Read the Official Description

Nuotolinių studijų centras anketa CIW interneto Pamatai bendradarbis kursai yra vienas iš populiariausių pardavėjas-neutrali Web švietimo programos prieinama. Sertifikuoti CIW interneto Pamatai Asocijuotų patvirtinti savo supratimą apie svarbių technologijų, kurios turi įtakos beveik kiekvieną verslą.

CIW interneto Pamatai bendradarbis kursas idealiai tinka pradedantiesiems, kurie nori sužinoti daugiau apie interneto svetainių dizainas ir web dizaino pramonė. Ji apima web dizainas, tinklų ir verslo elementų web dizainas pramonės standartus pagrindai.

Šio Oficialiojo CIW Savęs Studijų kursai yra patogu mokymosi priemonė, skirta žmonėms, kurie neturi lankstumo lankyti tradicinio mokymo klasėje ir apima labai naujausia versija 6 mokymo programą.

CIW interneto Pamatai bendradarbis Kursas apima šiuos elementus: CIW vadovėliais, apimančias CIW Pamatai 1D0-610 programa (interneto verslo partneris, Svetainės kūrimas Associate ir tinklo technologijas Associate). Kursų knygos yra taip pat prieinama HTML formatu, kaip dalį savo internetinės prieigos.

  • CIW egzamino Studijų vadovas.
  • CIW Pasirengimo vertinimas (internete).
  • CIW kursai mastery (internetu).
  • CIW Filmai (Online).
  • CIW Dabar pratimai (Dabar).
  • CIW praktikos Egzaminai (Dabar).

Buveinės studijas kandidatai turi dvi galimybes uždirbti šį pažymėjimą:

  • 1 variantas: išlaikyti vieną egzaminą (1DO-610), kuri apima visus tris pamatinių disciplinas.
  • 2 variantas: Pass tris modulinės egzaminus, ir uždirbti tris papildomus modulinės sertifikatus.

Studentai gali registruotis bet kuriuo metu. Namų tyrimas kursas yra sukurtas kaip savarankiškas studijų kurse, bet jei turite kokių nors problemų, galite rašyti į mūsų palaikymo komandą.

CIW interneto Pamatai Associate egzaminus reikia sėdėjo registruotas Pearson VUE testavimo centras. Egzaminai sudaro 85 keliais variantais / kelis atsakyti į klausimus per 90 minučių ir artimųjų rezultatas yra 63%.

Program taught in:
Anglų
Distance Learning Centre

See 24 more programs offered by Distance Learning Centre »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Open Enrollment
Duration
180 valandos
Ištęstinės
Price
375 GBP
By locations
By date
Start Date
Open Enrollment
Application deadline

Open Enrollment