Better Business atvejai ™ pamatai mokymas ir egzaminas

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Kokie yra šio kurso tikslai?

Modelis sukasi aplink penkiais atvejais - strateginės, ekonominės, komercinės, finansinės, valdymo ir pagrįstas JK vyriausybė iždo gairių kartu su Velso vyriausybės.

  • Suprasti Geriau Verslas (BBC) procesą visas ir vertiname, kad svarbu tiek asmenų, atsakingų už gamybos verslo atvejus ir tuos, kurie juos patvirtinti.
  • Viršelis, gylis, penkerių Case Modelis, įskaitant strateginius, ekonominius, komercinius, finansinius ir valdymo elementais.
  • Vertiname metodikos, kuri gali būti taikoma tiek makro ir mikro lygiais, ty strateginius ir taktinius programas.
  • Pripažinti būdus, nereikalingas praleidžia gali būti sumažintas ir visuomeninės reikšmės gali būti optimizuotas.

Kas tai skirta?

Žinoma, yra būtina turėti tiems, kurie yra paskyrusios inicijuojant ar įgyvendinant pokyčių programa užduotį. Taip pat tinka bet kokio projekto, programos arba keisti vadovų nori upskill.

Reikalavimai

Nėra prielaidos imtis šį kursą.

Ką žymi šį kursą be?

Geresnio verslo atvejų ™ kvalifikacijos atsiliepimai Kitos projektų valdymo metodikas. Profesionalai su šios kvalifikacijos paprastai turi vaidmenis, pavyzdžiui, programos direktorius, apskaitos pareigūnų ir direktorių finansų.

Kas atsitinka po prašydama informacijos?

Kai jūs turite pasiteiravo jumis bus susisiekta vienas iš mūsų specialistų karjeros konsultantų, kurie galės suteikti jums papildomos informacijos jums reikia.

Paskutinį kartą atnaujinta Grd. 2016