CORE kursas

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Gaukite įgūdžių ir pasitikėjimo, reikalingų jūsų kitam skyriui su CORe

Pasirengimo kvalifikacija (CORe) yra mūsų pagrindinis dalykas, susijęs su verslo mąstymo pagrindais - trijų kursų internetine programa, skirta parengti jus visapusiškai dalyvauti verslo pasaulyje. CORE buvo sukurta HBS fakulteto narių instill giliai suprasti esminius verslo koncepcijas ir problemų sprendimo įgūdžius. Tris pagrindinių kursų - "Business Analytics", "Ekonomikos vadybininkams" ir "Finansų apskaita" - įgūdžiai suteiks jums sklandžią verslo kalbą.

Tai yra programa, kurią Harvardo verslo mokykla siūlo atvykstantiems studentams pasirengti MBA klasėje, ir suteiks jums galimybę prisidėti prie verslo diskusijų ir sprendimų priėmimo, nesvarbu, ar ieškote tobulinti savo dabartinę karjerą, svarstant absolventų mokyklą ar tyrinėdami naujas karjeros galimybes.

Jūs išmoksite kartu su pasauline bendraamžių grupe, dalijantis perspektyvomis ir įžvalgomis, kaip jūs einate per programą. Jūs taip pat turėsite galimybę parodyti savo meistriškumą, išlaikant reikiamą asmeninį egzaminą.

Dalyvaudami "CORe" programoje galėsite:

 • Analizuokite ir interpretuokite duomenis verslo sprendimams informuoti
 • Taikyti ekonominius principus realioms verslo situacijoms
 • Sužinokite, kas atsitinka už finansinių ataskaitų numerius
 • Pagrindinės sąvokos, kaip spręsti įvairių sričių organizacijų multimedijos atvejų tyrimus
 • Plėtoti verslo intuiciją per šaltus skambučius ir interaktyvias funkcijas
 • Prisijunkite prie pasaulinės bendraamžių grupės, turinčios įvairios patirties mūsų kurso platformoje
 • Prisijunkite prie interneto, kaip leidžia jūsų tvarkaraštis

CORe kursai

Verslo analizė

su profesoriumi Jan Hammondu

"Business Analytics" pateikia kiekybinius metodus, naudojamus analizuoti duomenis ir priimti geresnius valdymo sprendimus. Jūs pagreitinsite savo supratimą apie pagrindines sąvokas, savo vadovaujamą sprendimą ir gebėjimą taikyti kursų koncepcijas realioms verslo problemoms.

Ekonomika vadybininkams

su profesoriumi Bharatu Anandu

Vadybininkų ekonomika kyla iš pagrindinių ekonominių principų, tokių kaip pasiūla ir paklausa, kaina, rinkos, konkurencija ir diferenciacija. Jūs gausite žinių ir įgūdžių, reikalingų sėkmingai verslo strategijai kurti.

Finansinė apskaita

su profesoriumi V. G. Narajananu

Šis kursas išmokys jus finansinės apskaitos pagrindus. Pradedant sandorių registravimo pagrindais kaip žurnalo įrašais ir skelbdami jas T sąskaitose, sužinosite, kaip parengti balansą, pelno (nuostolių) ataskaitą ir pinigų srautų ataskaitą.

Programos struktūra

CORE pristatoma mūsų naujoviškoje internetinėje platformoje, kuri jums, studentui, yra mokymosi proceso centre. Jūs baigsite kursinius darbus savo tvarkaraštyje, o reguliarūs savaitės terminai. Su mumis mokymasis yra aktyvus, socialinis ir kiekvienu atveju pagrįstas. Mes prašome jus įsitraukti į verslo lyderio vaidmenį ir bendradarbiauti su savo bendraamžiais, kad dirbtumėte su realaus verslo iššūkiais. Tokiu būdu sužinosite daugiau. Jūs nueisite nuo CORe naujos perspektyvos pasaulyje ir kaip veikia verslas.

CORe programos struktūra yra skirtinga keliais būdais:

1. Kvalifikacinė programa

Kaip akreditavimo programa CORE susideda iš trijų kursų, yra baigiamasis egzaminas ir vertinama pagal viktoriną ir galutinį egzaminą, darbo kokybę ir savalaikiškumą bei įmokas mokymosi bendruomenei. Sužinokite daugiau apie CORe klasifikaciją.

Trijų valandų, daugkartinio pasirinkimo egzaminas yra uždara knyga, kompiuterizuotas vertinimas, kurį sukūrė HBS fakultetas ir kuris yra administruojamas viename iš 4800 Pearson VUE testų centrų visame pasaulyje. Sužinokite daugiau apie tai, kaip baigiamasis egzaminas yra administruojamas ir kuriame galite apsilankyti paskutiniame egzamino puslapyje "Dažnai užduodami klausimai". Norint uždirbti "CORe" pažymėjimą reikia išlaikyti egzaminą iš visų trijų kursų.

2. Fit CORe į savo tvarkaraštį

Mes siūlome CORe visus metus su daugybe studijų trukmių - nuo standartinių 10 savaičių ar 12 savaičių kohortų iki pratęstų 17 savaičių kohortų. Tačiau kurso turinys ir programos reikalavimai yra vienodi, neatsižvelgiant į programos trukmę. Mūsų tikslas siūlyti skirtingus programos ilgius yra suteikti jums galimybę subalansuoti programos darbus su savo gyvenimo būdo ir kitomis pareigomis.

Vidutinis laikas, kurio reikia programos užbaigimui, yra apie 150 valandų, nors šis mokymosi laikas labai skiriasi. Kai kurie dalyviai praleidžia daugiau laiko platformoje, kad sustiprintų jų supratimą apie kurso koncepcijas ir bendrautų su savo bendraamžiais. Šį kartą neįeina peržiūros darbai už platformos ribų arba pasirengimas trijų valandų CORE egzaminui.

 • Extended Cohorts

Programos trukmė: 17 savaičių

Laiko įsipareigojimas: 8-10 valandų per savaitę

 • Standartiniai kohortai

Programos trukmė: 10-12 savaičių

Laiko įsipareigojimas: 10-15 valandų per savaitę

3. Bakalauro kreditavimo galimybė

Galima užsidirbti akademinių kreditų už CORe, pasirenkant bakalauro studijų pasirinkimą, sausio, gegužės ar rugsėjo mėn. CORe kohortas. Dalyviai gali gauti 8 bakalauro kreditus per Harvardo išplėtimo mokyklą. Kursų turinys, terminai ir klasifikavimo procesas yra vienodi tiems, kurie renkasi bakalauro studijų kreditą ($ 3,680). Kai pradėsite savo programą, galite pasirinkti, ar ieškote pagrindinio kreditų pasirinkimo.

Kas turėtų naudos?

Žmonės iš daugybės skirtingų švietimo ir profesinės patirties yra naudingi iš CORe. Programai nėra jokių prielaidų. Mes nustatėme, kad dauguma dalyvių patenka į vieną iš šių trijų kategorijų:

 • Kolegijos studentai ir naujausi absolventai nori išsiskirti iš minios ir įtikinti interviu metu
 • Tie, kurie svarsto MBA arba kitas aukštojo mokslo programas, kurios norėtų sustiprinti savo paraišką ir būti pasirengusios pirmajai dienai
 • Profesionalai, norintys gilinti savo supratimą apie esminius verslo koncepcijas, pridėti vertę savo organizacijoms ir tobulinti savo karjerą

Jei esate alkanas dėl įkvepiančios mokymosi patirties, galinčios pakeisti tai, kaip galvojate apie pasaulį ir pasiruoškite kitam skyriui, "CORe" gali būti tik tai, ko ieškote.

Pastaba: įregistravus "CORe" programą, dalyviams nebus galima registruotis "Business Analytics", "Economics for Managers" arba "Financial Accounting" kaip atskiras sertifikatų programas. Užsiregistravę "Business Analytics", "Ekonomika vadovams" arba "Finansinė apskaita" kaip atskirų sertifikatų programas, dalyviai nebus tinkamai įtraukti į CORe programą.

Priėmimas

Peržiūrėdami programas CORE, mes ekranuojame du dalykus - tinkamumą ir motyvaciją. Esė suteikia mums logotipą į jūsų motyvaciją prisidėti prie pagrindinės mokymosi bendruomenės ir užbaigti programą.

Paraiška yra nemokama ir turėtų užtrukti maždaug 10 minučių. Visi pareiškėjai turi būti 18 metų ir parodyti anglų kalbos žinias.

Paraiškos yra reguliariai peržiūrimos, priimant sprendimus dėl leidimo per vieną ar dvi savaites. Paraiškos turi būti pateiktos iki paraiškos pateikimo termino iki 23:59 US Eastern Time, jei nenurodyta kitaip.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Harvard Business School Online teaches vital business concepts in a unique and highly engaging way that enables committed learners to transform their careers, their organizations, and their lives.

Harvard Business School Online teaches vital business concepts in a unique and highly engaging way that enables committed learners to transform their careers, their organizations, and their lives. Skaityti mažiau