Oficialus aprašymas

Kokie yra šio kurso tikslai?

Šio kurso sistema imsis studentų per lemiamą žinios, reikalingos siekiant kovoti-veikti jokios žalos ir sėkmingai atkurti kompiuterines sistemas užtikrinti, kad jie gali atlaikyti įsilaužėlių veiklą, kuri gali atsirasti ateityje.

Egzaminas yra 1D0-571 egzaminą ir susideda iš 62 klausimų, kurie turi būti atsakyta per 90 minučių laikotarpį. Siekiant išlaikyti kursą, kandidatai turi pasiekti minimalų balų 76%.

  • Suprasti, kaip įsilaužėlių grėsmės atsiradimo ir sužinoti apie kuri egzistuoja grėsmė saugumui.
  • Atraskite aukštą saugumo, reikalingais šiuolaikinės įmonės nuolat apsaugoti vertingus įmonės duomenis nuo neteisėtos veiklos.
  • Sužinokite, kaip įgyvendinti prieigos kontrolės sąrašus, todėl jūs galite nustatyti, kas turėtų ir neturėtų būti gauti konkrečius tinklus.
  • Atskleisti labiausiai up-to-data ugniasienės technologija ir ištirti, kaip pagerinti operacines sistemas pašalinti nepageidaujamo hacker veiklos galimybę.
  • Esminė informacija apie tam tikrų autentifikacijos procedūrų, šifravimo standartus ir veiksmus, kurie padėtų užtikrinti tinkamą vartotojo autentifikavimą.
  • Kaip sukurti integruotas saugumo politiką, kartu su labiausiai paplitusių apsaugos principų tiek asmeninių ir verslo tikslais.
  • Magistro ko reikia atsakyti ir pranešti apie įsilaužėlių veiklą, užsiimti aktyvia aptikimo ir visada išlieka žingsniu priekyje, kai kalbama apie apsaugoti savo įmonės poreikius.

Kas tai skirta?

Šis kursas yra skirtas tiems, kurie dirba per tinklo saugumo srityje, arba tiems, kurie nori eiti į pramonę su sertifikavimo atsargines savo žinias ir suteikti sau karjeros postūmį.

Reikalavimai

Nėra prielaidos dėl šio kurso.

Ką žymi šį kursą be?

Kai studentai baigę ir išlaikę kursą ir apklausti atitinkamai, jie galės veikti vaidmenis, pavyzdžiui, sistemų administratoriaus, tinklo serverio administratorius ir ugniasienės administratorius. Šis kursas taip pat gali eiti ranka rankon su kitais tinklo ir kompiuterinės saugos kursai teikti gerai suapvalinti dalyko žinių.

Kas atsitinka po prašydama informacijos?

Kai jūs turite pasiteiravo jumis bus susisiekta vienas iš mūsų specialistų karjeros konsultantų, kurie galės suteikti jums papildomos informacijos jums reikia.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 173 daugiau kursų E-Careers »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Atvira registracija
Duration
Susisiekti su mokykla
Ištęstinės
Price
595 GBP
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas

Atvira registracija

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date