Dabar naršo magistro studijos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu mastu yra didelis švietimo standartų neatitikimas, tačiau įsipareigojimas teikti geriausias galimybes išlieka stiprus. Glazgo universitetas pripažįsta, kad reikia kokybiškų mokytojų ir jų internetinė magistrantūros studija yra pasiryžusi plėtoti jus į būsimą mokymo programos vadovą. Jie tai daro su daug dėmesio skiria moksliniams tyrimams ir aukšto lygio mokymui iš jų ekspertų fakulteto, todėl Švietimo mokykla yra pirmoji vieta Jungtinėje Karalystėje (The Times Good University Guide 2018).

Pasirinkite savo kelią

Ši programa siūlo tris specialistų Pathways , leidžia jums pritaikyti mokytis savo unikalių patirtimi ir karjeros tikslų. Pasirinkite psichologines ir tarptautines suaugusiųjų švietimo perspektyvas; vertinimas ir pedagogika; integracinis ir specialusis ugdymas. Kiekvienas iš šių variantų yra pritaikytas tam, kad suteiktų jums įgūdžių, reikalingų sėkmingai karjerai švietimo srityje ir padėtų formuoti rytoj protus.

Sužinoti daugiau

Ekspertų mokymas

Kaip aukščiausią reitingą turintis Russell grupės universitetas, skirtas mokymui , mokymasis yra Glazgo universiteto DNR dalis. Mokydamiesi savo švietimo mokykloje, jūs sužinosite iš švietimo srities mokslų lyderių, pvz., Dr. Jennifer Farrar, kurio dabartinis darbas kritiniame raštingume klasėje skatina politikos pokyčius.

Tačiau ne tik paimkite savo žodį, o Glazgo universiteto Švietimo mokyklą užima pirmoji vieta Jungtinėje Karalystėje studentų pasitenkinimui tiek baigiant universiteto vadovą (2020), tiek ir NSS (2014, 2015, 2016) .

Sužinoti daugiau

100% interneto, interaktyvaus mokymosi

Studijavimas internete reiškia, kad jūs neturite paaukoti savo dabartinės karjeros, kad galėtumėte vykdyti naują. Glazgo universiteto internetinės magistrantūros studijos suteiks jums švino ir pažangiausius mokslinius tyrimus, be to, jums nereikės stovėti universitete. Galėsite pasiekti savo interaktyvius išteklius iš bet kur ir bet kuriuo metu; tai apima vaizdo, garso, realaus laiko interaktyvius įrankius, diskusijų sritis ir kt.

Be to, kai tik pradėsite programą, jie to nepaliks. Jie visada bus ranka, kad padėtų jums, iki pat baigimo.

Sužinoti daugiau

Patekimo reikalavimai

  • 2: 1 arba lygiavertė iš pripažintos įstaigos ar atitinkamos profesinės kvalifikacijos (pvz., PGCE)
  • Tarptautiniai studentai: pareiškėjai turi turėti IELTS 6,5 balų, ne mažiau kaip 6,0 bet kurioje grupėje.

Sveiki atvykę į pasaulio keitiklius: prisijunkite ir prisijunkite

Prašome susisiekti su mumis, norėdami gauti daugiau informacijos.

106529_MScinEducation.jpg

Paskutinį kartą atnaujinta Rgs. 2019

Apie mokyklą

Our online programmes allow you to study for a University of Glasgow postgraduate degree from anywhere in the world. The University of Glasgow offers a range of online postgraduate programmes and shor ... Skaityti daugiau

Our online programmes allow you to study for a University of Glasgow postgraduate degree from anywhere in the world. The University of Glasgow offers a range of online postgraduate programmes and short courses as well as free MOOCs (massive online open courses). We offer online distance learning programmes across an ever-expanding range of subject areas. Our online postgraduate programmes involve the same level of work as our on-campus programmes, and the qualification you get is of equal value. All you need to study for our online programmes is a computer and internet connection. Skaityti mažiau