Oficialus aprašymas

Bakalauras Pramonės inžinerijos pramonė 4,0

Mūsų bakalauras Pramonės inžinerijos (B. Eng.) Rengia jums su plataus plataus specialių žinių IT ir inžinerijos ir verslo įgūdžių prieš patenkinti pramonės inžinerijos problemas. Naujovės, kad galima apibendrinti pagal terminą gamybiniu 4,0 yra taip atskirai numatyta naudoti greitus pramonės pokyčius pastaraisiais metais ir kad mūsų absolventai darbo rinkoje įdomesnio profilį.

Mes ypatingą dėmesį skiriant maksimalų lankstumą, puikios kokybės, stiprios praktinio orientacijos ir paslaugų ir naujovių, kurios leis jums į ne visą darbo laiką studijuojant lengviau masyvo. Mūsų dėstytojai taip pat bet kuriuo metu ir kontaktinis asmuo, todėl, kad savo studijų viskas vyktų sklandžiai.

Visi studentai, kurie įrašyti, taip pat gaus iPad Mini tinklainės *. Taigi jūs turite savo scenarijus, mokymo vaizdo įrašus ir podcast'us visada. * Veiksmų priklauso nuo laikotarpio, pamatyti www.iubh-fernstudium.de/iPad

Faktai apie Nuotolinio mokymosi bakalauro verslo inžinerinės pramonės 4.0

  • Laipsnis: Pramonės inžinerija (B. Eng.)
  • Trukmė studijų: arba 6, 8 arba 12 semestrus
  • Kalba: vokiečių
  • Kreditai: 180 ECTS
  • Testai: 4-6 egzaminus per semestrą, Laikyti 36 studijų centrų Vokietijoje, Austrijoje ir Šveicarijoje ar visame pasaulyje 130 Goethe institutais. Net grynai internete remiantis įmanoma!
  • MĖGINIŲ PROGRAMA: nemokamai 4 savaičių klinikinio tyrimo
  • IŠPLĖTIMAS: nemokamai
  • Patekimo į rinką reikalavimai: (techninis) aukštosios mokyklos ar baigė magistro sertifikatas arba minimali 2 metų mokymo programa su 3 metų profesinę patirtį.
  • Akreditacija: FIBAA, Zfu
  • Tyrimo pradžioje: bet kuriuo metu

Ateities perspektyvos jaunieji pramonės inžinieriai

Nuolatinis tobulėjimas yra per pramonė yra pastovus - sudėtingumas ir greičio pokyčių nebus žymiai padidėjo. Naujovės, kurios yra paslėpta už termino pramonės 4.0, siūlome tik SVV galimybes - bet taip pat rizikuoja, jei ši plėtra yra ignoruojamos. Dėl kvalifikuotų inžinierių paklausa, kad 4,0 tikrai suprasti objektas pramonė yra milžiniškas. Programa suteikia jums galimybę reaguoti į kylančias reikmes pramonės ir puikių įvažiavimo galimybes įdomių veiklos sričių. Rinkdamiesi iš šulinių nuotolinio mokymosi IUBH mes teikiame nuo. 5 Semestras galimybę specializuotis save ir todėl jūsų dar geriau matomos.

Reikalavimai studijų

Nuotolinio mokymosi bakalauro (B. Eng.) Pramonės inžinerija yra iš esmės atvira įėjimas. Iš jūsų pusės tik vienas universitetas priėmimo Taigi reikalinga registracija.

Studijavimas su (specializuotos) Abitur

Kaip pareiškėjas su universitetą kvalifikaciją (Abitur) arba techninio kolegijoje (techninė vidurinės mokyklos), galite iš karto ir be egzamino bakalauro studijas IUBH įvesti.

Studijavimas be Abitur

Net ir be (techninis) aukštosios mokyklos yra įrašas įmanoma, jei jums atnešti šių patirtis:

  • An bent dvejų metų profesinio mokymo ir
  • bent trejų metų profesinę patirtį.

Taip pat magistro pažymėjimas ar karjeros pažangos (Z. B. kaip IHK Fachwirt / į) nesuteikia jos turėtojui teisės studijuoti pradžios.

teisminio nagrinėjimo metu

Pavyzdys programa (kuri neturi būti painiojama su laisvu keturių savaičių trukmės tyrimo studijas) yra būtina! Ar žinote, aukštosios mokyklos neturi (profesinė) ir savo išsilavinimą / okupacija neturi verslo aplinka, ar jūsų mokymo / profesinės veiklos dėmesio ne konkrečiai nurodyti į vieną iš mūsų bakalauro programas. Kad būtų tuo atveju, jei buvo mokomi kaip virėjas, mechanikas ar pedagogams. Jei šis mokymas turi būti ne mažiau kaip dvejus metus, ir jūs taip pat verfügst per trejus metus patirtis, diskretizavimo tyrimo įrašas bakalauro studijų programą Jūsų pasirinktoje yra įmanoma.

Tai apima pirmuosius tris semestrus studijų ir baigiasi automatiškai, kai šį kartą du trečdaliai planuojamų kursus ar Moduliai yra sėkmingai baigtas. Jūs studijuoti tada reguliariai tęsiasi.

Išsamesnė informacija apie leidimą Nesivaržykite kreiptis į mūsų studija egzaminavimo tvarkos. Arba, dar geriau, jūs nustatote sau su mūsų studijų konsultavimo kartu, panašiai aprašyta jums galimybes studijuoti be mokyklos.

Beje: Užsisakyti Nemokama informacija Dabar medžiaga ir gauti siurprizas!

Programa mokoma:
Vokiečių

Peržiūrėti 35 daugiau kursų IUBH Fernstudium »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Atvira registracija
Duration
6 - 12 semestrus
Ištęstinės
Dieninės
Price
- Kainos priklauso nuo laiko modelį.
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas

Atvira registracija

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date