Oficialus aprašymas

Naujas APOLLON Fernstudiengang bakalauras Socialinė valdymo sistema (BA) tarpininkauja rinkos dažnai reikalavo derinys verslo know-how ir labai sudėtingas atsižvelgiant į socialinio darbo. Tai apima pramonės žinių ir sistemos socialinės ekonomikos teikimą. Ji taip pat siūlo konkrečios programos pasirenkant, kad jūs diferencijuoti vorbreiten įvairiose taikymo srityse. Ateities mokymo, pavyzdžiui, dėka už pilietinio veiksmo, modulio, pvz garbės biuro, kuris bus formuoti būsimą socialinę priežiūrą tampa stipresnis. Bet taip pat yra priimami Aktualijos, pavyzdžiui, integracijos su modulio migracijos darbą.

Pagrindiniai kvalifikacija

Kaip Apollon socialinių Manager esate gerai pasirengę ne tik šiandienos iššūkiams socialinėje sferoje, bet ir ateities klausimus. Jūs gaunate:

 • giliai pramonės žinių ir išmanyti lemiamų sąlygų
 • Vadyba orientuotas kompetencijos
 • Betriebswirtschaftliches patirties kaip tikslinių verslo sprendimų pagrindu
 • mokslinio pagrindo socialinio darbo individualiai pasirinktų prioritetinių žinių centrinių taikymo srityse
 • novatorišką žinių pilietinės visuomenės klausimais, pavyzdžiui, savipagalbos, savanoriška veikla ir Quartiers- ir bendruomenės plėtojimą

Studijų turinys

Atsižvelgiant į tyrimų centras yra tarpdisciplininių gebėjimai, kurie būtini dėl socialinių institucijų dalyvavimą. Be to, pasirenkamuosius kursus suteikia unikalią paraiškos etalonu ir taip puikią žinių perdavimą savo profesinę praktiką:

 • Pagyvenusių ir neįgaliųjų asmenų Pagalba
 • Vaikai, jaunimas ir šeimos gerovė
 • Sveikata ir socialinis darbas
 • Quartiers- ir bendruomenės plėtojimą
 • Kapitalo pritraukimas
 • migracija darbas

Be to, į techninę bazę socialinio darbo praktikos ir nuo ekonomikos mokymo metodinę ir socialinius įgūdžius vaidina svarbų vaidmenį: iš mokslinio darbo ir saviorganizacijos vadovavimo ir valdymo metodų bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžių ir konfliktų valdymas. Norėdami gauti tvirtą derinys įgūdžių, kurie palengvina kasdienį darbą ir savo karjerą ji maitinti.

Priėmimo sąlygos

Priėmimo reikalavimai bakalauro studijų reglamentuoja Aukštojo mokslo įstatymas Bremische (BremHG). Tada jūs galite mokytis tam tikromis sąlygomis, be aukštųjų mokyklų kvalifikaciją.

pradinis

Bet koks

Gradacija

Jie įgyja tarptautiniu mastu pripažintą Dailės bakalauras (B. A.). Su šis laipsnis esate kvalifikuotas puikiai tinka vidutinio valdymo ir vadovavimo vaidmenis sveikatos priežiūros pramonėje.

Studijų trukmė

Valdymo studijuoti 36 mėnesių arba 48 mėnesių (180 kreditų).

testas tyrimas

Registruodamasis tuo Apollon Hochschule Galite išbandyti 4 savaites studijuojančių nemokamai. Per šį laikotarpį, jūs galite prisijungti bet kuriuo metu atšaukti. tada jokių išlaidų kyla už jus.

akreditavimas

Bakalauro programos Socialinės vadybos (BA) Tarptautinės agentūros Kokybės užtikrinimo ir akreditavimo Studijų programų ir institucijų (FIBAA) sertifikuota.

Nemokama plėtinys

Iki 50% pasirinkto tyrimų varianto (18 arba 24 mėnesių).

Programa mokoma:
Vokiečių

Peržiūrėti 4 daugiau kursų Apollon Hochschule »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Atvira registracija
Duration
36 - 48 mėnesių
Ištęstinės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas

Atvira registracija

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date