Oficialus aprašymas

Jei norite gauti akademiniu lygmeniu kuo plačiau sveikatos priežiūrai, jūs esate su studijų programos bakalauro Sveikatos ekonomikos (B. A.) labai geras patarimas: Sveikata ekonomikos pagrindai yra derinami šiame rengimas, kuris organizaciniu, komunikabilus ir teisinių žinių. Tyrimas suteikia įrankius valdymo pozicijas sveikatos pramonės, suteikia įgūdžius sudėtingų, atsakingų užduočių srityse ir teikia studentams daug surinko sąsaja vadybininkas tęsiasi. Būsimų programų asortimentas yra įvairus kaip ir pats tyrimas. Absolventai dirba kaip ekonominis konsultantas ar projekto valdytojo organizacijų, bendrovių ar socialinės apsaugos institucijų, pavyzdžiui, konsultavimas. Net ligoninėse ar slaugos įrangos ateiti naudojami sveikatos ekonomistai. Po bakalauro turite turėti magistrantūros kursą tikriesiems Sveikatos ekonomikos variantą (M. A.) gilinti savo žinias.

Pagrindiniai kvalifikacija

Apollon Universitetas turi bakalauro Sveikatos ekonomikos (B. A.) parengė žinoma, visiškai kvalifikuotų absolventų naujų iššūkių sveikatos priežiūros rinkoje. mokymosi sveiką ekonominę segmentinius žinių, kad leidžia jums optimaliai reaguoti į staigius pokyčius sveikatos priežiūros rinkoje ir gali prisiimti sudėtingas ir atsakingas užduotis tikslas.

Studijų turinys

Jūs įgyti per diferencijuoto mokymo programas su praktiniu turiniu, kompetencija veikti nepriklausomai ir veiksmingai vidurio iki viršutinio valdymo sveikatos ekonomika. Su pasirenkant Tai daro juos atskirai tinkamas temas. Techniškai yra labai praktiškas turinys centre:

  • Kontroliuoti ir kontrolės prietaisai
  • Procesų ir kokybės valdymo
  • struktūrinis patirtis sveikatos sistemų ir visuomenės sveikatos
  • ekonomika
  • Investicijų ir finansavimo

Be techninių žinių bendrųjų ekonominių ir sveikatos ekonominius procesus metodinė ir socialinių įgūdžių tyrimo turi būti gilinamas, įskaitant:

  • Projektų valdymas, personalo ir organizacijos konsultavimo metodai
  • Interviu ir Corporate Communications

Priėmimo sąlygos

Priėmimo reikalavimai bakalauro studijų reglamentuoja Aukštojo mokslo įstatymas Bremische (BremHG). Tada jūs galite mokytis tam tikromis sąlygomis, be aukštųjų mokyklų kvalifikaciją.

pradinis

bet kuriuo metu

Gradacija

Jie įgyja tarptautiniu mastu pripažintą bakalauras sveikatos ekonomikos departamentas. Su šis laipsnis esate kvalifikuotas puikiai tinka vidutinio valdymo ir vadovavimo vaidmenis sveikatos priežiūros pramonėje.

Studijų trukmė

Valdymo studijuoti 36 mėnesių arba 48 mėnesių (180 kreditų).

testas tyrimas

Registruodamasis tuo Apollon Hochschule Galite išbandyti 4 savaites studijuojančių nemokamai. Per šį laikotarpį, jūs galite prisijungti bet kuriuo metu atšaukti. tada jokių išlaidų kyla už jus.

akreditavimas

Bakalauro programa Sveikatos ekonomikos (BA) Tarptautinės agentūros Kokybės užtikrinimo ir akreditavimo Studijų programų ir institucijų (FIBAA) sertifikuota.

Nemokama plėtinys

Iki 50% pasirinkto tyrimų varianto (18 arba 24 mėnesių).

Programa mokoma:
Vokiečių

Peržiūrėti 4 daugiau kursų Apollon Hochschule »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Atvira registracija
Duration
36 - 48 mėnesių
Ištęstinės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas

Atvira registracija

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date