Pagrindinis verslo administravimo bakalauro studijų programos tikslas yra žinių perdavimas, problemos analizės metodika, praktinė patirtis ir funkcinės priemonės, kurios laikomos būtinomis šiuolaikinėje verslo ir organizacijų valdymo srityje.

Šių žinių teikimas grindžiamas jų taikymu tiek sprendimų priėmimo procesui, tiek geresnei įmonių ir organizacijų veiklai apskritai.

Gyvenimo aprašymas skirtas būsimiems studentams, kurie:

Jie turi vidurinės mokyklos baigimo pažymėjimą (arba lygiavertį dokumentą) ir siekia dirbti vadovais įmonėse ir (arba) organizacijose. Paprastai ji skirta žmonėms, norintiems suvokti verslo ir organizacijų srities sudėtingumą ir norintiems mokytis ir / arba praturtinti savo žinias šia kryptimi, derindama teorines ir praktines žinias, reikalingas šiuolaikinėms įmonėms ir organizacijoms valdyti , tiek privačios, tiek viešosios.

Absolventai gali rasti darbą įvairiausiais dalykais, susijusiais su bendruoju verslo ir organizacijų sektoriumi, pavyzdžiui:

 • Rinkodara
 • Valdymas
 • Finansų valdymas
 • Verslo apskaita
 • Kiekybinė analizė ir administracinių sprendimų priėmimas
 • Operatyviniai tyrimai
 • Gamybos valdymas ir tt

Mokymo būdas

Vadovaujamas savęs mokymas per:

 • Studijų vadovai, savęs vertinimo ir edukaciniai pratybos su aiškiais tvarkaraščiais ir etapais
 • Rašytiniai dokumentai, kurie prisideda prie kritinio požiūrio į klausimą
 • Švietimo medžiagos bendravimo ir sklaidos galimybių išnaudojimas per Kipro atviro universiteto asinchroninio nuotolinio mokymo platformą
 • E-kursai ir seminarai naudojant kryžminio platforminio e-mokymosi platformą

Programos struktūra

Magistras (BS) reikalauja dvidešimt keturių (24) teminių vienetų sėkmingai dalyvauti.

Kiekvienas studentas gali pasirinkti iki trijų (3) teminių modulių per semestrą (akademiniai metai yra padalyti į 2 semestrus) .

Trijų teminių vienetų per semestrą pasirinkimas (3) yra lygiavertis visą darbo dieną lankomiems , o vieno (1) ar dviejų (2) pasirinkimas laikomas ne visą darbo dieną . Kiekvieno semestro pabaigoje atliekami baigiamieji egzaminai raštu.

Mokiniai, kuriuos mokytojai prižiūri ir vadovauja, turi parengti kiekvienoje mokykloje. dvi (2) raštiškos užduoties ir, kai jie įgijo reikiamus ženklus, jie gali dalyvauti baigiamuosiuose egzaminuose.

Bakalauro verslo administravimo programa buvo sukurta bendradarbiaujant su Kipro universiteto Mokslinio mokymo, vertinimo ir plėtros centru (KEPEAA).

Priėmimo sąlygos

Norint įstoti į studijų programą, būtina turėti antrinio ar vidurinio išsilavinimo vidurinio išsilavinimo pažymėjimą, taip pat pagrindines žinias apie kompiuterį, elektroninį paštą ir internetą. Pageidautina anglų kalbos žinios.

Programos

Prašymus dėl įstojimo į 2017-2018 mokslo metus gali pateikti suinteresuotosios šalys nuo liepos 6 d. Iki 2017 m . Rugsėjo 5 d . Paraiškos pateikiamos tik elektroniniu būdu per Universiteto svetainę, vykdant nuorodą https://applications.ouc.ac.cy/admissions?sap-language=EL.

Programa mokoma:
 • Graikų

Peržiūrėti 22 daugiau kursų Open University Of Cyprus »

Šis kursas yra Internetinės
Duration
4 metų
Ištęstinės
Dieninės
Price
8,400 EUR
Pagal temą vienybė
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date