Biblijos studijų (CBS) pažymėjimas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

NationsUniversity siūlo prieinamas, prieinamas ir akredituotas internetines programas. Visos mūsų programos yra 100% internetinės ir savarankiškos. Studijuokite kada ir kur norite pagal savo tvarkaraštį.

NationsUniversity rėmėjai yra atsidavę mūsų požiūriui į Raštų mokymą ir tiki, kad Dievo žodis yra raktas į geresnį pasaulį. Šie dosnūs rėmėjai nori mokėti už pirmuosius tris studijų mėnesius. Ši dovana suteikia galimybę mokytis be jokių išlaidų, išskyrus 25 USD registracijos mokestį. Šie rėmėjai nori investuoti į tave ir padėti uždirbti Biblijos išsilavinimą, kad galėtum pakeisti savo pasaulį. Pirmojo ketvirčio pabaigoje galėsite priimti jums tinkamiausią sprendimą. Ši dovana gali būti suteikta visiems naujiems studentams, kuriems netaikomos kitos nuolaidos ir kurie registruojasi 2019 m. Rugpjūčio 3 d. Ar vėliau. Šis pasiūlymas baigiasi 2019 m. Gruodžio 31 d.

Apžvalga

Ši programa skirta iššūkiams patyrusiems ir informuojantiems naująjį Biblijos studentą. Programos tikslas - naujai supažindinti su šventraščiais, įrankiais teisingam tiesos žodžiui paaiškinti ir asmeniniam dvasiniam ugdymui aprūpinti.

Sertifikatų programa yra 7 kursų, 21 kredito kryptis, studijuojanti Biblijos studijas. Programa apima dvasingumo kursą, po kurio seka Senojo ir Naujojo Testamento turinys, teologija ir egzegezė.

NationsUniversity taip pat siūlo Biblijos studijų baigimo pažymėjimą.

Priėmimas į Biblijos studijų programos pažymėjimą

Norint įstoti į CBS programą, būtina:

  1. Pateikti oficialų nuorašą, nurodantį vidurinės mokyklos baigimą, GED (vidurinės mokyklos atitikmuo) arba universiteto nuorašą, nurodantį vidurinį išsilavinimą.
  2. Jokių finansinių įsipareigojimų Universitetui.
  3. Pateikiama 500 ar daugiau TOEFL balų arba priimtino pakaitalo (61 iBT, 6,0 IELPS, 44 PTE, 3 lygio lygis „ACT Compass“, „Pre-1“ egzaminui „Eiken“ anglų kalbos egzaminui, vidurinės mokyklos diplomo, jei mokymas vykdomas anglų kalba, arba „C“) pateikimas. Arba geriau angliška kompozicija iš akredituoto koledžo) studentų, kurių gimtoji kalba nėra anglų.

Specialūs kursų reikalavimai

Sertifikato mokymo programa yra aprašyta žemiau, kursai įvardijami rekomenduojama tvarka. Šie kursai turi būti baigti NU, net jei studentas galėjo būti išklausęs panašius kursus kitur. Negali būti taikomas joks pervedimo kreditas.

BRS 100 Dvasingumo ieškojimas
BRS 121 Hebrajų šventraščiai
BRS 122 Graikų Raštai
BRS 123 Hebrajų raštų teologija
BRS 124 Graikų raštų teologija
BRS 125 Hebrajų raštų egzaminas
BRS 126 Graikų raštų egzegezė

NationsUniversity negali garantuoti, kad NationsUniversity kreditai bus priimti perduoti kitoms institucijoms. Už galutinį sprendimą priimti NationsUniversity kreditus yra atsakinga tik priimančioji institucija.

Per savo NU studijas radau, kad profesoriai labai nori ir atvirai aiškina racionalias tradicinės krikščioniškos doktrinos priežastis.

-INGEMAR WOODS, JUNGTINĖS VALSTIJOS

Paskutinį kartą atnaujinta Grd. 2019

Apie mokyklą

We are "a school without walls" that provides an affordable, high-quality Christian education for everyone.

We are "a school without walls" that provides an affordable, high-quality Christian education for everyone. Skaityti mažiau