Biogeneracinės estetikos daktaro laipsnis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Biogeneracinės estetikos mokslų daktaro laipsnis yra intensyvi e. Mokymosi mišraus režimo programa, kurią prižiūri atestuotas ir patyręs dermatologas, kurio tikslas - prikelti Nobelio pionierius ir novatoriškus biogeneracinės regeneracijos estetinės pramonės lyderius.

Biogeneracinė estetika sėkmingai derina nuodugnius biologinio atsinaujinimo tyrimus ir holistinės estetikos mokslą. Ši programa yra ideali kosmetologams ir estetininkams, taip pat mokslininkams, slaugytojams, dietologams / dietologams ir vaistininkams, norintiems pagilinti žinias apie odos fiziologiją ir tyrinėti naujausias estetikos tendencijas, paremtas biologiniais mokslais.

Kodėl verta būti biogeneracinės estetikos absolventu?

Kaip EWAA studentas, jūs patirsite, kokią galią turi jūsų naujai įgytos žinios ir kokį poveikį jūs sukuriate savo klientams, poreikį rašyti turinį, publikuoti straipsnius, kad būtų pasiektas sutarimas dėl jūsų išvadų, išbandytos naujos metodikos ar sprendimų planai, kurie taps suderintų sprendimų, kuriuos galima bendrinti visame lauke, rinkinys.

Šis biogeneracinis estetiko kursas padės jums pereiti nuo žingsnio po žingsnio prie biologinių atsinaujinančių mokslų mokslų per fiziologiją, kuri vėliau kelsis į patofiziologiją ir pagrindinius sprendimus pagal išankstinį diplomą, įvaldys kliento būklę ir pritaikys jį jūsų mokymui. vizija, kaip priimti sprendimą, apimantį visa tai, kas jiems reikalinga, ty silpną ir (arba) metabolinį sindromą.

Jūs atliksite tyrimus ir pateiksite disertaciją, kurioje dėmesys bus sutelktas į jūsų domėjimąsi regeneracijos mokslais. Tapkite dr-konsultantu, kuris būtų įvaldęs mokslą ir išsamiai išnagrinėjęs sprendimo modelį regeneracijos mokslų srityje.

Jūsų profesinių sprendimų pripažinimas, nusprendžiant geriausią estetinių priemonių derinį jūsų klientams nuo to laiko, kai jie atvyksta, iki to laiko, kai jie grįš ir pasiliks su jumis kaip jūsų pasirinktas estetas, jūsų augimas pramonėje nuves jus į aukštumas su patvirtintu mokslu. ir žinios.

Estetikas, įsisavinęs mokslą, rūpindamasis klientų rūpesčiais, visada bus pridėtinė vertė ir lygos lyderis, o ne mokslininkų remiami estetikai, kuriems nepatvirtintos pretenzijos dėl estetinių sprendimų, kuriuos jie pateikia ar ketina pateikti, rezultatų. kurios paprastai labai priklauso nuo gaminio ar prietaiso.

Kas turėtų dalyvauti

Biogeneracinės estetikos magistrantai, absolventai, tyrėjai, dermatologai, bendrosios praktikos gydytojai, estetikos pramonės lyderiai / pionieriai, estetikos konsultantai, estetikai, paramedicinos praktikai, slaugytojai.

Programos tikslas

Rengti ir suteikti įgaliojimus sertifikuotiems ekspertams, tyrėjams, pradininkams ir lyderiams biogeneracinės estetikos, sveikatos ir grožio srityse, kad būtų galima papildyti greitai augančią biologinės regeneracinės ir kovos su senėjimu medicinos sritį.

Įgūdžiai, įgyti įgijus

Aukšto lygio tyrimų įgūdžiai biogeneracinės estetikos mokslų srityje, pažangioji pramonės lyderystė, direktoriaus įgūdžiai biogeneracinių estetikos centrų eksploatacijai ir estetinių medicinos procedūrų įtraukimas į esamą praktiką.

Syllabus

 • Pažangi integruotosios sistemos patofiziologija
 • Pažangi estetinė biogeneracijos farmakologija
 • Pažangi estetinė dermatologija
 • Pažangus skausmo valdymas
 • Pažangūs lazeriu ir įrenginiais pagrįsti mokslai
 • Pažangios odos infekcinės ligos
 • Išplėstiniai profesiniai pavojai ir sterilizacija
 • Pažangi mitybos ir gyvenimo būdo pusiausvyros konsultacija
 • Tarptautinio verslo vadyba
 • Pažangi vartotojų psichologija
 • Sandėliavimas ir logistika
 • Franšizės valdymas
Paskutinį kartą atnaujinta Bal. 2020

Apie mokyklą

In Bio-Regenerative Esthetics, the focus will be on how BioRegenerative Science can restore the natural condition of the integumentary (skin) system and its corresponding pathophysiology, the esthetic ... Skaityti daugiau

In Bio-Regenerative Esthetics, the focus will be on how BioRegenerative Science can restore the natural condition of the integumentary (skin) system and its corresponding pathophysiology, the esthetic pharmacology of bio regeneration, pain management, esthetic dermatology and much more. The program is also designed to impart the requisite business management and entrepreneurship skills that are required for Estheticians to be able to successfully operate their business and even progress towards franchising. Skaityti mažiau