Dabar naršo viešųjų reikalų magistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Dabar naršo viešųjų reikalų magistras

Viešųjų reikalų magistro laipsnis iš MU gali padėti jums toliau plėtoti esamą karjerą valdžios ar ne pelno viešojoje tarnyboje. Jei manote, kad geriausias būdas tarnauti visuomenei yra teigiamas bendradarbiavimas viešajame, privačiame ir ne pelno sektoriuose, tai gali būti jūsų laipsnis.

Misūrio universitetas viešųjų paslaugų švietimą pasiūlė daugiau nei 50 metų. Įkurta 2001 m., Hario S Trumano viešųjų reikalų mokykla turi 14 TSPA, 26 filialus ir 8 papildomus fakulteto narius ir yra Universiteto Menų ir mokslo kolegijos dalis.

Trumano mokykla skatina studijas ir praktiką Missouri, tautoje ir pasaulyje. „Truman School“ MPA programos misija yra parengti įvairią studentų instituciją, kuri etiškai vadovautų viešajam, ne pelno ir privačiam sektoriui. MPA programa remiasi tarpdisciplininiu Trumano mokyklos, universiteto ir visų specialistų mokymo, mokslinių tyrimų ir viešųjų paslaugų pajėgumais, suteikiančiais studentams įvairias perspektyvas ir patirtį, skatinančią viešųjų paslaugų vertybes ir demokratinį diskursą. Per savo kursinius kursus studentai kuria žinias apie politikos procesus ir valdymo principus bei ugdo kritinį mąstymą ir analitinius įgūdžius, kurie leidžia jiems sparčiai besikeičiančioje viešosios tarnybos karjeroje.

Mūsų tikslai yra:

  • Siūlo išsamų pagrindinių ir specializacijos kursų rinkinį, kuriantį tvirtą teorinį pagrindą viešiesiems reikalams, politikai ir valdymui, kuriant griežtus analitinius įgūdžius ir sudarant galimybes praktiniam žinių, įgūdžių ir kompetencijų pritaikymui svarbiems viešosios politikos ir valdymo klausimams.
  • Užtikrinkite, kad studentai įgytų praktinę patirtį ir bendradarbiautų su viešosiomis ir ne pelno organizacijomis kaip neatskiriama programos dalimi.
  • Skatinti viešosios paslaugos vertybes visoje mokymo programoje ir suteikti galimybių patirtimi pritaikyti šias vertybes.
  • Skatinti pagarbą įvairovei, atskleidžiant studentus nacionaliniams ir tarptautiniams mokslininkams, vyriausybiniams ir ne pelno siekiantiems lyderiams bei įvairių šalių studentams, kurie parodo viešųjų paslaugų vertybes.
  • Suteikti studentams įgūdžių kritiškai analizuoti, vertinti, siūlyti ir palengvinti sprendimus, sprendžiančius dinamiškus iššūkius, su kuriais susiduria viešieji, privatūs ir ne pelno sektoriai.

Kaip nuotolinis besimokantis studentas iš Misūrio universiteto studijų programos, galite gauti valstybinio mokymo kursus, nepriklausomai nuo to, kur gyvenate.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The University of Missouri was founded in 1839 in Columbia as the first public university west of the Mississippi River. Today, with an enrollment of more than 30,000 students, 13,000 full-time employ ... Skaityti daugiau

The University of Missouri was founded in 1839 in Columbia as the first public university west of the Mississippi River. Today, with an enrollment of more than 30,000 students, 13,000 full-time employees, and 317,000 alumni, Mizzou is an important investment for the state and nation. Skaityti mažiau