DBA (verslo administravimo daktaras)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Pakelkite savo intelektualinius interesus į kitą lygį

DBA yra skirta tiems, kurie domisi taikomojo verslo tyrimais. Yra keletas priežasčių studijuoti DBA. Studentas gali turėti tam tikrų asmeninių ar profesinių interesų tam tikroje verslo ar vadybos srityje, kurioje nori plėtoti specialiąsias žinias. DBA taip pat naudinga tiems, kurie kuria konsultavimo ar mokymo karjerą. Norėdami gauti DBA, studentai turi baigti verslo kursų, tyrimų kursų ciklą ir pateikti mokslinį darbą. Atlikdami savo tiriamąjį darbą, jie glaudžiai bendradarbiaus su mūsų pasaulinio fakulteto vadovu, atsižvelgiant į jų tyrimų temą.

Vidutinė programos trukmė

Programa truks vidutiniškai 3 metus. Įprasta kandidatūra - nuo 3 iki 6 metų; Gali būti pratęstas tęsiant kandidatavimą ir mokant tęstinį kandidatūros mokestį.

Disertacija

Paprastai studentai pasirenka pasirinktą temą, naudodami įvadus iš „GlobalNxt“ fakulteto.

Patekimo reikalavimai

 • Magistro laipsnis iš pripažinto universiteto.
 • Mažiausiai trejų metų valdymo ar profesinė patirtis.
 • Pateikite pasiūlytą 1000 žodžių temą verslo mokyklai priimtinoje srityje.
 • Anglų kalbos mokėjimo įrodymas pareiškėjams, kurių gimtoji kalba nėra anglų ir kurie neįgijo aukštojo mokslo anglų kalba.

Minimalūs kalbos reikalavimai yra šie:

 • Akademinės IELTS (Tarptautinės anglų kalbos tikrinimo tarnybos) balas - 6,5, o individualių darbų balas - ne mažesnis kaip 6,0; arba
 • TOEFL (anglų kalbos kaip užsienio kalbos testas) balas yra ne mažesnis kaip 550, o rašytinės anglų kalbos testas (TWE) yra ne mažesnis kaip 5,0, arba TOEFL internetinis testas, kurio mažiausias balas yra ne mažesnis kaip 79; arba
 • „BULATS“ (verslo kalbos tikrinimo tarnyba) 4 lygyje

3245_rsz_global-faculty.jpg

Kas yra DBA

Verslo administravimo daktaro laipsnis (DBA) yra neakivaizdinis tarptautinės apimties ir reputacijos daktaro laipsnis, skirtas sustiprinti vykdomąją ir profesinę praktiką pritaikant patikimą teoriją ir griežtus tyrimus realiuose ir sudėtinguose verslo ir vadybos klausimais. Tai padidina gebėjimą plėtoti žinias ir teoriją bei jų taikymą. Svarbiausia yra asmeninių, konsultacinių ir tyrimų įgūdžių ugdymo programa, atliekant griežtus ir svarbius tyrimus.

DBA tikslai

DBA leis jums:

 • Sukurti gerą supratimą apie atitinkamus konceptualius ir teorinius jūsų pasirinktos verslo ir vadybos tyrimų srities pagrindus.
 • Turi išsamų supratimą apie taikomus tyrimų ir pažangių akademinių bei vadybinių tyrimų metodus.
 • Kurkite ir interpretuokite žinias atlikdami originalius tyrimus. Pagerinkite savo, kaip reflektyvios praktikos atlikėjo, ir profesinę praktiką.
 • Ugdykite asmenines, konsultavimo ir tyrimų kompetencijas atlikti griežtus aukštesnio lygio mokslinius tyrimus, kurie prisideda prie verslo ir vadybos teorijos ir praktikos.

Kas turėtų apsvarstyti DBA?

Programa bus ypač naudinga patyrusiems vyresniesiems vadovams, konsultantams, vadybos pedagogams ir verslo mokyklų akademikams. DBA sustiprins profesinius gebėjimus ir patikimumą, plėtos tinklus ir suteiks tvirtą pagrindą tolesniam karjeros plėtojimui ar svarbiam karjeros žingsniui. Darbdaviams yra naudinga remti kandidatus į DBA, nes jie pritraukia, ugdo ir išlaiko pagrindinius talentus bei kaupia žinias konkurencinio pranašumo tikslais.

DBA ir PhD - lygūs, bet skirtingi

DBA turi griežtumo ir aktualumo, nes prisideda prie verslo ir vadybos teorijos ir praktikos. Paprastai DBA daugiausia dėmesio skiria tyrimams „organizacijose“, o ne „organizacijų“ tyrimams. Labiau tikėtina, kad bus įtrauktas tarpdalykinis darbas ir mišrūs metodai bei prisidedama prie pačių studentų praktikos tobulinimo ir tobulėjimo.

Siūloma tyrimų tema

Visi pareiškėjai, pateikdami priėmimo paraišką, turi pateikti 1 000 žodžių siūlomos tyrimų temos apibrėžimą. 1000 žodžių apybraiža bus laikoma papildomu pagrindu vertinant pareiškėjų tinkamumą programai ir tinkamų doktorantų vadovų buvimą.

Be to, prieš priimant į programą, gali būti reikalaujama, kad kandidatai dalyvautų asmeniniame pokalbyje su Verslo mokyklos dekanu.

Galutinį sprendimą dėl DBA programos kvalifikacijų ir tyrimų sričių tinkamumo ir priimtinumo priima GlobaNxt universiteto verslo mokykla.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Manipal GlobalNxt University is a pioneering academic institution that delivers degree programs through a unique online global classroom pedagogy. Bringing together over 75 distinguished faculty from ... Skaityti daugiau

Manipal GlobalNxt University is a pioneering academic institution that delivers degree programs through a unique online global classroom pedagogy. Bringing together over 75 distinguished faculty from across 17 countries. Skaityti mažiau