CIMA profesionalus - strateginiu lygiu (P3) veiklos strategija

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Kokie yra šio kurso tikslai?

Šis kursas apima tiek finansinių, tiek nefinansinių rizikos valdymas, taip pat strategija. Sužinokite, kaip vertinti ir įgyvendinti idėjas, siekiant padėti kontroliuoti šias rizikas ir užtikrinti organizacijos sėkmę.

  • Sužinokite daugiau apie socialinio, politinio ir ekonominio konteksto verslo, įskaitant, ką kontrolės sistemos gali būti įgyvendintos siekiant užtikrinti veiksmingą valdymą organizacijoje ir kaip spręsti problemas, kurios gali kilti dėl silpnumo, susijusių su šių sistemų.
  • Sužinokite apie įvairių tipų rizika, kuri gali turėti įtakos organizacijos, įskaitant finansų, žaliavų kainų ir verslo riziką - pavyzdžiui, sukčiavimo, sutartinės netikslumus ar nuostolius reputaciją - ir kaip kiekybiškai ūkio organizacijos rizikos pozicijas ir dėl jų parengia pranešimą.
  • Įvertinti įvairių rizikos valdymo strategijas, kurios gali būti vykdomos ir suprasti vidaus kontrolės sistemos tikslas ne tik nustatyti galimą riziką, bet taip pat savo vaidmenį jas valdyti.
  • Suprasti, kas daro gerą įmonių valdymą, kai tai susiję su vidaus kontrolės ir išmokti vertinti etinius klausimus, kurie gali tapti rizikos organizacijoje.
  • Sužinokite daugiau apie audito proceso ir įvairių įrankių, kurie gali būti taikomi metu; suprasti audito ir peržiūros proceso principus ir išmokti spręsti problemas, praktikos metu.
  • Knistis dar į įmonių valdymo subjektų ir etinius klausimus, kurie gali būti su kuriomis susiduria organizacijos.
  • Analizuoti finansinę riziką, kad organizacija gali susidurti su ir jų galimų šaltinių.
  • Apžvelkite įvairių alternatyvių rizikos valdymo priemones, jų apskaitos pasekmes ir metodų, kad jūs apims diapazone poveikis.
  • Apžvelkite riziką ir naudą, naudojant informacines sistemas, įskaitant interneto ir intraneto naudojimą per organizaciją, užsakomųjų ir pokyčiai tiekėjas.

Kas tai skirta?

Šis kursas yra vertingas šaltinis visiems, mokosi į CIMA Profesionalus privilegijuotų valdymo apskaitos kvalifikacija.

Reikalavimai

Studentai reikės pirmoji pasiekusi Cima veiklos bei valdymo kvalifikacija, kol jie gali pasiekti Cima profesinį statusą.

Ką žymi šį kursą be?

Kaip kvalifikuota vadybos apskaitininkas galite tikėtis uždirbti atlyginimą maždaug £ 32K tolesnes perspektyvas, dėl kurių finansų kontrolierius, finansų direktorius ir Finansų vadybininkas.

Šaltinis: PayScale

Kas atsitinka po prašydama informacijos?

Kai jūs turite pasiteiravo jumis bus susisiekta vienas iš mūsų specialistų karjeros konsultantų, kurie galės suteikti jums papildomos informacijos jums reikia.

Paskutinį kartą atnaujinta Lapk. 2016