CIMA profesionalus - strateginiu lygiu (F3) finansinė strategija

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Kokie yra šio kurso tikslai?

Mokymo programa yra suskirstyta į tris vienetus; formulavimas finansų strategijos, finansavimo sprendimų ir sprendimų dėl investicijų ir projektų valdymo.

  • Gauk susidoroti su potencialiais strateginiais finansinių tikslų organizacija ir sužinoti apie išorinių ir vidinių veiksnių, kurie gali turėti įtakos finansinės strategijos.
  • Sužinokite tris pagrindinius sprendimus finansų valdymas - investicijų, finansavimo ir dividendų - ir sužinoti daugiau apie tarp trijų santykius.
  • Sužinokite daugiau apie esamas ir kylančias problemas finansų ir išorinės atskaitomybės, įskaitant naujų apskaitos standartų ir aplinkos veiksnių.
  • Sužinokite, kaip įvertinti finansavimo reikalavimus organizacijoje ir kaip įgyvendinti tikslus ir strategijas, kurios galėtų sukelti jų pasiekimui, įskaitant tiek trumpalaikių ir ilgalaikių tikslų.
  • Sužinokite daugiau apie turimų alternatyvių metodų siekiant finansavimo reikalavimus, įskaitant suinteresuotųjų šalių, investicijų, ilgalaikės skolos ir metodų išleidžiant vertybinius popierius ir, kad šie sprendimai dėl finansavimo gali turėti galutinį balanso struktūrą.
  • Pasinerkite į vertybinių popierių biržų veikimo, įskaitant Efektyvios rinkos hipotezė ir kaip akcijų kainos skaičiuojamos.
  • Suprasti iždo funkcijos ir privalumai / trūkumai, nustatančio iždo departamentas organizacijoje vaidmens.
  • Sužinokite, kaip įvertinti investavimo sprendimus, įskaitant išlaidas, naudą ir riziką konkretiems projektams ir jų finansinius ir strateginių pasekmių.
  • Pažvelkite susijungimo, įsigijimo ir pažadėto potencialių galimybių, taip pat įveikimo strategijų ir juos pagrindžiančias priežastis.
  • Įgyti pažvelgti į įvairių potencialių investicinių projektų, kaip juos įgyvendinti ir kaip juos kontroliuoti, įskaitant jų po užbaigimo auditus.

Kas tai skirta?

Šis kursas yra vertingas šaltinis visiems, mokosi į CIMA Profesionalus privilegijuotų valdymo apskaitos kvalifikacija.

Reikalavimai

Studentai reikės pirmoji pasiekusi Cima veiklos bei valdymo kvalifikacija, kol jie gali pasiekti Cima profesinį statusą.

Ką žymi šį kursą be?

Kaip kvalifikuota vadybos apskaitininkas galite tikėtis uždirbti atlyginimą maždaug £ 32K tolesnes perspektyvas, dėl kurių finansų kontrolierius, finansų direktorius ir Finansų vadybininkas.

Šaltinis: PayScale

Kas atsitinka po prašydama informacijos?

Kai jūs turite pasiteiravo jumis bus susisiekta vienas iš mūsų specialistų karjeros konsultantų, kurie galės suteikti jums papildomos informacijos jums reikia.

Paskutinį kartą atnaujinta Lapk. 2016