Biogeneracinės estetikos diplomas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Biogeneracinės estetikos diplomas yra intensyvi e. Mokymosi programa, apimanti išsamius praktinius seminarus ir praktinio žurnalo priežiūrą, kurią vykdo atestuotas ir patyręs dermatologas.

Bioregeneracinės estetikos idėja kilo dėl augančio pramoninio estetinio ir grožio pramonės poreikio, kad specialistai turėtų įgūdžių ne tik technikos, bet ir odos bei grožio vadybos srityse. Ši programa suteiks studentams reikiamus pagrindinius teorinius ir praktinius įgūdžius, reikalingus atlikti pagrindinius biologiškai atsinaujinančius estetinius manevrus atitinkamose sveikatingumo SPA ir grožio salonų vietose.

Kodėl verta būti biogeneracinės estetikos absolventu?

Kaip EWAA studentas, jūs patirsite, kokią galią turi jūsų naujai įgytos žinios ir kokį poveikį jūs sukuriate savo klientams, poreikį rašyti turinį, publikuoti straipsnius, kad būtų pasiektas sutarimas dėl jūsų išvadų, išbandytos naujos metodikos ar sprendimų planai, kurie taps suderintų sprendimų, kuriuos galima bendrinti visame lauke, rinkinys.

Šis biogeneracinis estetiko kursas padės jums pereiti nuo žingsnio po žingsnio prie biologinių atsinaujinančių mokslų mokslų per fiziologiją, kuri vėliau kelsis į patofiziologiją ir pagrindinius sprendimus pagal išankstinį diplomą, įvaldys kliento būklę ir pritaikys jį jūsų mokymui. vizija, kaip priimti sprendimą, apimantį visa tai, kas jiems reikalinga, ty silpną ir (arba) metabolinį sindromą.

Jūs atliksite tyrimus ir pateiksite disertaciją, kurioje dėmesys bus sutelktas į jūsų domėjimąsi regeneracijos mokslais. Tapkite dr-konsultantu, kuris būtų įvaldęs mokslą ir išsamiai išnagrinėjęs sprendimo modelį regeneracijos mokslų srityje.

Jūsų profesinių sprendimų pripažinimas, nusprendžiant geriausią estetinių priemonių derinį jūsų klientams nuo to laiko, kai jie atvyksta, iki to laiko, kai jie grįš ir pasiliks su jumis kaip jūsų pasirinktas estetas, jūsų augimas pramonėje nuves jus į aukštumas su patvirtintu mokslu. ir žinios.

Estetikas, įsisavinęs mokslą, rūpindamasis klientų rūpesčiais, visada bus pridėtinė vertė ir lygos lyderis, o ne mokslininkų remiami estetikai, kuriems nepatvirtintos pretenzijos dėl estetinių sprendimų, kuriuos jie pateikia ar ketina pateikti, rezultatų. kurios paprastai labai priklauso nuo gaminio ar prietaiso.

Kas turėtų dalyvauti

Estetikai, kosmetologai, SPA specialistai, slaugytojai ir paramedicinos praktikai, norintys patobulinti savo žinias biogeneracinės estetikos mokslo srityje.

Programos tikslas

Įrengti praktikams tvirtą biogeneracinės estetikos pagrindą, kad būtų galima profesionaliai atlikti biogeneracinės estetikos procedūras.

Įgūdžiai, įgyti įgijus

Praktiniai estetikos įgūdžiai, verslo įgūdžiai valdyti biogeneracinius estetinius centrus / „Medi-Spa“ ir estetinių procedūrų įtraukimas į esamą praktiką.

Syllabus

 • 4R (peržiūra - atkurti - atnaujinti - papildyti)
 • Biogeneracinės estetikos mokslai
 • Sveikata ir higiena
 • Odos ir grožio priežiūra
 • Pagrindinis gydymo veido
 • Masažinė terapija
 • Kosmetologija
 • SPA valdymo principai
 • Higienos taisyklės ir namų tvarkymas
 • Pirmosios pagalbos principai
 • Spa produkto žinios
 • „Front Office“ ir svečių aptarnavimas
 • Rinkodaros vadybos principai
 • Socialinės medijos verslumo principai
 • Profesinio tobulėjimo principai
Paskutinį kartą atnaujinta Bal. 2020

Apie mokyklą

In Bio-Regenerative Esthetics, the focus will be on how BioRegenerative Science can restore the natural condition of the integumentary (skin) system and its corresponding pathophysiology, the esthetic ... Skaityti daugiau

In Bio-Regenerative Esthetics, the focus will be on how BioRegenerative Science can restore the natural condition of the integumentary (skin) system and its corresponding pathophysiology, the esthetic pharmacology of bio regeneration, pain management, esthetic dermatology and much more. The program is also designed to impart the requisite business management and entrepreneurship skills that are required for Estheticians to be able to successfully operate their business and even progress towards franchising. Skaityti mažiau