DBA programa

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Programos aprašymas

„DBA“ programa „ Brentwood University yra aukščiausias akademinis laipsnis, skirtas studentams, norintiems vykdyti profesinę karjerą. DBA yra orientuota tiek į teoriją, tiek į taikomuosius mokslinius tyrimus ir padės studentui įgyti vadovavimo, kaip konsultanto ar verslininko įgūdžių. Brentwood University akcentuojame tarptautines žinias ir patirtį. Programa skirta profesionalams, turintiems dabartinę darbo vietą arba įmonės savininką.

Ši programa siūloma visiškai internete.

Programos uždaviniai

Studentai, sėkmingai baigę verslo administravimo studijų programą, įgis šias kompetencijas:

 • Atlikti mokslinius tyrimus, kad būtų galima pritaikyti išvadas visuose verslo sektoriuose ir šalyse, \ t
 • Aiškūs įgūdžiai ir prognozės ateityje kintančioje ekonominėje ir verslo aplinkoje
 • Sprendimų priėmimas realiame verslo pasaulyje ir konkrečiau - naujajame tarptautiniame pasauliniame verslo pasaulyje
 • Rinkos tyrimai ir atsakas į naują rinką nuolat besikeičiančioje aplinkoje
 • Plėtoti ir išlaikyti aukštą komandinio darbo lygį ir gerinti žmogiškųjų išteklių socialinę ir ekonominę aplinką, \ t

Reikalavimai laipsniui

Kad būtų apdovanotas verslo administravimo daktaro laipsniu, visi studentai turi užpildyti 60 pagrindinių programos kreditų. Pagrindinė instrukcija pateikiama aštuonių 6 kredito valandų kursų, kurių kiekvienas trunka 8 savaites. Be 48 pagrindinių kreditų, studentas turi užpildyti didelį išsamų egzaminą (GCE) ir pateikti galutinį disertaciją 12 kreditų valandų.

Verslo administravimo kursų daktaras

Studentas turi užpildyti 8 iš 11 šių kursų, kad užbaigtų verslo administravimo programą ir suteiktų DBA laipsnį.

 • BU 151201 tyrimo metodika (6 kreditai)
 • BU 151202 Vadybinė apskaita ir finansų valdymas (6 kreditai)
 • BU 151203 Verslumas ir vadovavimas (6 kreditai)
 • BU 151204 Žmogiškųjų išteklių valdymas (6 kreditai)
 • „BU 151205 Business Intelligence“ (6 kreditai)
 • BU 151206 projekto valdymo pagrindai (6 kreditai)
 • BU 151207 strateginis marketingas (6 kreditai)
 • BU 151208 Vadovavimas tarptautinėje daugiakultūrėje organizacijoje (6 kreditai)
 • BU 151101 organizavimas ir vadovavimas (6 kreditai)
 • BU 151102 Inovacijų ir technologijų lyderystė (6 kreditai)
 • BU 151106 verslo strategija (6 kreditai)
 • Disertacija (12 kreditų)

Reikalingos mokymosi medžiagos

Kiekvienas kursas turės paskirtą vadovėlį, kurį studentai yra atsakingi už savarankišką mokymąsi. Mokymosi valdymo sistema (LMS) palaiko papildomų mokymosi priemonių naudojimą, įskaitant daugialypės terpės paskaitų pristatymus, diskusijų forumus ir elektroninės bibliotekos skaitymo medžiagų rinkimą. Kursų medžiaga yra atskirų fakulteto narių nuožiūra, tačiau prieš pradedant juos naudoti gyvame kurse, jis turi peržiūrėti ir patvirtinti vyriausiąjį akademinį pareigūną.

Praktinis mokymas

Šiuo metu „ Brentwood University studentai neprivalo atlikti jokių praktinių stažuočių ar egzaminų. Kadangi mūsų universitetas aprūpina daugumą suaugusiųjų besimokančiųjų, jie jau dirbs verslo ar kitose srityse. Brentwood University nesiūlo universitetinių kreditų gyvenimui ar darbui.

Baigę užimtumo galimybes

Brentwood University programų Brentwood University gali įsidarbinti rinkoje pas bet kurį darbdavį, kuris nori juos įdarbinti. Statistika rodo, kad studentai, įgiję daktaro laipsnį, gali tikėtis žymiai didesnio uždarbio per visą gyvenimą, palyginti su studentais, turinčiais tik bakalauro ar profesinį laipsnį. Brentwood University nesiūlo įdarbinti abiturientų, taip pat negali garantuoti, kad abiturientai gaus pelningą darbą. Brentwood University gali padėti studentams nustatyti patikimus užimtumo ryšius (agentūras ir vadovus) ir gali pateikti informacinę medžiagą, padėsiančią studentams paruošti savo gyvenimo aprašymą arba patobulinti jų pokalbių įgūdžius.

Baigimo politika - verslo administravimo daktaro programa

Norėdami gauti verslo administravimo daktaro laipsnį, studentas turi atitikti reikalavimus, susijusius su semestro kreditais, pažymio vidurkiu, studijų programa ir kursais. Studentai, įvykdę visus studijų baigimo reikalavimus, turėtų pateikti prašymą dėl baigimo vyriausiajam akademiniam pareigūnui.

Norėdami gauti verslo administravimo daktaro laipsnį, studentas privalo atlikti šiuos dalykus:

 • Uždirbkite mažiausiai 60 semestrų kreditų, atlikdami 8 pagrindinius DBA kursus ir užpildykite reikiamą disertaciją.
 • Išlaikyti institucinę GPA 2,0 (4.0 sistemoje).
 • Uždirbkite minimalų kursų laipsnį 2,0 (4,0 sistemoje) kiekvienam programos kursui.

Suteikimo data yra data, kurią oficialiai suteikiamas studento laipsnis. Baigę visus reikalingus kursus, pateikę prašymą baigti studijas ir išsprendę visus neįvykusius finansinius įsipareigojimus, studentai, įvykdę visus akademinius ir administracinius reikalavimus, gaus du oficialius nuorašus ir jų diplomą.

Priėmimo sąlygos - DBA

Kandidatai, į kuriuos reikia kreiptis į verslo administravimo programą, bus vertinami pagal jų akademinę kvalifikaciją, asmeninį pareiškimą, prašymą ir CV, jei reikia.

Kad studentai būtų įtraukti į verslo administravimo programą, studentai turi įrodyti, kad atitinka šiuos tinkamumo kriterijus:

 • Studentai turi turėti magistro laipsnį iš Biuro patvirtintos institucijos arba anksčiau patvirtintą Biuro pirmtako; arba akredituota JAV ar Kanados institucija; arba kita valstyb ÷ s patvirtinta institucija, kad dokumentai, kad institucija, kurioje studentas įgijo savo laipsnį, yra lygiavert ÷ biuro patvirtintai institucijai; arba institucija, įsikūrusi už Jungtinių Valstijų ar Kanados ribų, be to, pateikia išsamų užsienio kreditingumo vertinimo tarnybos, kuri yra Nacionalinės kvalifikacijų vertinimo paslaugų asociacijos (NACES) narė, laipsnio vertinimą arba, jei laipsnis suteikiamas tarptautinė institucija, Brentwood University administracija gali tirti ir patvirtinti laipsnį.
 • Studentai privalo sumokėti visus taikomus mokesčius, kaip nurodyta pasirašytame mokestiniame grafike, pasirašant sutartį arba sudarant sutartį, arba kitoms mokyklai priimtinoms priemonėms.
 • Ši institucija nesuteikia kreditų už tinkamą CLEP ar kitų panašių egzaminų užbaigimą. Ši institucija gali suteikti kreditą už patirtinį mokymąsi.
 • Ši institucija nesudarė sujungimo ar perdavimo susitarimo su jokia kita institucija.
 • Turi būti trejų metų profesinė verslo patirtis, iš kurių bent 1 buvo vadovaujantis vaidmuo.

Anglų kalbos mokėjimas

Instrukcija bus teikiama tik anglų kalba. Studentui, kurio ankstesni laipsniai nebuvo baigti anglų kalba, mes turėsime gauti 500 balų iš popieriaus sudaryto TOEFL testo arba 70 balų iš interneto testo.

TOEFL reikalavimas netaikomas studentams, gavusiems vidurinės mokyklos diplomą ar lygiavertį dalyką akademinėje institucijoje, kuri pateikė nurodymą anglų kalba.

Taip pat TOEFL reikalavimas netaikomas studentams, baigusiems kursinius darbus anglų kalba, kolegijos lygmeniu ARBA, kurie šioje įstaigoje yra išlaikę anglų kalbos testą.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Brentwood University endeavors to provide current and effective graduate business education programs to qualified learners. Instruction is delivered via programs that are adaptable to student needs or ... Skaityti daugiau

Brentwood University endeavors to provide current and effective graduate business education programs to qualified learners. Instruction is delivered via programs that are adaptable to student needs or interests. Skaityti mažiau