CIMA profesionalus - strateginiu lygiu (E3) įmonė strategija

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Kokie yra šio kurso tikslai?

Cima Profesionalus - Strateginis lygmuo (E3) kvalifikacija yra vienas iš trijų modulių, kurie sudaro strateginį lygį sertifikate. Iš E3 kurso tikslas yra tobulinti savo žinias ir įgūdžius, kad jūs galite kurti ir įgyvendinti strategijas, kurios gali pagerinti įmonės veiklos rezultatus.

  • Sužinokite, kaip išorinių veiksnių, įskaitant suinteresuotuosius subjektus, visuomenės, tiekėjais ir klientais, gali turėti įtakos organizacijos strategiją.
  • Suprasti informacinių sistemų įtaką organizacijos, įskaitant IT ir internete.
  • Susidoroti su pagrindinių elementų kaitos procesą, todėl, kad jūs galite padėti patarti organizacija apie tai, kaip pasipriešinimą pokyčiams valdyti ir kas gali sukelti į pirmąją vietą pakeitimus.
  • Sužinokite, kaip patarti, rekomenduoti ir įgyvendinti kaitos programą ir išmokti valdyti vaidmenį kaitos procese.
  • Suprasti ir vertinti strategijos kūrimo procesą, įskaitant strategijos formulavimo, įvairių strateginių alternatyvų, įvairių organizacinių struktūrų ir direktorių vaidmenį procese.
  • Įvertinti įvairias priemones ir metodus, kokybinius ir kiekybinius, kurie naudojami per strategijos kūrimo procesams, įskaitant tendencijų analizė, sistemų modeliavimo ir Delphi metodu.
  • Įgyti pažvelgti į atitinkamus kontrolės metodus ir gebėti rekomenduoti juos pagal strategija įgyvendinama.
  • Sužinokite, kaip rekomenduoja sprendimus problemoms, su kuriomis susiduria per veiklos valdymo situacijose ir gebėti įvertinti alternatyvius modelius veiklos valdymo, pavyzdžiui, subalansuotų rodiklių.
  • Padidinkite savo konsultavimo įgūdžius ir išmokti kvalifikuotai rekomenduojame keisti informacinių sistemų organizacija strategija būtų naudinga kaita.

Kas tai skirta?

Šis kursas yra vertingas šaltinis visiems, mokosi į CIMA Profesionalus privilegijuotų valdymo apskaitos kvalifikacija, arba bet kokio verslo profesionalų nori įgyti įgūdžių įmonės strategiją.

Reikalavimai

Studentai reikės pirmoji pasiekusi Cima veiklos bei valdymo kvalifikacija, kol jie gali pasiekti Cima profesinį statusą.

Ką žymi šį kursą be?

Kaip kvalifikuota finansų vadybininkas galite tikėtis uždirbti atlyginimą maždaug £ 37k tolesnes perspektyvas, dėl kurių finansų kontrolierius, finansų direktorius ir Finansų vadybininkas.

Šaltinis: PayScale

Kas atsitinka po prašydama informacijos?

Kai jūs turite pasiteiravo jumis bus susisiekta vienas iš mūsų specialistų karjeros konsultantų, kurie galės suteikti jums papildomos informacijos jums reikia.

Paskutinį kartą atnaujinta Lapk. 2016