Oficialus aprašymas

Kokie yra šio kurso tikslai?

Šis kursas nuo CIW mokys studentams web autorinių pagrindai tyrinėti web dizainas pagrindai.

Egzaminas turi terminą 75-ąją ir 70 klausimus, kurie turi būti atsakyta. Teigiamas ženklas kurso 70%.

  • Internetinių puslapių kūrimas Essentials - viskas iš svetainės kūrimo procesą bei standartus, klientai tikisi, kad aplinkinių interneto svetainių kūrimas teisinių ir etinių klausimų.
  • Supratimas apie pagrindines interneto dizaino elementų svarbą: patogumą, navigacijos ir prieinamumą.
  • Pagrindinis, bet modernus, interneto technologijos Šiandien - Hiperteksto žymėjimo kalbos (HTML), išplečiama hiperteksto (XHTML) ir išplėstinę technologijos, vaizdo failus, svetainių kūrimas paraiškos ir svetainė leidyba ir priežiūra.
  • Išplėstinė web technologijos - multimedijos, plug-in technologijų priemonėmis, interneto duomenų bazių ir kliento pusės ir server-side technologijas.
  • Navigacija ir naudojimas web dizainas gamybos priemones, pavyzdžiui, "Microsoft raiškos interneto, Adobe Dreamweaver, Fireworks ir Flash.
  • Magistro dizainas ir plėtros technologijas, įskaitant Pakopiniai Style Sheets (CSS), (Extensible Markup Language XML), "JavaScript", "Java" programėles ir Dinaminis HTML.
  • Įgyti išsamų supratimą apie dabartines problemas, susijusias su web dizainas, įskaitant svetainės prieinamumo, suderinamumo projektavimo įrankių ir funkcionalumo dabartinių naršyklių.

Kas tai skirta?

Ši kvalifikacija yra skirtas asmenims, su šiek tiek ne ankstesne patirtimi, tačiau tai taip pat interneto dizaineriai, kurie tiesiog nori pramonės pripažinta įrodymą savo įgūdžius.

Reikalavimai

Nėra prielaidos dėl šio kurso.

Ką žymi šį kursą be?

Po šią kvalifikaciją užbaigti, studentai gali veikti vaidmenų, tokių kaip kūrėjas, web dizaineris ir interneto turinio specialistas. Jis taip pat eina ranka rankon su dar CIW kvalifikaciją, kad jūs galbūt norėsite naudoti upskill ir padidinti savo darbo perspektyvas.

Kas atsitinka po prašydama informacijos?

Kai jūs turite pasiteiravo jumis bus susisiekta vienas iš mūsų specialistų karjeros konsultantų, kurie galės suteikti jums papildomos informacijos jums reikia.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 173 daugiau kursų E-Careers »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Atvira registracija
Duration
Susisiekti su mokykla
Ištęstinės
Price
595 GBP
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas

Atvira registracija

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date