CIW javascript yra specialistas (qcf)

UK Open College

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

CIW javascript yra specialistas (qcf)

UK Open College

CIW yra populiariausias švietimo programa tiems, kurie rimtai web dizainas ir plėtros pasaulyje. Šis kursas yra CIW javascript specialistas. Studentai įgis įgūdžių bendrauti su vartotojais, DOM, kontrolės programa srautas, patvirtinti formų, animuoti vaizdai, sukurti papildomus sausainėlius, pakeisti XHTML ir bendrauti su duomenų bazėmis.

 • Kvalifikacija: CIW (Certified Interneto administratorius) javascript specialistė
 • Akredituotas: Taip
 • QCF Pripažinta: Taip lygyje 3
 • Išduodanti institucija: CIW
 • Pradžios data: Anytime - Mes stoti 365 dienas per metus
 • Trukmė: Lankstus - apie 80 valandų - 12 mėnesių Maksimali parama
 • Kredito Vertė: 10

Programa

CIW javascript specialistė

CIW Javaskriptą specialistas Kurso parodys kūrėjai kaip naudoti "JavaScript kalba funkcijų projektuoti kliento pusėje, nepriklausomas nuo platformos sprendimus. Kandidatai taip pat suprasti ir naudoti populiariausius prašymų JavaScript.

Šios specializuotos interneto kalbos įgūdžiai gali padėti jums pradėti ar auginti karjerą pažangi interneto plėtrai.

Dangos:

 • JavaScript kalbos pagrindai, įskaitant programa srauto kontrolės, formos patvirtinimo, vaizdo animacija, rėmas taikymo ir slapukas kūrimo
 • JavaScript kodą plėtra, įskaitant rašymo programų ir rašyti scenarijų JavaScript "objektinis modelis svetainės įgyvendinimo, įskaitant autorinių ir scenarijus, interneto turinio kūrimas, interneto valdymo ir skaitmeninių žiniasklaidos priemonių

Būtinos sąlygos

Studentai ieško stoti į šį kursą turi atitikti šiuos kriterijus:

 • Būti 16 metų arba virš
 • Turėti tvirtą žinių apie anglų kalbos
 • Turi prieigą prie kompiuterio, kuriame veikia Windows ir už visą kursą trukmę internetu - Netinka Mac
 • HTML Žinios
 • Rekomenduojame studentai baigę CIW Web dizainas specialistas kursą

TRUKMĖ

Kurso trukmė skirsis priklausomai nuo studento įsipareigojimų, pastangų ir gebėjimų. Bendras vadovaujasi mokymosi laikas yra maždaug 80. Tai turėtų būti naudojami tik kaip gairės ir pabaigos datos bus labai skirtis.

Norime paskatinti studentus serioulsy apsvarstyti, kaip jie planuoja užbaigti savo pasirinktą kursą iki įtraukimo į tyrimą. Studentai turėtų galvoti apie tai, kaip jie ketina studijuoti, kur jie ketina studijuoti ir kaip dažnai. Būk realistiškas!

Pasikalbėkite su šeimos nariais ir padėti jiems suprasti, ką bando acheive, paaiškinkite, jums gali prireikti ramybę ir erdvės studijuoti tam tikru laiku. Kuo daugiau jūs juos įtraukti daugiau likey esate gauti juos į savo pusę.

Studentai priminė, kad laikas, per kurį jie visiškai yra grynai iki jų, kaip individo. Pabaiga gali būti taip greitai arba lėtai, kaip jūs norite per 12 mėnesių paramos laikotarpį. Atkreipkite dėmesį: CIW nereikia suteikti studentams su papildomu laiku užbaigti. Plėtiniai nėra šiam kursui.

Formatas

Studentai galės užbaigti savo kursą grynai Prisijungė nors CIW studentų portalą. Tai bus kartu išleistų PDF formatu (Ebook) Kurso pamokos. PDF nėra spausdinimui.

Jei norite, galite pasirinkti už Papildomam kaina gauti sunku kopiją Kurso pamokos / Knygos per postą. Susisiekite su mumis dėl informacijos Studentai gali tikėtis gauti prieigą prie CIW portalo elektroniniu paštu per 3 darbo dienas nuo registracijos metu gauta.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Pradžia
Registracija galima
Duration
Trukmė
80 valandos
Ištęstinės
Price
Kaina
199
Locations
Jungtinė Karalystė - UK Online
Pradžia : Registracija galima
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Registracija galima
Jungtinė Karalystė - UK Online
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla