Baudžiamojo teisingumo bakalauro laipsnis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Reinhardt universiteto Kriminalinės justicijos bakalauras yra skirtas darbui profesionaliai ir yra uždirbamas visiškai internete.

PROGRAMOS FORMA

Nauji studentai yra priimami į internetines programas kas aštuonias savaites. Kiekvieną rudens ir pavasario semestrą sudaro šešiolika savaičių ir yra suskirstyta į dvi aštuonių savaičių sesijas. Vasaros semestras yra keturiolika savaičių ir yra suskirstytas į dvi septynių savaičių sesijas. Studentai užims dvi klases kiekvienoje sesijoje iš viso keturias klases per semestrą, jei studentas nori visą darbo dieną.

Apdovanokite save laipsniu. Ar norite išplėsti savo karjerą ir pereiti į vykdomosios valdžios ir komandos lygmens pareigas? Baudžiamojo teisingumo laipsnis vis dažniau yra raktas į priekį.

Reinhardto universiteto kriminalinės justicijos laipsnį sukūrė specialistai teisėsaugos srityje. Mūsų kursai yra kriminalinės justicijos pagrindas ir tuo pat metu užtikrina, kad jie atitinka pasaulinės visuomenės poreikius. Norint išlaikyti konkurencingumą darbo jėgoje, uždirbant laipsnį yra esminis žingsnis kuriant savo karjerą.

Kitas programos pradžios data

  • 2018 m. Kovo 12 d
  • 2018 m. Gegužės 7 d

Baudžiamoji teisena

"Reinhardt" yra šios pramonės šaka su "Campus" policijos akademija, kurią patvirtina Gruzijos taikos pareigūnų standartai ir mokymo taryba. Esame įgalioti pristatyti pagrindinį teisėsaugos mokymo kursą kartu su pažangiu, specializuotu ir kvalifikacijos kėlimu. Dėl ilgametės šios srities patirties mes žinome, kad teisėsaugos specialistai vis dažniau reikalauja išplėsti švietimą, kad galėtų išlikti konkurencingi ir dabartiniai šioje srityje. Mes taip pat žinome, kad specialistai yra užsiėmę savo profesiniais ir asmeniniais įsipareigojimais. Todėl mes siūlome lankstumą, kad gautumėte 100 proc. Internetinio laipsnio bakalauro laipsnį kriminalinės justicijos.

Suplanuotos dirbti suaugusiesiems, šios 100% internetinės programos padeda jums pereiti prie tempo, skirto kažkienui, dirbančiam visą darbo dieną, bet norinčiam laiku užbaigti savo laipsnį. Mūsų kursus rengia ir moko kriminalinės justicijos srities lyderiai. Ne tik jie suteikia jums dabartinę teoriją ir praktiką, jūs išmoksite iš jų realaus gyvenimo patirties.

"Kriminalinės justicijos studijų programa buvo labai sudėtinga ir reikalaujama drausmės bei dėmesio. Profesoriai buvo labai gerai žinomi, o jų patirtis ir asmeninė patirtis kartu su medžiagomis, pateiktomis vadovėliuose, suteikė realios perspektyvos. Jie buvo dėmesingi, palaikantys, jautrūs ir dažnai užsiima studentais "vienas su vienu". Jie taip pat skatino ir paskatino grupines diskusijas, kurios sustiprino mokymąsi, nes studentai susidurdavo su skirtingomis idėjomis ir perspektyvomis. Norėčiau pasakyti bet kuriam būsimajam studentui, žiūrint į programą, kad jei jie bus pasirengę įsipareigoti gyventi užsiimantiems mokymosi patirtimi su kai kuriais labiausiai žinomais savo srities dėstytojais, jiems yra vieta Reinhardto universitetui ".- Tyrėja Coy Turner, 2015 m

Paskutinį kartą atnaujinta Vas. 2018

Apie mokyklą

Reinhardt University offers adult students the flexibility to earn a degree from a fully accredited College that has the highest accreditation standards. Courses are taught by distinguished profession ... Skaityti daugiau

Reinhardt University offers adult students the flexibility to earn a degree from a fully accredited College that has the highest accreditation standards. Courses are taught by distinguished professionals who have real-world experience in their fields of expertise and are committed to your education and success. Skaityti mažiau