Bakalauro laipsnis filosofijos, politikos ir ekonomikos. (Internetu) Inter-University Deusto ir Comillas

bachelor116

Bakalauro laipsnis filosofijos, Politika ir ekonomika užtikrina pagrindinio mokymo trijose disciplinose ir žiūri svarbią papildomą turinį iš teisės, sociologijos ir tarptautinių santykių srityse. Tai kartu mokymasis padeda paaiškinti sprendimų priėmimo mechanizmus, skatinti esminį naudotis atsakomybės dalyvauja šiuose procesuose, kurti aiškų supratimą, kad žmonės ir jų orumo apsauga yra ir turi būti, kad tikrąjį tikslą visa sociopolitinis ir ekonominė sistema, o galiausiai ir parengti pasiūlymus iš perspektyvos, kuri negalėjo būti pasiektas per vieną drausmės ar net kelias.

Internetinė programa yra skirta studentams, kurie jau studijuoja kitą laipsnis kurie domisi praturtinti savo žinias visose arba kai kuriose srityse; studentams iš kitų šalių, kurie nori mokytis, per nuotolinio mokymosi bakalauro laipsnį su dviejų universitetų (University of Deusto ir Comillas Popiežiškoji universitetas); ir žmonėms, kurie domisi studijuoti bakalauro kvalifikacinį laipsnį, kuris gali būti pritaikytas prie jų prieinamumą, siekiant užbaigti ją per tam tikrą laikotarpį.

Priėmimas

Pareiškėjas profilis:

Kad galėtų tinkamai mokytis bakalauro laipsnį filosofijos, pareiškėjai patariama užtikrinti, kad jų profiliai padengti iš šių charakteristikų:

  • Pakankamas komandų Ispanijos kalba, kad galėtų sėkmingai atlikti pagrindinius mokymosi veiklą filosofija programos, pavyzdžiui, po teorinius paaiškinimus, pateiktus dėstytojų ir supratimas filosofinių tekstų.
  • Intelektinės smalsumas ir polinkis į metodinės apmąstymams ir kritinės analizės klausimai, susiję su žmogaus egzistencijos, kurie atsiranda filosofija.
  • Noras dalyvauti diskusijose, gerbti kitų žmonių požiūrį ir sukurti nepriklausomą nuomonę.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai:

Kaip nustatyta atitinkamo akademinio reglamentas (str. 1) gauti leidimą, kaip pirmaisiais metais studentas į universitetą fakultetų, kad mokyti bakalauro kvalifikacinį laipsnį derinant filosofijos, politikos ir ekonomikos, įvykdė visus reikalavimus, kurių reikia mokytis oficialių bakalauro laipsnius Ispanijos universitetuose turi būti patvirtintas, kaip nurodyta srovės teisės aktai.

Be to, turi būti priimtas į bakalauro laipsnis filosofijos, politikos ir ekonomikos, atitinkama paraiška turi būti pateikta tokiu būdu ir per nurodytą laiką, o kamuolį ženklas turi būti gautas nustatytos Priėmimo komiteto primimo egzaminus atitinkamos bakalauro kvalifikacinį laipsnį. Sprendimai dėl priėmimo patenka etatiniu institucijos fakultetų, atsakinga už bakalauro dekanų.

akademiniai mainai

Comillas Popiežiškoji Universitetas:

Humanitarinių ir socialinių mokslų fakultete yra mainų sutartis su daugiau nei 60 užsienio universitetais 4 žemynuose (dvišaliai susitarimai, pagal Socrates-Erasmus programą) ir 6 nacionalinių universitetų (SICUE sistemą).

Nors šis laipsnis yra mokoma internete, yra numatyta, kad gyvena Madride studentai (arba tiems, kurie nori baigti administravimo procesą Madride) gali būti naudinga dalyvauti akademinėje mainų naudojant esamą struktūrą fakultete.

Deusto universitetas:

Dabartinė Erasmus ir Seneca / SICUE susitarimai, taip pat tiems, su užsienio ir šalies universitetuose, yra peržiūrimas ir atnaujinamas siekiant įvertinti šių laipsnių aktualumą atsižvelgiant į bakalauro laipsnis tikslų filosofijos, politikos ir ekonomikos universitete Deusto. Šiuo atžvilgiu laipsnių buvo įvertintas atsižvelgiant į jų tipą, trukmę metais ir kreditus, ypatingą dėmesį skiriant numatomų palyginimų, karjeros perspektyvas ir įgūdžių, kartu su kiekvieno jų sudėtį.

buvo įkurta lengvatinius susitarimus su 2 Europos universitetų ir 1 Amerikos universitetui plėtoti mobilumo planą, kuris leidžia laipsnių turi būti bendradarbiaujant sudaryti su šiomis universitetų tikslu. Šie lengvatiniai susitarimai apima studijų laikotarpius, kurie trunka bent vienerius metus ir abipusį mobilumą 5 studentai per mokslo metus.

Dotacijos ir finansinė pagalba

Universitetas, kaip Katalikų Bažnyčios institucija, skirta visiems visuomenės nariams, siūlo stipendijas ir finansinę paramą savo studentams asortimentą, padėti su studijų išlaidas ir užtikrinti lygias galimybes, pagrįstas individualių poreikių kiekvienam studentui.

Ši pagalba ateina tiesiai iš universiteto, nuo įnašų į Comillas-ICAI universiteto fondo, Bažnyčios Dotacijos fondo, nesavarankiškų pamatų kandidatų į kunigystę ir iš kitų organizacijų ir asmenų.

Universitetas siūlo savo finansinę paramą bakalauro studijų studentai, kurių ištekliai riboti, į dalinį mažinimą mokesčio už mokslą forma.

Studentai Universitete yra tinkamos nauda tokia pat kaip kitų Ispanijos universitetų studentams, susijusius su mokyklos draudimas, oficialių dotacijų ir kitų dotacijų.

Comillas siūlo bakalauro studijų programų studentams, prasidedantiems aukštesnio lygio išsilavinimą. Mes taip pat siūlome Magistrantas programas absolventų ir specialistų.

Karjera ir akademinės perspektyvos

Pagrindinės mokslo maršrutai, kylančių iš bakalauro laipsnis yra oficialus magistro studijų programos "Filosofijos tyrimų (orientuotas į filosofijos daktaro laipsnį) ir oficialaus magistras Mokymo vidurinio ir Pasirengimo universitetinis išsilavinimas (absolventus galite pasirinkti mokyti filosofijos ir istorijos). Be to, Bakalauro laipsnis Filosofijos atveria duris į absolventų, iš esmės bet kuriai kitai magistro laipsnį Ispanijos universitetų, su sąlyga, kad kandidatas atitinka papildomų studijų reikalavimus, kurie yra patiriamas atsižvelgiant į jų lygį specializuotą mokymą kaip absolventas.

Profesionali įgūdžių rinkinys absolventų bakalauro laipsnis Filosofijos turi prisitaikyti prie laipsniško pokyčio Šis laipsnis profilio.

Baigiu aprašymą

Taip pat mokymo ir mokslinių tyrimų, tiek disciplinos pagrindu ir tarpdisciplininio, kiti karjeros perspektyvas įtraukti kultūros vadybos, leidyba, žiniasklaida ar etikos komitetai.

Laikikliai bakalauro laipsnį taip pat gali dirbti kitų profesijų, įskaitant: viršutiniuose valstybės tarnautojų lygių viešojo administravimo, artimųjų konkurencingas egzaminus ir techninių ar specialistų vaidmenis.

  • Socialiniai ir politiniai patarėjas ir konsultantas
  • Socialiniai ir politikos apžvalgininkas
  • Direktorius organizacijų
Programa mokoma:
Ispanų

Peržiūrėti 1 daugiau kursų Universidad Pontificia Comillas »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Rgs. 2019
Duration
4 metų
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date