Oficialus aprašymas

Šis sertifikavimo komplektas skirtas visiems, turintiems dabartinį CCNA sertifikatą, kuris nori pereiti į kitą lygį ir tapti "Cisco Certified Network Professional" (CCNP), kuris specializuojasi maršruto sudarymo ir perjungimo srityse.

Kas įtraukta į šį sertifikavimo paketą?
Ši serija apima 3 Cisco CCNP sertifikavimo kursus ir 3 oficialius Cisco CCNP egzaminus, kurie galioja 12 mėnesių nuo pirkimo. Norėdami pamatyti, ką mokysite kiekviename kurse, tiesiog spustelėkite pavadinimą:


Sertifikavimo kursai:

 1. Cisco CCNP 300-101 - ROUTE - "Cisco IP Routing" įdiegimas
 2. Cisco CCNP 300-115 - SWITCH - Įgyvendinti "Cisco IP" jungtinius tinklus
 3. Cisco CCNP 300-135 - TSHOOT - Cisco IP tinklų trikčių šalinimas ir palaikymas

Sertifikavimo egzaminai:

 1. Cisco CCNP 300-101 - ROUTE - "Cisco IP Routing" įdiegimas
 2. Cisco CCNP 300-115 - SWITCH - Įgyvendinti "Cisco IP" jungtinius tinklus
 3. Cisco CCNP 300-135 - TSHOOT - Cisco IP tinklų trikčių šalinimas ir palaikymas


Kiek galėčiau uždirbti CCNP sertifikatą?
Sužinokite, kokie yra Jungtinės Karalystės ir JAV vidutinis atlyginimas žmonėms, turintiems Cisco CCNP sertifikatą:

 • Cisco CCNP: £ 47,500 per UK * / $ 77,668 per US ^

Šaltinis: * UK: ITjobswatch / ^ US: PayScale. Sausio 2017 m

Kokie karjeros būdai man yra prieinami šiuo kursu?

 • "Cisco Networking Engineer"
 • Cisco tinklo konsultantas
 • IT saugumo specialistas
 • Tinklo inžinierius
 • Tinklo konsultantas
 • IT vadybininkas
 • IT pardavimų paskyros valdytojas
 • IT konsultantas


Kaip kiekvienas kursas mokomas?

Visi kursai yra internetiniai ir savarankiški, tai reiškia, kad tai atliekate savo namuose, savo laiku, savo tempu. Kiekviena pamoka yra iš anksto įrašyta, leidžianti pristabdyti, išplėsti pirmyn, praleisti skyriai arba grįžti į kitą pamoką, jei jums reikia. Pamokos yra daugialypės terpės pagrindu, o tai reiškia, kad pamokoms išmokyti naudojamos vaizdo ir garso. Daugelis pamokų taip pat yra interaktyvios, skatinant besimokantįjį dalyvauti. Tai gali būti atsakymas į ekrane pateikiamus klausimus, dalyvavimas užduočių vykdymo procese ir simuliatorių naudojimas, tarsi naudojatės realia programine įranga.
Kiek laiko man užpildys kiekvieną kursą?

Kaip jau minėta, mūsų kursai yra savarankiški. Kai kurie žmonės baigia savo kursus greičiau nei kiti. Kiekvienas sertifikavimo kursas yra nuo 12 iki 30 valandų. Jei pasirinksite atlikti tik vieną iš šios paketų sertifikavimo kursų, tai užtruks jums mažiau laiko, nei du ar trys arba visi iš jų. Nepaisant to, nors jūs visada turėsite 12 mėnesių, norėdami užbaigti savo kursą.
Kaip užsisakyti egzaminus?
Kai esate pasirengęs praleisti egzaminus, el. Paštu parašykite support@hudsoncourses.com savo prašymu kartu su egzamino, kurį norite pasiimti, pavadinimą. Tada mes atsiųsime jums el. Laišką su instrukcijomis, kaip užpildyti egzaminų užsakymą.
Ko man reikia?

Viskas, ko jums reikia, yra interneto ryšys ir kompiuteris. Nors dauguma pamokų veikia MAC, rekomenduojame naudoti geriausią našumą kompiuteriui. Kai kurios kurso dalys gali būti netinkamai rodomos senesnėse MAC. Kai tik prisijungsite į savo kursą, gali būti paraginti išjungti tam tikrus nemokamus papildinius, pvz., "Java". Tiesiog sekite ekrane pateikiamus nurodymus.
Kursų ypatybės
Su " Hudson " e-mokymosi sistema sertifikavimas niekada nebuvo paprastesnis! Galite pradėti savo IT karjerą ar savo dabartinius IT įgūdžius pereiti į kitą lygį per kelias trumpas savaites. Mūsų mokymosi sistema suteikia jums visą pragyvenimo klasės naudą tik už nedidelę kainą. Kursai apima:

 • Ekspertų instruktorių vadovaujamas mokymas

Mes naudojame tik pramonės geriausius instruktorius IT pramonei. Jie turi ne mažiau kaip 15 metų realaus pasaulio patirtį ir yra dalykų ekspertai savo srityse. Skirtingai nuo gyvos klasės, galite perskaityti, pakartoti ar persukti visas savo paskaitas. Tai sukuria asmeninę mokymosi patirtį ir suteikia jums visiškos praktinės patirties naudos, suteikiant jums lankstumo dirbti pagal savo tvarkaraštį visą parą.

 • Vizualiniai demonstravimai

Mūsų mokymo programoje yra instruktorių vadovaujamos demonstracijos ir vizualiniai pristatymai, leidžiantys studentams tobulinti savo įgūdžius pagal realaus pasaulio scenarijus, kuriuos paaiškina instruktorius. Mes visada sutelkti dėmesį į realaus pasaulio scenarijus ir įgūdžių nustatymą.

 • Viktorinos

Mūsų praktiniai egzaminai paruošia jūsų egzaminus kitaip ir efektyviau nei tradiciniai egzaminų prepai rinkoje. Po kiekvieno modulio turėsite praktikos viktoriną, kad užtikrintumėte, jog esate įsitikinęs temomis, kurias baigėte prieš tęsdami.

Tai leis jums įvertinti savo efektyvumą prieš pereinant prie kito kurso modulio. Hudson kursai taip pat apima praktinius egzaminus, sukurtus atkartoti ir atspindėti aplinką bandymų centre. Šie egzaminai yra vidutiniškai 100 klausimų, norint užtikrinti, kad prieš atlikdami savo sertifikavimo egzaminą esate 100% pasiruošę.

 • Socialinis mokymasis

Hudson " sukūrė pasaulinio lygio mokymosi valdymo sistemą (LMS). Ši sistema leidžia bendrauti ir bendradarbiauti su kitais studentais ir darbuotojais, formuoti studijų grupes, dalyvauti diskusijose mūsų "NOW @ Forums", kursuose "panašūs" į skirtingus kursus ir likti iki data su visomis naujausiomis pramonės žiniomis per mūsų forumus, studentų įnašus ir skelbimų funkcijas. Ši LMS yra neprilygstama pramonei, todėl mokosi įdomus ir malonus.

 • Flash kortelės

Hudson žino, kad ugdymas nėra vienodo požiūrio. Mokiniai skirtingais būdais mokosi skirtingais įrankiais. Štai kodėl mes siūlome "Flash" korteles ir švietimo žaidimus per mūsų kursus. Tai leis jums treniruotis taip, kad jus užsiimtų ir sutelktų. Kiekviename kurse bus dešimtys "Flash" kortelių, kad galėtumėte patobulinti savo įgūdžių rinkinius visą savo mokymą, taip pat edukacinius žaidimus, skirtus užtikrinti, kad jūsų medžiagų išlaikymo lygis yra labai didelis.

 • Navigacija

Hudson savarankiško mokymo programos yra suplanuotos moduliniu būdu, kad būtų galima lanksčiai dirbti su ekspertų lygio instrukcijomis bet kuriuo metu 24/7. Visi kursai yra išdėstyti apibrėžtose sekcijose su navigacijos valdikliais, leidžiančiais kontroliuoti jūsų mokymo tempą. Tai leidžia studentams mokytis savo tempu pagal savo tvarkaraštį.

Programa mokoma:
Anglų
Hudson

Peržiūrėti 9 daugiau kursų Hudson »

Paskutinį kartą atnaujinta June 20, 2018
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Atvira registracija
Duration
4 - 12 mėnesių
Price
649 GBP
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas

Atvira registracija

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date