Bakalauro laipsnį vadybos, specializacijos: naujoviškas valdymo verslo plėtrai

AHE - The University of Humanities and Economics

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Bakalauro laipsnį vadybos, specializacijos: naujoviškas valdymo verslo plėtrai

AHE - The University of Humanities and Economics

TIKSLAS

Šio skyriaus absolventų įgyti įgūdžių ir kompetencijos verslumo ir vadybos, būtinu sėkmingam pradėti ir valdyti įmonę, organizaciją ar įstaigą srityse. Mūsų programa taip pat skirtas visiems tiems, kurie domisi stiprinti asmenines kompetencijas priimant ūmus verslo sprendimus, nepriklausomai nuo profesijos.

BSM

APRAŠYMAS

Dinaminis ekonominiai pokyčiai būdu rinkos organizacijos veiktų metu rodo didėjantis lygio komercializavimo, grindžiama laisvosios rinkos ekonomikos modeliu taisykles. Kaip rezultatas, yra paklausa didėja ir išsilavinusių, profesionalių vadybininkų, galinčių veikti ir greitai prisitaikyti prie sparčių pokyčių verslo aplinkoje. Naujoviškų valdymas Verslo plėtros specializacijos kad mes siūlome suteikia studentams unikalią galimybę įgyti įgūdžių ir kompetencijų, susijusius su karjeros kaip profesionalus vadybininkas. Absolventai bus apmokyti kūrybinių ir novatoriškų mąstymo įgūdžių, leidžiančių jiems atvykti sumanus ir optimalių sprendimų, remiantis projekto komandinio darbo.

Žinoma, specializacija siekiama visų pirma teikiant praktinius aspektus novatoriško rinkos organizavimo valdymą, pasirengimą vadybinių ir lyderystės vaidmenų atlikimo visuose veiklos lygmenyse organizacijos viduje. Akcentuojamas praktinių įgūdžių analizės ir problemų sprendimo vadovybės lygmeniu įsigijimo ir priimant strateginius sprendimus, ieškau novatoriškus sprendimus valdymo iššūkius, su kūrybiško požiūrio, veiksmingai planuoti ir projekto darbo. Tyrimai sutelkti dėmesį į realaus pasaulio aspektus organizacinės valdymo praktinių analitinių įgūdžių, metodų novatoriškų problemų sprendimo ir garso strateginius sprendimus plėtra. Mūsų programa remiasi metodais, palengvinančios plėtrą įvairių įgūdžių, įskaitant instruktavimas, komanda ir projekto darbo, tarpasmeninių kompetencijų, kūrybinio mąstymo, projektų valdymo, ryšių su klientais, informacijos ir finansų srautus tarp rinkos operatorių įvairovė.

Absolventai bus įgijęs įgūdžių ir gebėjimų, būtinų atlikti vadovavimo vaidmenį bet kokio lygio per verslo įmonių, veikiančių komercinėje aplinkoje ir ne pelno organizacijos, o privačiajame arba viešajame sektoriuose. Be to, baigė Naujoviškų Vadybos verslo plėtrai specializacijos bus išmokyti jus su visų žinių ir įgūdžių, reikalingų rengiant ir komercinius projektus, į savo įmonės pradėtai valdyti ir veikia verslą.

Mūsų programa taip pat skirta tiems, kurie domisi stiprinti asmeninius gebėjimus priimant ūmus verslo sprendimus, nepriklausomai nuo okupacijos.

ABSOLVENTŲ PASKIRTIES TERITORIJOS

· Marketingo, žmogiškųjų išteklių, finansų, · verslo organizacijų ir vietos valdžios institucijų, · įmonių ir įstaigose, aukštųjų ar vidutinio rango vadovo poziciją, · užsienio ir tarptautinės institucijos, susijusios su verslo, · mokslinių tyrimų ir plėtros institucijų, · konsultavimas agentūros, · švietimas.

DIPLOMAS

Dalyvavimas Naujoviškų valdymas verslo plėtros programa rezultatai įgyti bakalauro laipsnį valdymas. Su šia plačiai pripažintą dokumentą galite sukurti savo tarptautinę karjerą sėkmingai.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra
Internetinės
Campus based
Start Date
Pradžia
Spal 2019
Duration
Trukmė
6 semestrus
Dieninės
Price
Kaina
3,400 EUR
Ne ES piliečiai, visą laiką.
Locations
Lenkija - Łódź, Greater Poland Voivodeship
Pradžia : Spal 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Spal 2019
Lenkija - Łódź, Greater Poland Voivodeship
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla