Bakalauro verslo valdymo programas (online)

Institute of Technology Sligo

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Bakalauro verslo valdymo programas (online)

Institute of Technology Sligo

Ši programa yra skirta tiems, kurie dirba arba svarsto karjerą versle. Programa grindžiama mokymosi gauti aukštojo sertifikatas Verslas (6 lygis nfq) ir orientuota į praktinių įgūdžių ir žinių, reikalingų pagerinti našumą verslo aplinkoje. Studentai įgis plačias verslo įgūdžių, kurie leis jiems įsidarbinti visoje platų verslo aplinkoje administraciniame ar jaunesniojo valdymo pradinio lygio.

Programa pristatyta internetu per vienerius metus. Jis susideda iš septynių modulių - Keturi vieną semestrą ir trys semestro dviejų (įskaitant disertacijos). Moduliai yra pristatomi internete, kvalifikuoti ir patyrę verslo dėstytojai bei apimti šiuos verslo funkcijas:

  • People Management
  • Verslo informacinės sistemos
  • Finansų valdymas ir kontrolė
  • valdymas
  • ekonomika

Studentai taip pat turi galimybę baigti nedidelį disertaciją, kuri prieš kurį mokslinių tyrimų metodus seminarus.

Programa apima didelį kiekį vykstančio on-line vertinimo kiekvieną iš modulių ir galutinių egzaminų raštu, kuris vyks į instituto (ar alternatyvių patvirtintą egzaminų centras) kiekvieno semestro pabaigoje.

rwyj6

Patekimo į rinką reikalavimai

Nėra lankomumas reikalavimas šiai programai. Studentai gaus tvarkaraštį gyvų interneto paskaitų iš anksto žinoma pradžios datos (gyvi dėstytojai bus planuojama savaitę naktimis tik MON-Ketvirtadienis).

Pareiškėjai turėtų turėti 6 pakopa aukštesnę pažymėjimo (anksčiau vadintas Nacionalinis sertifikatas) verslo (ar giminingą ploto). Pareiškėjai kartu su kitų kvalifikaciją ir / ar turinčių didelę atitinkamo darbo patirtį, taip pat gali būti laikoma per IT Sligo pripažinimas (RPL) procesas.

Visos paskaitos, pamokos ir praktiniai darbai pateikiami anglų kalba. Labai svarbu, kad studentai, kurie nėra gimtoji anglų kalbos mokytoja, turi norimą standartą, kad užtikrintų maksimalią vertę iš savo laiko IT Sligo. Reikalaujamas minimalus anglų kalbos mokėjimas, reikalingas norint įstoti į IT Sligo, yra: 5,5 IELTS bakalauro laipsniams.

Karjeros galimybės

Paprastai absolventų su verslo bakalauras Vadybos Programos pagerinti savo karjeros perspektyvas vadovaujančias pareigas tiek privačiame ir viešajame sektoriuose arba naudoti programą kaip slenksčiu įvesti verslo pasaulį pirmą kartą. Buvę absolventai dabar dirba gamybos, mažmeninės prekybos ir viešojo paslaugų; kiti sukūrėme labai sėkmingą verslą. Programa taip pat yra ideali vieta vykti į pereiti į 8 lygis pagyrimu verslo kvalifikacijos IT Slaigo.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Pradžia
Rugs 2019
Duration
Trukmė
1 metai
Ištęstinės
Price
Kaina
2,250 EUR
Locations
Airijos sala - Sligo, County Sligo
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2019
Airijos sala - Sligo, County Sligo
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla