Biogeneracinės estetikos magistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

„Biogeneracinės estetikos magistrai“ yra intensyvi e. Mokymosi programa, apimanti išsamius praktinius seminarus ir praktinio žurnalo priežiūrą, kurią vykdo atestuotas ir patyręs dermatologas. Pagrindinis dėmesys skiriamas tolesniam biogeneracinės regeneracijos estetinės mokslo srities tobulinimui.

Biogeneracinės estetikos mokslas gimė iš poreikio išplėsti kosmetologų ir estetikų žinias apie odos mokslus iš visapusiškos ir praktinės paramedicininės perspektyvos. Ši programa taip pat remiasi turimais verslo valdymo įgūdžiais, kuriuos šiuo metu turi praktikuojantis asmuo, ir toliau plečia verslumą pasauliniu mastu, praktikui kylant į kitą lygį.

Kodėl verta būti biogeneracinės estetikos absolventu?

Kaip EWAA studentas, jūs patirsite, kokią galią turi jūsų naujai įgytos žinios ir kokį poveikį jūs sukuriate savo klientams, poreikį rašyti turinį, publikuoti straipsnius, kad būtų pasiektas sutarimas dėl jūsų išvadų, išbandytos naujos metodikos ar sprendimų planai, kurie taps suderintų sprendimų, kuriuos galima bendrinti visame lauke, rinkinys.

Šis biogeneracinis estetiko kursas padės jums pereiti nuo žingsnio po žingsnio prie biologinių atsinaujinančių mokslų mokslų per fiziologiją, kuri vėliau kelsis į patofiziologiją ir pagrindinius sprendimus pagal išankstinį diplomą, įvaldys kliento būklę ir pritaikys jį jūsų mokymui. vizija, kaip priimti sprendimą, apimantį visa tai, kas jiems reikalinga, ty silpną ir (arba) metabolinį sindromą.

Jūs atliksite tyrimus ir pateiksite disertaciją, kurioje dėmesys bus sutelktas į jūsų domėjimąsi regeneracijos mokslais. Tapkite dr-konsultantu, kuris būtų įvaldęs mokslą ir išsamiai išnagrinėjęs sprendimo modelį regeneracijos mokslų srityje.

Jūsų profesinių sprendimų pripažinimas, nusprendžiant geriausią estetinių priemonių derinį jūsų klientams nuo to laiko, kai jie atvyksta, iki to laiko, kai jie grįš ir pasiliks su jumis kaip jūsų pasirinktas estetas, jūsų augimas pramonėje nuves jus į aukštumas su patvirtintu mokslu. ir žinios.

Estetikas, įsisavinęs mokslą, rūpindamasis klientų rūpesčiais, visada bus pridėtinė vertė ir lygos lyderis, o ne mokslininkų remiami estetikai, kuriems nepatvirtintos pretenzijos dėl estetinių sprendimų, kuriuos jie pateikia ar ketina pateikti, rezultatų. kurios paprastai labai priklauso nuo gaminio ar prietaiso.

Kas turėtų dalyvauti

Pažangios biogeneracinės estetikos diplomų kandidatai, dermatologai, bendrosios praktikos gydytojai, estetikai, slaugytojai, kosmetologai, SPA specialistai, paramedikai, estetikos vadovai / prižiūrėtojai, estetikos konsultantai.

Programos tikslas

Palengvinti žinių ir įgūdžių įsisavinimą tiek biogeneracinės estetikos teorinių, tiek praktinių aspektų srityje, siekiant užtikrinti, kad praktikuojantys asmenys sugebėtų užtikrintai ir etiškai atlikti biogeneracinius estetiniais prietaisais pagrįstas procedūras.

Įgūdžiai, įgyti įgijus

Aukšto lygio neinvaziniai estetikos įgūdžiai, estetikos mokslų kritinis įvertinimas, biogeneracinių estetinių centrų eksploatavimo režisūros įgūdžiai ir estetinių medicinos procedūrų įtraukimas į esamą praktiką.

Syllabus

 • Integruotos sistemos patofiziologija
 • Estetinė biogeneracijos farmakologija
 • Estetinė dermatologija
 • Skausmo valdymas
 • Lazeriai ir prietaisai
 • Konsultacijos mitybos ir gyvenimo būdo pusiausvyros klausimais
 • Verslo planavimas ir valdymas
 • Žmogiškųjų išteklių valdymas
 • Apskaita ir atsargų valdymas
 • Klientų santykių valdymas
 • Strateginės politikos kūrimas ir įgyvendinimas
 • Ekonomika
 • Socialinės medijos verslumas
Paskutinį kartą atnaujinta Bal. 2020

Apie mokyklą

In Bio-Regenerative Esthetics, the focus will be on how BioRegenerative Science can restore the natural condition of the integumentary (skin) system and its corresponding pathophysiology, the esthetic ... Skaityti daugiau

In Bio-Regenerative Esthetics, the focus will be on how BioRegenerative Science can restore the natural condition of the integumentary (skin) system and its corresponding pathophysiology, the esthetic pharmacology of bio regeneration, pain management, esthetic dermatology and much more. The program is also designed to impart the requisite business management and entrepreneurship skills that are required for Estheticians to be able to successfully operate their business and even progress towards franchising. Skaityti mažiau