• 5 pagrindiniai kursai
  • 2 pasirenkamuosius kursus
  • 1 Savęs meistriškumo kursuose plius Savęs įvaldymas "Mentor
  • 2 Poveikio kursai plius Poveikio Treneris
  • Poveikis projekto su keliu iš savižudybę į apraiška

Reikalavimai: profesinis lygis RQF / FHEQ 5 Ilgis: 10 kursai Kaina: US $ 3000

Visur skaitmeninis pirmoji BA studijų programa yra skirta išmokyti jus veikti hiper-kompleksas pasaulyje - kai pokyčių greitis didėja eksponentiškai, apie problemas tarpusavio austi vis sandariai ir įvykiai bet gali turėti dramatiškų pasekmių visur. Be epochų kaita, pavyzdžiui, mūsų, verslo, kaip įprasta nebėra išeitis. Mūsų įsipareigojimas yra aprūpinti jums galėtų klestėti šios realybės, tuo pačiu prisidedant prie pasaulio, kuris tinka visiems.

Norint pasiekti, kad buvimas padeda jums sukurti šešias pagrindines kompetencijas. Šios kompetencijos yra suskirstyti į tris sritis: žinių turinį (ką jūs ketinate studijuoti), asmeninės savybės (toliau sau matmenys jūs ketinate kurti), ir veiklos pasaulyje (kaip sudominti pasaulį). Visi savo studijų ir programų, susijusių su veiklos, visose vietose prisidės prie šių pagrindinių kompetencijų ugdymą.

BA kursai

Buvimas BA capstone užbaigimas programa susideda iš 7 studijų kursuose (30%), 2 poveikio kursus ir poveikio projekto (30%) ir 1 Savaldīšanās žinoma ir jūsų Savaldīšanās projektą (30%). Likę 10% yra bendradarbiauti, kaip parodyta internete sąveika, kūrybinių užduočių ir poveikis projekto.

Tyrimo kursai yra sudaryta iš trijų pagrindinių grupių:

Pagrindiniai kursai - Tai yra penkių kursus, kad jūs imtis prieš jums pereiti tyrinėti daugiau rinkinys.

Pasirenkamieji dalykai - Tai yra iki dviejų kitus kursus, kad jums pasirinkti iš bet kuriai Bendrojo lavinimo kursus pasiūla per visose vietose.

Pagrindiniai kursai (5 reikalingi kursai - žr dalykų aprašus)

  • Į kritinio mąstymo Pamatai su dr Linda seniūno
  • Global pajėgos ir formuoti ateitį dr Paul Ray
  • Didžiosios knygos pasaulio išminties tradicijų su dr Jim Garrison
  • Gyvoji Visata su dr Duane Elgin
  • Pertvarkos Lyderystė, strategija ir valdymas Peter Merry

Kiti Kursai

Baigę savo pagrindinius kursus, turite pasirinkti 2 daugiau bendrojo lavinimo, 2 Poveikio kursus ir 1 Savaldīšanās. Naujausia pasirinkimas kursus galima rasti www.ubiquity.courses.

Savęs mastery

Savarankiškai meistriškumą komponentų kerta visus savo studijų ir laiką visose vietose. Jums reikia imtis mažiausiai 1 Savaldīšanās susijusio kurso remti savo praktikos plėtrą per savo laipsnį žinoma. Gali būti, kad jūs jau turite tam tikrą praktiką savęs įvaldymo, kad jūs tiesiog norite toliau plėtoti, kuris yra gerai. tada jums pranešti apie šios praktikos toliau aptariamus pranešimus. Savęs meistriškumo moduliai dėl visur platforma yra galimybių jums ištirti įvairių praktiką ir sužinoti požiūrį, kad darbą už jus.

Kiekvieną savaitę jums turėtų padaryti trumpą pranešimą, kad aprašoma Savaldīšanās darbą tu padarei praeitą savaitę. Jūsų Savęs įvaldymas "Mentor trumpai apžvelgti šiuos pranešimus. Kiekvienas trimestras taip pat pateikti Savaldīšanās pranešti, kad dokumentai (raštu, vaizdo ar garso), kaip jūsų Savaldīšanās praktika sukūrė per tris mėnesius, savo patirtį į jo poveikį ir kaip jis susijęs su jūsų studijų ir poveikio kaitos projektą. Tai savęs įvaldymas ataskaita bus įvertinta jūsų Mentor ir gausite asmeninį atsiliepimus į jį.

Jūsų "Mentor bus prieinami jums visą savo laiką prie visose vietose, palaikyti jus, kai reikia, ir padėti jums padaryti jūsų studijų pasirinkimą.

poveikis projekto

Poveikis! Programa palaiko jums eiti nuo artėja puiki idėja sukurti teigiamus pokyčius (nuo socialinės įmonės ar kaitos projekto forma) teisę iki įgyvendinimo, pajamų ir poveikio etapą. Apie pusę per jūs galite kreiptis dėl mikro finansavimo išbandyti savo idėjas.

Jums reikia imtis ne mažiau kaip 2 smūgius susiję kursus remti jums savo projektą. Tuo momentų programos metu skaičius, jūsų paprašys pateikti kūrinius grįžtamasis ryšys, kurie padės jums sukurti savo projektą. Kaip ir, žinoma, jūs prisijungti prie Pod su nedideliu skaičiumi kitais studentais, kuris prižiūri jūsų asmeninės Poveikio treneris.

Kiekvienos programos modulio Yra pristatymas, kuris nukelia jus per įvairių veiksmų, pristato skirtingus išteklius ir suteikti jums užduotis, kurios yra visa informacija apie taikant savo gyvenimą į savo projektą. PDF dokumentas leidžia jums aiškiai ir sklandžiai dirbti per kiekvieną modulį.

Mes rekomenduojame, kad jūs dirbti komandoje su savo projektu, su gal 2-4 kitais žmonėmis. Jums gali atnešti komandą iš kur jūs gyvenate arba dirbti su jumis į poveikį! programa, ar jūs galite rasti komandos partnerių iš kitų prisiregistravusių programos žmonėms. Grab šią galimybę, o jūs galite!

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 5 daugiau kursų Ubiquity University »

Šis kursas yra Internetinės
Duration
Price
3,000 USD
Pagal vietas
Pagal datą