Dabar naršo MBA

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Iš Baltimorės anketa internete MBA programą Universitetas siūlo tą patį turinį, tikslumą ir bendradarbiavimą dėstytojų ir studentų, kaip galėtumėte rasti mūsų akis į akį klasių.

Internetinių švietimo nauda yra tai, kad galite dalyvauti iš bet kurio interneto ryšį nereikia keliauti į miesteliu.

Internetinę MBA Baltimorės universiteto nauda yra įsikūrę mūsų atsidavimą padėti darbo profesionalai užsidirba laipsnį, o gyvena savo gyvenimus.

Mes buvo sutelktas į specialistų Kadangi mūsų įkūrimo 1925 m. Kai mes pradėjome mūsų Online MBA 1999 metais, mes tapo pirmąja AACSB Tarptautinis akredituota mokyklos pradininkas žiniatinklio MBA programą.

Štai viskas, ką norite sužinoti apie Baltimore MBA universiteto:

Jis įkvėpė realaus pasaulio verslo problemas.

Tol, kol MBA buvo siūlomi Baltimorės universiteto, mes nuolat verslo poreikius omenyje. Mūsų programa buvo pastatytas su patarimais ir patirtimi Baltimorės verslo bendruomene, mūsų gerbiami absolventai ir dabartinių ir būsimų studentų ir dėstytojų.

Aukštojo mokslo, kartais Žinoma mokymo programa yra sukurta už uždarų durų-teorija ne visada eina koja kojon su praktika. Mūsų požiūris yra skirtingas. Mes konsultuotis su verslo lyderiais iš kai kurių zonos geriausių bendrovių. Mes apklausti studentai ir absolventai. Mes manome, tikslines grupes. Mes atliekame vidurinį tyrimus. Labai svarbu, kad UB MBZ patenkinti studentų dirbame ir verslo bendruomenę, kuri samdo juos poreikius.

Mes pripažįstame, kad yra stipri paklausa MBA. Bet 21-ojo amžiaus absolventas verslo laipsnį, tačiau turi būti taikomas greitas, visame pasaulyje didelio masto verslo aplinkoje. Ji turi pasiekti studentas gyventojus, kad yra prijungtas per technologija, kaip niekas kitas kartos istorijoje. Mes skatiname mūsų studentus Blaze takas verslo ir Bendrijai didelio ir kad reikia MBA, kad yra toks lankstus, kaip ji yra taikoma.

Tai lemia aktualiausių klausimų versle šiandien.

Mūsų MBA yra pastatytas aplink šešių pagrindinių temų:

  • Inovacijų valdymo ir strategijos
  • Vadovauti ir valdyti žmones
  • Sąsajos su išorės suinteresuotosiomis šalimis
  • Valdymas vertės grandinės
  • Efektyvumas ir rizikos valdymas
  • Sverto efektas technologijos ir verslo žvalgybos.

Kiekvienas UB MBA programos Žinoma telpa į bent vieną ar daugiau šių temų.

Pavyzdžiui, mūsų Kūrybiškumas ir verslininko mentaliteto Žinoma ruošia studentus būti novatoriai, o Verslo Analytics "pristato žinias apie vis svarbesniais naudojimo Big duomenys.

Tai suteikia jums sukurti savo MBA.

Nors yra reikalingų pagrindinių kursų, kad visi studentai turi imtis rinkinys, MBA yra "lanksti šerdis" leidžia studentams pasirinkti tarp verslo ar jo įmonių dėmesio.

Pavyzdžiui, pagrindinė seka Finansų mokiniai Finansų valdymas 1,5 kreditų-tada jie turi galimybę pasirinkti, ar Verslumo finansų ar įmonių finansų, kiekvienas 1,5 kreditų. Šis metodas suteikia studentams bendrą pagrindą mokymosi ką darbdaviai tikisi, skatinant juos pasirinkti dėmesio, kuris atitinka jų poreikius ir karjeros siekius.

Taip pat galite rinktis iš pasirenkamųjų kursų įvairovė užbaigti savo programą.

Ji siūlo "Bitė dydžio" klasės formatus.

Dauguma MBZ kursai yra 1,5-kredito klases, mokoma septynių savaičių sesijų. Mūsų tyrimai parodė, kad ne tik studentai nori greičiau, daugiau "virškinamos" pristatomi įvairių kursų formatų-bet, kad šie kursai tipai tikrųjų pagerinti mokinių mokymąsi, ypač internete.

MBA yra pristatomos šešių sesijų per metus. 1,5 kredito klasių ir trumpesnių septynių savaičių sesijų derinys išsaugo programos kokybę ir leidžia lengviau tilptų klases į savo įtempto grafiko. Ji taip pat turi galimybę paspartinti savo gyvenimą baigti programą.

Tradiciniai 15-savaitę semestrus su 3 kredito kursai yra prieinami, taip pat. Jei turite ne pastebėjau jau jums "pakartotinai kontrolės ir choice is yours.

Tai AACSB Tarptautinis akredituota.

Asociacijos Advance Collegiate Schools of Business yra aukso standartas verslo mokyklos akreditavimo-viso pasaulio, mažiau nei 5 procentai visų verslo mokyklų pasaulyje buvo padovanota šį meistriškumo požymis. Mes ir toliau išlaikyti šio akreditavimo standartus ir didžiuojamės galėdami pasakyti, kad mūsų MBA pokyčiai išsaugoti-ir net sustiprinti-mūsų AACSB Tarptautinis akreditacijos.

Tai galima miesteliu ir internete.

MBA suteikia studentams galimybę imtis klases miesteliu internete patrauklus interneto aplinkoje. Ir mes žinome, kaip mokyti ir pristatyti MBA Online-juk mes buvome pirmoji mokykla pasaulyje, siūlome internetinę AACSB akredituota MBA programą.

Tai nuostabi galimybė.

MBA lieka protingas, labai vertinami laipsnį. Tiesą sakant, tai tikriausiai labiau reikia dabar, nei kada nors anksčiau. Bet kaip ir bet kuris produktas ar paslauga, ji turi būti pritaikyta, nes iš rinkos pokyčių poreikius. Mes turime MBZ, kuri rengia jums intensyvus, visame pasaulyje prijungtas pasaulyje. Tai yra jūsų šviesus, naudingas ateities MBZ.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The University of Baltimore provides innovative education in business, public affairs, the applied liberal arts and sciences, and law to serve the needs of a diverse population in an urban setting.

The University of Baltimore provides innovative education in business, public affairs, the applied liberal arts and sciences, and law to serve the needs of a diverse population in an urban setting. Skaityti mažiau