NationsUniversity siūlo prieinamas, prieinamas ir akredituotas internetines programas. Visos mūsų programos yra 100% internetinės ir savarankiškos. Studijuokite kada ir kur norite pagal savo tvarkaraštį.

NationsUniversity rėmėjai yra atsidavę mūsų požiūriui į Raštų mokymą ir tiki, kad Dievo žodis yra raktas į geresnį pasaulį. Šie dosnūs rėmėjai nori mokėti už pirmuosius tris studijų mėnesius. Ši dovana suteikia galimybę mokytis be jokių išlaidų, išskyrus 25 USD registracijos mokestį. Šie rėmėjai nori investuoti į tave ir padėti uždirbti Biblijos išsilavinimą, kad galėtum pakeisti savo pasaulį. Pirmojo ketvirčio pabaigoje galėsite priimti jums tinkamiausią sprendimą. Ši dovana gali būti suteikta visiems naujiems studentams, kuriems netaikomos kitos nuolaidos ir kurie registruojasi 2019 m. Rugpjūčio 3 d. Ar vėliau. Šis pasiūlymas baigiasi 2019 m. Gruodžio 31 d.

Apžvalga

Ši programa skirta iššūkiams patyrusiems ir informuojantiems naująjį Biblijos studentą. Programos tikslas - naujai supažindinti su šventraščiais, įrankiais teisingam tiesos žodžiui paaiškinti ir asmeniniam dvasiniam ugdymui aprūpinti.

Sertifikatų programa yra 7 kursų, 21 kredito kryptis, studijuojanti Biblijos studijas. Programa apima dvasingumo kursą, po kurio seka Senojo ir Naujojo Testamento turinys, teologija ir egzegezė.

Priėmimas į Biblijos studijų programos pažymėjimą

Norint įstoti į CBS programą, būtina:

  1. Pateikti oficialų nuorašą, nurodantį vidurinės mokyklos baigimą, GED (vidurinės mokyklos atitikmuo) arba universiteto nuorašą, nurodantį vidurinį išsilavinimą.
  2. Jokių finansinių įsipareigojimų Universitetui.
  3. Pateikiama 500 ar daugiau TOEFL balų arba priimtino pakaitalo (61 iBT, 6,0 IELPS, 44 PTE, 3 lygio lygis „ACT Compass“, „Pre-1“ egzaminui „Eiken“ anglų kalbos egzaminui, vidurinės mokyklos diplomo, jei mokymas vykdomas anglų kalba, arba „C“) pateikimas. Arba geriau angliška kompozicija iš akredituoto koledžo) studentų, kurių gimtoji kalba nėra anglų.

Specialūs kursų reikalavimai

Sertifikato mokymo programa yra aprašyta žemiau, kursai įvardijami rekomenduojama tvarka. Šie kursai turi būti baigti NU, net jei studentas galėjo būti išklausęs panašius kursus kitur. Negali būti taikomas joks pervedimo kreditas.

BRS 100

NationsUniversity negali garantuoti, kad NationsUniversity kreditai bus priimti perduoti kitoms institucijoms. Už galutinį sprendimą priimti NationsUniversity kreditus yra atsakinga tik priimančioji institucija.

Per savo NU studijas radau, kad profesoriai labai nori ir atvirai aiškina racionalias tradicinės krikščioniškos doktrinos priežastis.

-INGEMAR WOODS, JUNGTINĖS VALSTIJOS

Programa mokoma:
  • Anglų
NationsUniversity

Peržiūrėti 3 daugiau kursų NationsUniversity »

Paskutinį kartą atnaujinta Rugpjūtis 18, 2019
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Atvira registracija
Duration
1 metai
Dieninės
Price
450 USD
mokestis už mokslą per ketvirtį