universiteto ir Bostono koledžo teisės mokyklų ir Toronto universiteto, University of Massachusetts, University of Connecticut ir Bostono universiteto doktorantūros programose. Kiti mano, kad septyni laisvieji menai jie gavo rengia juos į verslo arba kitų užsiėmimų karjerą. UMaine Politologija absolventų su įvairių galimybių priešais juos.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 15 daugiau kursų UMaineOnline (University of Maine) »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Rgs. 2019
Duration
Susisiekti su mokykla
Ištęstinės
Dieninės
Price
33,480 USD
$ 279 / kr. į-valstybės ir $ 349 / kr. "out-of-state
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date