Oficialus aprašymas

Kokie yra šio kurso tikslai?

Sužinokite visą žinių, jums reikia praeiti CompTIA Mobilumas + (MB0-001) egzaminą su šiuo meistriškai sukurta žinoma.

  • Sužinokite daugiau apie over-the-oro technologijoms skyriuje, skirtame WiMAX, radijo dažnio, RF maitinimo įdomus, antenos, valdymo organų ir reglamentų.
  • Viskas, ką jums reikia žinoti apie tinklo infrastruktūros, įskaitant tinklų fondai, OSI modelio apžvalga, bevielio terminų ir technologijos, bevielis žiniasklaidos ir komunikacijos, vieningą bevielio architektūros ir SSID ir VLAN.
  • Mobilus įrenginys valdymo, profiliai ir politika, įmonė paštas ir pranešimų, bevielis svetainės apklausos ir belaidžio ryšio prietaisas valdymas.
  • Meistras lemiamą plotas saugumo, įskaitant mobiliojo prietaiso saugumo, tinklo saugumo, saugumo protokolus, AVP apžvalga, šifravimo apžvalga, bendro saugumo problemas ir galimą riziką
  • belaidis trikčių

Kas tai skirta?

Šis kursas yra skirtas bet IT specialistas, kuris nori specializuotis į mobilųjį aplinkoje pasaulyje, kur pažangiajai patirčiai yra daug pareikalavimą.

Reikalavimai

Nėra prielaidos dėl šio kurso, tačiau mes rekomenduojame ne mažiau kaip 18 mėnesių darbo patirtį administravimo mobiliųjų prietaisų įmonėje.

Ką žymi šį kursą be?

Daugiau kaip 70% visų įmonių jau investavo statyti mobilumo sprendimus. Jūs galite patekti į šią sparčiai auga dalį vis augančių IT ir telekomunikacijų sektoriuose.

Šaltinis: Iš tiesų

Kas atsitinka po prašydama informacijos?

Kai jūs turite pasiteiravo jumis bus susisiekta vienas iš mūsų specialistų karjeros konsultantų, kurie galės suteikti jums papildomos informacijos jums reikia.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 173 daugiau kursų E-Careers »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Atvira registracija
Duration
Susisiekti su mokykla
Ištęstinės
Price
175 GBP
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas

Atvira registracija

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date