Bakalauro skaitmeninė inžinerija ir taikomoji informatika (B.Eng.)

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Ar norite naudoti savo nosį, kad nustatytumėte, saugotumėte ir analizuotumėte visų rūšių skaitmeninius įrodymus skaitmeninėje teismo ekspertizėje? Jūs ne tik stebite, kaip veikia „Industry 4.0“, bet ir padedate ją patraukti į IT srities patirtį ir praktinę patirtį? „Internetas iš dalykų“ pažadina jūsų mokslinių tyrimų norą ir novatorišką dvasią? Tada bakalauro studijų programa „Skaitmeninė inžinerija“ suteiks jums visas būtinas žinias apie virtualią realybę, didelius duomenis, įterptines sistemas, kompiuterinį ir kibernetinį saugumą. Sužinokite, kaip ateities technologijų sritys veikia ir jas įgyvendina visapusiškai kompiuterių mokslo žinių dėka. „ Skaitmeninės inžinerijos ir taikomųjų kompiuterių mokslų “ bakalauro kvalifikacijoje jūs turite teisę į reiklias ekspertų ir vadovų pareigas visose pramonės šakose!

Jūsų Kurso struktūra

AKAD programa „ Skaitmeninė inžinerija ir taikomoji kompiuterių mokslas - inžinerijos bakalauras “ suskirstyta į septynis iš eilės semestrus. Tai yra tolesnis studijų programos „Kompiuterinė inžinerija“, akredituotos ACQUIN (Akreditavimo, sertifikavimo ir kokybės užtikrinimo institutas), ir patvirtintas Valstybinio nuotolinio mokymo centro (ZFU), plėtra:

 • Preliminarus kursų matematika (neprivaloma): naudojant nemokamą matematikos atnaujinimą, galite atnaujinti savo matematikos įgūdžius inžinieriams, jei norite - už sėkmingą pirmojo semestro pradžią.
 • 1 semestras: Jūsų studijos prasideda nuo metodinės ir savęs kompetencijos išplėtimo ir pagrindinės žinios kompiuterių mokslų, elektrotechnikos, inžinerijos matematikos, skaitmeninių technologijų ir anglų kalbos srityse.
 • 2 semestras: Jums bus supažindinama su programavimu C / C, įvairiose operacinėse ir duomenų bazių sistemose, taip pat formaliais kompiuterių mokslo ir analizės metodais.
 • 3 semestras: programavimas Java ir kompiuterių architektūra yra trečiojo semestro temos. Kaip kompiuterių mokslininkas, jūs valdote duomenų perdavimo ir kompiuterinių tinklų techninius mechanizmus. Taip pat mokosi kompiuterinių tinklų apskritai ir ypač internete. Taip pat sužinosite verslo administravimo pagrindus.
 • 4 semestras: Jūsų studijos tęsiamos su naujausiomis įvaizdžio ir duomenų apdorojimo žiniomis, sprendžiant mikrokontrolerius, programinės įrangos programavimą ir valdymą bei dizaino modelius. Jūs gaunate visą informaciją apie skaitmeninį ryšį ir jo apraiškas.
 • 5 semestras: Jie skirti verslo procesams ir taikomosioms sistemoms, įmonių technologijoms ir projektų bei kokybės valdymui. Taip pat galite pasirinkti savo specializaciją iš keturių patrauklių sričių ir taip formuoti savo asmeninį profilį kaip techninės įrangos, kompiuterių saugumo, informacijos valdymo ar virtualios realybės specialistą.
 • 6 semestras: Be pažangiosios kompiuterių mokslo anglų, C #, tinklo ir programinės įrangos saugumo, žaidimų kūrimo, mobiliųjų kompiuterių, realaus laiko sistemų ir duomenų bei žinių valdymo, jūs savarankiškai išspręsite projekto užduotį naudodami iki šiol įgytas žinias Jūsų specializacija.
 • 7-asis semestras: Jūsų AKAD studijų kursas jums paruošia individualų bakalauro darbą ir leidžia netikėtai nukreipti savo baigiamąjį darbą: su savarankišku baigiamuoju bakalauro darbu ir jo gynimu žodžiu (koliokviume).

Jūsų pliusas: Jūsų asmeninis mikrokontroleris yra įtrauktas į šią AKAD studijų programą. Integruokite daiktų internetą į savo kasdienį gyvenimą nuotolinio mokymosi kurso metu ir tuo pačiu metu sužinokite, kaip patikimai valdyti jutiklius ir pavaras.

Naudoti kaip Akad studentas ir įdomus variantas iš trijų savaičių pažintinio vizito į Sakramentas: Kalifornijos universiteto programos!

specializacija

 • Virtuali realybė SWA40 SWA41 | CSH20 | SWA60
 • Modernus duomenų apdorojimas IMG40 | IMG45 | IMG44 | DBA60 | IMG60
 • Kompiuterių saugumas ir kibernetinis saugumas CSI20 CSI40 | CSI41 | CSI42 | CSI43
 • Įterptinės sistemos EBS01 | EBS42 | EBS60 | CAN40 | EBS43

perspektyvos

Geriausios perspektyvos su bakalauro skaitmenine inžinerija

„Skaitmeninės inžinerijos ir taikomųjų kompiuterių mokslų“ bakalauras leidžia jums tapti profesionalu, turinčiu ne tik technines, žiniasklaidos ir kompiuterių mokslo žinias, bet ir žinias apie ekonomiką. Kvalifikacijos kėlimo kursas optimaliai pasiruošia užduotims, susijusioms su darbu: ar esate projekto vadovas, sistemos kūrėjas ar administratorius, kūrimo inžinierius, rinkodaros specialistas ar žaidimų ir dizaino kūrėjai - tokiu laipsniu jūs turite teisę į sudėtingas užduotis techniniu ir valdymo lygmeniu. Žinoma, baigus studijas AKAD University taip pat galite baigti papildomą mokymo programą. Norėdami gauti daugiau informacijos, mūsų studijų patarėjai yra jūsų žinioje.

Jūsų BA AKAD: skaitmeninis, nepriklausomai nuo laiko ir vietos

AKAD University - skaitmeninės, laiko ir vietos nepriklausomos bakalauro studijų programos pradininkas

Organizuokite savo studijas pagal savo asmeninę profesinę ir privačią situaciją. Pasinaudokite savo mokymosi tipu! Naudodami skaitmeninį AKAD studijų modelį galite įgyti bakalauro laipsnį darbo metu, todėl esate lankstus , individualus ir efektyvus :

AKAD Campus yra pagrindinis jūsų bakalauro laipsnio centras. Bet kada ir kelyje galite naudotis savo studijų dokumentais internete. Suplanuokite egzaminus labai lanksčiai ir keiskite informaciją su savo kolegomis studentais ir dėstytojais. Ar norėtumėte sužinoti, kaip arti jūs atėjai į savo bakalauro laipsnį? AKAD Campus atrodo pakankamai! Su AKAD studijų modeliu kaip darbo studentu sėkmingai įgijote bakalauro laipsnį:

 • Nuotolinis mokymasis: į praktiką orientuotos, naujausios ir aiškiai suplanuotos studijų medžiagos. Laikas ir vieta nepriklauso. Namuose ir keliaujant!
 • Nuotolinis e. Mokymasis: efektyvus mokymasis naudojant skaitmeninius mokymosi metodus: internetiniai pratimai, internetinis mokymas ir internetinis mokymas. Kad turinys sėdėtų saugiai!
 • Interaktyvusis e-mokymasis: asmeniškai dėstytojai ir tiesiogiai bendraujantys su kitais moksleiviais. Papildomi įgūdžiai, kuriuos galite pelningai panaudoti savo darbe!
 • Seminarai (neprivaloma): papildo virtualias mokymosi formas. Nedelsdami pritaikykite tai, ką išmokote konkrečiais profesiniais klausimais!

Priėmimo sąlygos

Jie turi aukštojo mokslo diplomą arba kolegijos įėjimo kvalifikaciją ir didelį susidomėjimą informacinių technologijų kontekste. Tačiau net jei turite techniškai orientuotą profesinį mokymą, turintį kelerių metų profesinę patirtį, galite lengvai pradėti studijuoti AKAD. Taip pat galima atlikti tyrimą be „Abitur“. Jei vis dar tinka matematikai ir fizikai ir turite pagrindinius kompiuterio taikymo įgūdžius, AKAD nuotolinis mokymasis „Skaitmeninė inžinerija“ idealiai tinka jums.

Kas tiksliai laukia nuotolinio mokymosi bakalauro skaitmeninės inžinerijos ir taikomųjų kompiuterių mokslų?

Studijų laiške BA_Technische_Informatik_MCS101Skaitmeninės inžinerijos ir taikomųjų kompiuterių mokslų “ bakalauro studijų programa sužinosite apie „Mikrokompiuterių sistemų pagrindus“. Čia sužinosite, kaip mikrokompiuterių sistema veikia nuo valdiklių bei valdiklių valdymo sistemų integravimo. Jūs išmoksite pagrindines mikrokompiuterių taikymo, kompiuterių aritmetikos, kodų, procesoriaus struktūros, atminties ir išorinių komponentų sąvokas ir sritis.

Šiame studijų laiške AKAD dėstytojas prof. Jürgen Plate parengė šias penkias temas:

 1. pagrindinės sąvokos
 2. kompiuterių architektūrose
 3. Numerių ir ženklų vaizdavimas mikrokompiuteryje
 4. Mikrokompiuterio vidinė struktūra
 5. Atmintis ir įvestis / išėjimas

Įsitikinkite: AKAD Campus su savo lanksčiu , individualiu ir efektyviu studijų modeliu leidžia lengvai pasiekti visą nuotolinio mokymo programos turinį. Kadangi jūs sužinosite, kur ir kada norite, ir kuo geriau pasiruošti savo papildomam darbui su savo individualiais laiko ištekliais - jei reikia.

Mūsų pasiūlymas Jums: išbandykite savo bakalauro nuotolinį mokymą AKAD University 4 savaites nemokamai. Jei turite kokių nors klausimų dėl papildomo profesinio mokymo , kreipkitės į mūsų draugišką ir kvalifikuotą AKAD studentų konsultavimo tarnybą 0711 81495-400, laukiame jūsų!

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Die AKAD-Gruppe versteht sich als innovativer Bildungsanbieter im Fernstudium. Mit staatlich und international anerkannten Studienabschlüssen sowie durch Weiterbildung auf hohem Niveau tragen wir zum ... Skaityti daugiau

Die AKAD-Gruppe versteht sich als innovativer Bildungsanbieter im Fernstudium. Mit staatlich und international anerkannten Studienabschlüssen sowie durch Weiterbildung auf hohem Niveau tragen wir zum persönlichen und beruflichen Erfolg unserer Kunden bei. Skaityti mažiau