Read the Official Description

Kokie yra šio kurso tikslai?

Šioje mokymo programą, jūs išmoksite teorijas ir praktinių įgūdžių, būtinų su šio kurso sukurti, siekiant patenkinti griežtus reikalavimus ISACA.

  • Informacinių sistemų audito procesą ir kaip ji taikoma realaus pasaulio aplinkoje.
  • Galimybė taikyti informacinių technologijų valdymo principus išlaikyti lygį saugumo ir prieinamumo.
  • Kodifikuoti paslaugų teikimo ir paramos mechanizmus ir lygius, siekiant užtikrinti, kad sistemos ir vartotojai lieka visiškai produktyvus ir klausimai būtų tinkamai teikiama pirmenybė.
  • Nustatyti ypatingos svarbos informacinės turtą ir projektavimo sistemas, siekiant apsaugoti kiekvieno praradimo, vagystės ar neteisėtos prieigos.
  • Statybos verslo Tęstinumas ir Disaster Recovery strategiją, kuri padės išlaikyti organizaciją veikia per didelės sistemos gedimo atveju.

Kas tai skirta?

Šis kursas yra skirtas Jums, jei esate IT specialistas, atsakingas už audito, kontrolės ir saugumo įmonių kompiuterių ir tinklų išteklių arba jei esate IT saugumo komandos narė. Abiem atvejais jis gali duoti pramonės pripažinta kvalifikacija įrodyti savo kompetenciją.

Reikalavimai

Nėra prielaidos imtis šį kursą. Yra penkerius metus IT auditas, kontrolė ar saugumo darbo patirtis patvirtinti reikalavimą.

Ką žymi šį kursą be?

Baigus šį kursą ir vėliau pasiekti kvalifikacijos, jums bus suteikta galimybė veikti vaidmenis, pavyzdžiui, IT auditorius, IT saugumas architekto ir IT audito vadybininkas.

Kas atsitinka po prašydama informacijos?

Kai jūs turite pasiteiravo jumis bus susisiekta vienas iš mūsų specialistų karjeros konsultantų, kurie galės suteikti jums papildomos informacijos jums reikia.

Program taught in:
Anglų

See 173 more programs offered by E-Careers »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Open Enrollment
Duration
Susisiekti su mokykla
Ištęstinės
Price
99 GBP
By locations
By date
Start Date
Open Enrollment
Application deadline
Start Date
Open Enrollment
Application deadline

Open Enrollment