Bendrasis vadybos magistro laipsnis, magistro / MBA (JAV)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Tarptautinio verslo ir verslumo mokyklos ( SIBE ) Dual Degree in General Management programoje yra 17 kursų ir magistro darbas. Prieš pradedant kiekvieną kursą studentams suteikiamas visiškas skaidrumas dėl atitinkamo turinio, užduočių, egzaminų ir reikalavimų kriterijų. Tokiu būdu jie tiksliai žino, kada tikėtis, kurios užduotys ir gali planuoti, kaip pasiekti atitinkamus kursų tikslus.

Projektas

Dirbate kartu su savo įmone, kad planuotumėte ir įgyvendintumėte inovacijų projektą. Tipiški projektai yra, pavyzdžiui, tarptautinio verslo plėtros, skaitmeninimo ar įmonių prognozavimo srityse ir kt.

Internete vykstantys seminarai Post universitete suteikia metodinės bendrosios vadybos patirties sprendžiant problemą. Jie suteikia praktinę kompetenciją parengti ir įgyvendinti tikslinės rinkos analizę ir verslo planus, būtent taip, kaip jums reikia jūsų įmonei.

SIBE savo projektams teikia seminarų asmeninę paramą iš projekto dėstytojo per visus dvejus metus. Šis projekto dėstytojas padeda sėkmingai taikyti seminarų žinias įmonės praktikai ir aplinkai per instruktavimą.

Projekto dėstytojas taip pat remia studentus kuriant, apibrėžiant, diegiant ir įgyvendinant projektą įmonėje.

Akreditacija

  • Bendrosios vadybos magistro laipsnis, kurį suteikia SIBE , yra FIBAA akredituotas ir studentas gali studijuoti doktorantūroje.
  • MBA, suteiktas Post University, yra akredituotas ACBSP.

Akademiniai reikalavimai

  • Entuziazmas programai.
  • Baigė pirmąjį laipsnį (iš Vokietijos ar užsienio aukštojo mokslo institucijos).
  • Labai geras anglų kalbos mokėjimas.
  • SIBE , Berlyno Steinbeio universiteto dalis, sėkmingai baigė daugiapakopį atrankos procesą.
  • KODE® testas.
  • Darbdavys, kuris remtų šią programą.

Darbo patirtisTik studentai, kurie jau dirba, gali užsiregistruoti!

Mokestis už mokslą

  • Bendrovė, kurioje dirba studentas, moka 1,070 € pridėtinės vertės mokestį per mėnesį

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

In July 2013 The German Rector’s Conference registers 392 officially recognized institutions of higher education in Germany, out of which 110 are awarded the right to grant Ph.D. degrees. And while th ... Skaityti daugiau

In July 2013 The German Rector’s Conference registers 392 officially recognized institutions of higher education in Germany, out of which 110 are awarded the right to grant Ph.D. degrees. And while the majority of these institutions is public, only 11 are privately owned. Skaityti mažiau
Herrenbergas , Vokietija internete + 1 Daugiau Mažiau