Bakalauro tarptautinių pardavimų ir rinkodaros

Bendroji informacija

Programos aprašymas

3 TOP UNIVERSITETAI = 1 EUROPOS BAKALAURAS / STRUKTŪRA> Visi studentai turės ne tik ABMS Šveicarijos bakalauro laipsnį, bet ir bendrąjį bakalaurą su Dąbrowa Górnicza universiteto (WSB) ir Taroso Ševčenkos nacionaliniu universitetu (KNU). ABMS yra sertifikuota EFMD EOCCS, Šveicarijos nacionalinė švietimo kokybė (EduQua) ir ASIC UK. WSB yra Europos valstybės pripažintas universitetas, o KNU yra Europos viešasis universitetas, įkurtas prieš 200 metų ir įskaitantis į 500 geriausių pasaulio universitetų. 3 aukščiausių Europos universitetų = geriausios virtualios / internetinės programos = 1 aukščiausio lygio Europos bakalauras ŠVEICARIJA + ES + TOP RANKED 500 Išplėskite savo žinias apie ABMS. Prisijunkite su besimokančiaisiais ir lyderiais, kaip ir jūs, mūsų internetinėse bakalaurų programose. Jūs pereiti kiek jūsų protas bus jums kaip bakalauro studentas AMT.

Profesionalams Tarptautinių pardavimų ir rinkodaros bakalauras (BBA) reiškia pirmąjį pasiekimų lygį bet kurioje akademinėje disciplinoje.

Tuo bakalauro (BBA) pabaigoje tarptautinių pardavimų ir marketingo studijų programos absolventai tikimasi derinti teoriją su praktika ir parodyti tvirtą žinių apie savo pardavimus ir rinkodaros pramonėje. Studentai pasirengę su naudingomis Pardavimų ir rinkodaros įrankiai (įskaitant E-Sales ir E-marketingas) patekti į darbo rinką ir veiksmingai ir efektyviai prisidėti prie organizacijos, kaip apibrėžta šioje srityje.

BBA Pardavimų ir marketingo studijų programos tinka studentams, kurie nori sekti rinkodaros ar pardavimų karjerą ir tapti rinkodaros ir / ar pardavimų vadybininkas. Ši studijų programa bus skirta 12 mėnesių tyrimo laikotarpiu, kurioje studentai bus mokomi marketingo teoriją, pardavimo ir esminių įgūdžių, reikalingų pramonei per paskaitas.

Mūsų bakalauro programose jūs:

 • Suprask, kaip tarnauti parduodant.
 • Supraskite, kad pagrindinis produkto tikslas yra iš jūsų klientų poreikių.
 • Plėtoti ir taikyti novatoriškus tyrimo metodus.
 • Užtikrinkite aukščiausią švietimo kokybę.
 • Pasinaudokite patirtimi, kad galėtumėte paskelbti peržiūrėtuose žurnaluose.
 • Tapkite sėkmingu mokslo darbuotojais ir profesionalais.

Studijų kalba: ši studijų programa mokoma tik anglų kalba.

BBA: 1 metai. Mes turime 4 įpročius per metus: sausio, balandžio, liepos ir spalio mėn . Bakalauro laipsnis imsis jūsų pardavimo ir rinkodaros lyderio pozicijos. Mūsų bakalauro programose jūs:

 • Padėkite ateities pamatus studijoms ir profesiniams pasiekimams.
 • Studijuokite ir taikykite novatoriškus tyrimo metodus.
 • Sujungti taikomuosius tyrimus ir profesinę praktiką.
 • Pasiruoškite daryti įtaką politikai ir praktikai.
 • Sužinokite strategijas, kad palengvintumėte veiksmingesnes, prisitaikančias organizacijas ir sukurtumėte teigiamus pokyčius.
 • Tapkite naujoviškiausiu jūsų srities lyderiu.

Moduliai:

Mūsų BBA yra 3 metų studija, jei pradedate tik su vidurinės mokyklos diplomu, tokie moduliai yra paskutiniai metai:
 • Pardavimų ir rinkodaros
 • Finansai ir apskaita
 • Pasaulinės rinkodaros strategijos
 • Strateginis verslo valdymas
 • Antrosios pakopos studijų įgūdžių tobulinimas
 • Svetainės kūrimas ir kūrimas
 • Sprendimų ir valdymo paramos sistemos

Priėmimo sąlygos:

Trukmė: 1 metai ar daugiau. Diplomas: BBA tarptautinėse pardavimo ir rinkodaros amžiuje: minimalus amžius 18 metų. Ankstesnė studija: asocijuotas bakalauras arba lygiavertis anglų lygis: IELTS arba lygiavertis (tik studentams iš ne anglokalbių šalių ar studentų, kurie nevykdo studijų Anglų kalbos mokykla) Studijų metodas: internetinis mokestis: 10900 eurų už 1 metus, 11900 eurų už antrus metus ir 12900 eurų už trejų metų Europos kreditų perkėlimo ir kaupimo sistemą: ši programa atitinka 180 ECTS Europos kvalifikacijų sąranga: ši programa Yra lygiavertė EQF 6 lygio Pastaba: studijų mokestis neapima paraiškų ir rezervavimo mokesčio (siekiant užtikrinti jums studijų vietą) 240 eurų (vienkartinis mokėjimas ir negrąžinamas).

Bachelor's with Honors (neprivaloma) Studentai, kurie nori turėti vykdomąjį bakalauro laipsnį su pagyrimu, privalo atlikti tik baigiamąjį bakalauro studijų programos baigiamąjį bakalauro laipsnį, jiems bus suteiktas bakalauro (BBA) apdovanojimas.

Trukmė : 12000 žodžių (studentams leidžiama turėti 10% daugiau ar mažiau.) Trukmė: 4-8 mėnesiai (vidutiniškai 6 mėnesiai) Mokestis: 2900 eurų (tik ABMS studentams, baigusiems bakalauro programą).

ECTS: 210 kreditas.

Kokie privalumai? Turėdami garbę bakalauro laipsnį, jūsų galimybės gauti magistro laipsnį paprastai yra didesnės, ir tai padės jums rasti geresnį darbą. Jei nenorite daryti disertacijos, jums bus suteiktas ne apdovanojimų bakalauras.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

We offer a range of online study programs starting from Associate Bachelor Degree up to Doctorate Degree, including Masters and Bachelors study programs, all our Studies can be done in ONE academic ye ... Skaityti daugiau

We offer a range of online study programs starting from Associate Bachelor Degree up to Doctorate Degree, including Masters and Bachelors study programs, all our Studies can be done in ONE academic year part time (Friday to Sunday). Skaityti mažiau