Bakalauro turizmo vadybos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Bakalauras turizmo vadybos

Mūsų bakalauras turizmo vadybos sistema (BA) rengia jums su išsamių žinių apie turizmo rinkoje, būtina praktinė patirtis projektuojant ir kuriant naujas programas ir verslo įgūdžius, siekiant patenkinti turizmo vadybos iššūkius.

Mes ypatingą dėmesį skiriant maksimalų lankstumą, puikios kokybės, stiprios praktinio orientacijos ir paslaugų ir naujovių, kurios leis jums į ne visą darbo laiką studijuojant lengviau masyvo. Mūsų dėstytojai taip pat bet kuriuo metu ir kontaktinis asmuo, todėl, kad savo studijų viskas vyktų sklandžiai.

Visi studentai, kurie įrašyti, taip pat gaus iPad Mini tinklainės *. Taigi jūs turite savo scenarijus, mokymo vaizdo įrašus ir podcast'us visada. * Veiksmų priklauso nuo laikotarpio, pamatyti www.iubh-fernstudium.de/iPad

Faktai apie nuotolinio mokymosi bakalauro (BA) turizmo vadybos

 • Laipsnis: bakalauras (BA)
 • Trukmė studijų: arba 6, 8 arba 12 semestrus
 • Kalba: vokiečių
 • Kreditai: 180 ECTS
 • Testai: 4-6 egzaminus per semestrą, Laikyti 36 studijų centrų Vokietijoje, Austrijoje ir Šveicarijoje ar visame pasaulyje 130 Goethe institutais. Net grynai internete remiantis įmanoma!
 • MĖGINIŲ PROGRAMA: nemokamai 4 savaičių klinikinio tyrimo
 • IŠPLĖTIMAS: nemokamai
 • Patekimo į rinką reikalavimai: (techninis) aukštosios mokyklos ar baigė magistro sertifikatas arba minimali 2 metų mokymo programa su 3 metų profesinę patirtį.
 • Akreditacija: FIBAA, Zfu
 • Tyrimo pradžioje: bet kuriuo metu

Ateities perspektyvos jaunieji turizmo vadovams

Turizmo rinka visada buvo būdingas stiprios konkurencijos. Tačiau turistų poreikiai keičiasi ir teikti vietos specializuotus produktus. Turizmas vadovai dabar yra svarbesnis nei bet kada savo kūrybos, bet galimybė sukurti ir užimti, kuriame atvilioti patraukli pelno maržos ir naujų rinkų. Į turizmo rinkos pokyčiai lėmė didelė paklausa kvalifikuotų specialistų ir vadovų. Rinkdamiesi iš šulinių nuotolinio mokymosi IUBH mes teikiame nuo. 5 Semestras galimybę specializuotis save ir todėl jūsų dar geriau matomos.

Reikalavimai studijų

Nuotolinio mokymosi bakalauro (BA) Turizmas Vadyba yra iš esmės atvira įėjimas. Iš jūsų pusės tik vienas universitetas priėmimo Taigi reikalinga registracija.

Studijavimas su (specializuotos) Abitur

Kaip pareiškėjas su universitetą kvalifikaciją (Abitur) arba techninio kolegijoje (techninė vidurinės mokyklos), galite iš karto ir be egzamino bakalauro studijas IUBH įvesti.

Studijavimas be Abitur

Net ir be (techninis) aukštosios mokyklos yra įrašas įmanoma, jei jums atnešti šių patirtis:

 • An bent dvejų metų profesinio mokymo ir
 • bent trejų metų profesinę patirtį.

Taip pat magistro pažymėjimas ar karjeros pažangos (Z. B. kaip IHK Fachwirt / į) nesuteikia jos turėtojui teisės studijuoti pradžios.

teisminio nagrinėjimo metu

Pavyzdys programa (kuri neturi būti painiojama su laisvu keturių savaičių trukmės tyrimo studijas) yra būtina! Ar žinote, aukštosios mokyklos neturi (profesinė) ir savo išsilavinimą / okupacija neturi verslo aplinka, ar jūsų mokymo / profesinės veiklos dėmesio ne konkrečiai nurodyti į vieną iš mūsų bakalauro programas. Kad būtų tuo atveju, jei buvo mokomi kaip virėjas, mechanikas ar pedagogams. Jei šis mokymas turi būti ne mažiau kaip dvejus metus, ir jūs taip pat verfügst per trejus metus patirtis, diskretizavimo tyrimo įrašas bakalauro studijų programą Jūsų pasirinktoje yra įmanoma.

Tai apima pirmuosius tris semestrus studijų ir baigiasi automatiškai, kai šį kartą du trečdaliai planuojamų kursus ar Moduliai yra sėkmingai baigtas. Jūs studijuoti tada reguliariai tęsiasi.

Išsamesnė informacija apie leidimą Nesivaržykite kreiptis į mūsų studija egzaminavimo tvarkos. Arba, dar geriau, jūs nustatote sau su mūsų studijų konsultavimo kartu, panašiai aprašyta jums galimybes studijuoti be mokyklos.

Beje: Užsisakyti Nemokama informacija Dabar medžiaga ir gauti siurprizas!

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Hier bekommst Du einen Eindruck davon, wer hinter der IUBH steckt, welche Ziele wir verfolgen und warum Du darauf vertrauen kannst, dass Du in uns einen kompetenten Partner für Dein Fernstudium findes ... Skaityti daugiau

Hier bekommst Du einen Eindruck davon, wer hinter der IUBH steckt, welche Ziele wir verfolgen und warum Du darauf vertrauen kannst, dass Du in uns einen kompetenten Partner für Dein Fernstudium findest. Als staatlich anerkannte und akkreditierte private Hochschule mit über 150 Mitarbeitern und Professoren und rund 10.000 Studierenden bieten wir seit über zehn Jahren erfolgreich Bachelor- und Masterabschlüsse auf höchstem Niveau an. Skaityti mažiau