Koks yra mados universitetas?

Mada universitete dirba labai skirtingai nei dauguma mados dizaino mokyklų. Mes neprivalome mokėti už kiekvieną atskiros klasės mokestį už atskirą mokestį. Vietoj to mes suteikiame jums 24 valandas per parą, 7 dienas per parą, prieigą prie visų mūsų šimtų pilnametražių vaizdo pamokų, skirtų mažam metiniam prenumeratos mokesčiui. UoF pamokas moko tik mados mokyklos profesoriai ir pramonės specialistai, niekada ne mėgėjai. Jūs pamatysite tas pačias paskaitas ir demonstracines "praktiką", kurias moko geriausios mados mokyklos, tačiau be griežtų klasių laiko nepatogioje vietoje. Vietoj to, jūs nusprendžiate ką, kada ir kur norite mokytis. Mada universitete siūlo pamokas visose pagrindinėse mados disciplinose: dramos, modelių formavimo, CAD modelio formavimo, aksesuarų, siuvimo, mados meno, trikotažo, verslo, produktų kūrimo, paskaitų, CAD mados meno, vaikų drabužių ir dar daugiau. Daugelis mokyklų moka didelę studijų kainą mokyti vienos mados temą konkrečioje mados disciplinoje, pavyzdžiui, siuvimo ar modelio formavimo. "Fashion" universitete sumokėsite daug mažiau, kad galėtumėte pasiekti kiekvieną mados temą kiekvienoje disciplinoje!

CAD mados meno pamokos

Mūsų kompiuterinio projektavimo (CAD) pamokos buvo sukurtos kartu su mados dizaineriu, mados prekybininku ir produkto kūrėju bei techniniu projektuotoju. Išmoksite pagrindines pažangias pamokas, įskaitant "Adobe Illustrator® for Flats" naudojimą "Adobe Photoshop®" paviršiaus dizainui. Mūsų "Adobe InDesign®" pamokos leis jums kurti eilučių lapus ir savo portfelį.

Tipiško UoF CAD mados meno pamokos peržiūra

Įvadas į "Adobe Illustrator for Fashion Design"

Tik keletas daugybės pamokų, siūlomų šioje disciplinoje

Įvadas į mados dizaino Adobe Illustrator (AI) - # 1 Šiame pamokoje sužinosite apie "Adobe Illustrator" dizaino įrankius, plokštes ir keletą svarbiausių pagrindinių funkcijų, kai piešiate "Illustrator". Taip pat sužinosite, kaip pritaikyti ir išsaugoti savo dizaino darbo vietą. Ši funkcija leidžia jums pereiti iš vieno "Illustrator" projekto į kitą, neprarandant jūsų piešimo įrankių. "Adobe Illustrator": darbas su sluoksniais - # 11 Ši pamoka pristatys jus sluoksnius ir sluoksnių skydą ir parodys, kaip jie padeda jums tvarkyti savo darbą. Jūs išmokysite pridėti, ištrinti ir tvarkyti sluoksnius, taip pat kaip pasirinkti ir perkelti objektus iš vieno sluoksnio į kitą. Dvigubos kojinės - 1 dalis Pirmoje šios pamokos dalyje mes paryškėsime dvigubą batviršinį liemenę ir atrodysime išsamiau apie ją, pvz., Mygtukus, pogavijas ir atlošą. Mes taip pat padarysime kailio apykaklę. Universitetas Mada siūlo daugybę daug daugiau pamokų kompiuterinio mada meno. Patikrinkite jas, spustelėję " UniversityofFashion.com" pagrindiniame puslapyje esantį skirtuką "Pamokos".

Spustelėkite, jei norite užsiprenumeruoti

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 9 daugiau kursų University of Fashion - Online Fashion Design School »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Atvira registracija
Duration
Susisiekti su mokykla
Ištęstinės
Dieninės
Price
189 USD
per metus. Mes taip pat siūlome pasikartojančią mėnesio prenumeratos normą 19,95 JAV dolerių per mėnesį.
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas

Atvira registracija

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date