Read the Official Description

Kokie yra šio kurso tikslai?

Šio kurso sistema imsis studentų per lemiamą žinios, reikalingos siekiant kovoti-veikti jokios žalos ir sėkmingai atkurti kompiuterines sistemas užtikrinti, kad jie gali atlaikyti įsilaužėlių veiklą, kuri gali atsirasti ateityje.

  • Kaip hakeris grėsmė atsirasti ir sužinoti apie kuri egzistuoja grėsmė saugumui.
  • Atraskite aukštą saugumo, reikalingais šiuolaikinės įmonės nuolat apsaugoti vertingus įmonės duomenis nuo neteisėtos veiklos.
  • Sužinokite, kaip įgyvendinti prieigos kontrolės sąrašus, todėl jūs galite nustatyti, kas turėtų ir neturėtų būti gauti konkrečius tinklus.
  • Atskleisti labiausiai up-to-data ugniasienės technologija ir ištirti, kaip pagerinti operacines sistemas pašalinti nepageidaujamo hacker veiklos galimybę.
  • Esminė informacija apie tam tikrų autentifikacijos procedūrų, šifravimo standartus ir veiksmus, kurie padėtų užtikrinti tinkamą vartotojo autentifikavimą.
  • Kaip sukurti integruotas saugumo politiką, kartu su labiausiai paplitusių apsaugos principų tiek asmeninių ir verslo tikslais.
  • Magistro ko reikia atsakyti ir pranešti apie įsilaužėlių veiklą, užsiimti aktyvia aptikimo ir visada išlieka žingsniu priekyje, kai kalbama apie apsaugoti savo įmonės poreikius.

Kas tai skirta?

Šis kursas skirtas IT saugumo specialistams, kurie nori studijuoti link pramonės pripažintos sertifikavimo, taip pat tiems, kurie nori pereiti pramonės ir eiti į jį saugumą.

Reikalavimai

Nėra prielaidos dėl šio kurso.

Ką žymi šį kursą be?

Kai studentai baigę šį kursą, jie turi teisę sėdėti 1D0-571 egzaminą. Jie galės veikti vaidmenis, pavyzdžiui, sistemų administratoriaus, tinklo serverio administratorius ir ugniasienės administratorius.

Kas atsitinka po prašydama informacijos?

Kai jūs turite pasiteiravo jumis bus susisiekta vienas iš mūsų specialistų karjeros konsultantų, kurie galės suteikti jums papildomos informacijos jums reikia.

Program taught in:
Anglų

See 173 more programs offered by E-Careers »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Open Enrollment
Duration
Susisiekti su mokykla
Ištęstinės
Price
475 GBP
By locations
By date
Start Date
Open Enrollment
Application deadline
Start Date
Open Enrollment
Application deadline

Open Enrollment