bakalauro kompiuterinę programą

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Bakalauro kompiuterio programa

Teisė:

  • Kandidatai, kurie praėjo klasės XII bet srove arba
  • Kandidatai, kurie praėjo X klasė ir sėkmingai baigė trejus metus diplomo kursus iš valdžios pripažintos institucijos.

Kursas susideda iš 6 semestrus, kurie gali būti užbaigtos per trumpiausią trukmę 3 metų ir ne ilgesniam kaip 6 metus.

Vidaus vertinimas

Kiekvienas programos kursas turi turėti vidaus vertinimo balas remiasi užduočių pateiktų kurso metu (po du iš kiekvienos kursas), klasės dalyvavimo, diskusija, ir vidaus bandymus.

Mažiausia procentinė reikia vidinio vertinimo yra 40% už kursą. Bet studentas užtikrinti mažiau kaip 40% tam tikro kurso nebus laikomos tinkamomis rašyti terminui pasibaigus tyrimui dėl to kurso ir turi vėl atsirasdavo už pateiktų toliau semestro užduotis.

Išorės Egzaminai

Termino pabaigos tyrimas bus atliekamas du kartus per metus universiteto, taip pat du papildomus ekspertizės ciklų. Egzaminai vyksta internete, naudojant proctored internete proctored interneto egzaminus sistemą.

Studentai pateikti savo egzaminus iš anksto laiko savo pasirinkimą, tuo pat metu proctored internete, kad universitetas 's Proctoring štabo naudojant Students web kamera. Studentai reikalauja kompiuterio / nešiojamas kompiuteris su interneto kamera, mikrofonas ir garsiakalbiai arba ausinės, taip pat patikimas Plačiajuostis internetas (512K/1MBPS), kad būtų galima lankyti šiuos egzaminus.

Pabaiga Terminas nagrinėjimas sudaro pakartotinio klausimų pasirinkimo ir kitų objektyvių klausimą. ir mažiausia procentinė dalis turi išvalyti egzaminą yra 40%.

Mokestis už mokslą

Indijos kandidatai-RS.48000 / - Užjūrio Indijos 1375 USD / Užsienio piliečiai-1660 USD

&nbsp

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Bosko Globalus Sveiki, atvykę į Bosko universiteto Global Center for Online & nuotoliniam mokymui. Įkurta 2008 kovo 29, Asamo Bosko universitetas siekia formuoti intelektualiai kompetentingi, mora ... Skaityti daugiau

Bosko Globalus Sveiki, atvykę į Bosko universiteto Global Center for Online & nuotoliniam mokymui. Įkurta 2008 kovo 29, Asamo Bosko universitetas siekia formuoti intelektualiai kompetentingi, moraliai vertikaliai socialiai atsidavusius ir dvasiškai įkvėpė asmenų Indijos paslaugų ir šiandien ir rytoj pasaulyje, kurį perteikti holistinį ir asmeninį išsilavinimą. Kad įgyvendintų šią viziją, universitetas siekia užtikrinti meistriškumo mokymo ir formavimo, kokybės stažuočių kiekvienam ir kiekvienas studentas ir nuolatinis ir nuolatinį vertinimą kiekvieno proceso sistemoje. Ryškus miesteliu ministerija programą, iš "baigusi mokyklą įgūdžius ir aktyviai Alumni asociacija krepšelį nuostata didina kokybę, būdingą veikimo Universiteto stiliaus. Don Boskas draugija, o jų darbas Šiaurės Rytuose, taip pat Indijos poilsio, taip pat mėgaujasi Dr.Manmohan Singh, dabartinio Ministro Pirmininko Indija, globoja, kuris taip pat yra iš Asamo MP ir padėjo visuomenės pastangas su lėšomis iš savo MP Vietinio plėtros fondo, taip pat kitos valstybės, nacionaliniu ir tarptautiniu lyderių. Visuomenė taip pat turi specialų konsultavimo statusą Jungtinėse Tautose, darbo visame pasaulyje su juo. Aplankykite Don Bosco UNESCO. UBS dirba su kai kuriais iš labiausiai pažangių protu Indijos Academia projektuoti ir padėti pristatyti savo programas. Akademiniai Bendradarbiavimas su asmenimis, taip pat kai kurie iš pirmaujančių institucijų tautos, kad ji įmanoma UBS atkreipti nuo žinių, patirties ir žinių iš šių asmenų. Bosko universitetas vykdo savo programas naudojant University18 internetinę platformą, padidinant jį iki galo, teikiant internetu MBA studijų programų studentams visame pasaulyje. Ji studentus iš visos Indijos subkontinento, be to Amerikoje, Artimuosiuose Rytuose, Jungtinė Karalystė ir Afrikoje. Pripažinimas ir akreditavimas Universiteto akreditavimo Asamo Don Boskas universitetas, valstybė privatus universitetas, įsteigtas pagal "The Asamo Don Boskas universiteto aktu iš Asamo Vyriausybės (Nr 2009 IX), priimtas į Asamo valstybės įstatymų leidybos asamblėjos 2009 yra pripažintas Universitetas Grants Komisija (UGC) Indijos, taip pat nuotolinio švietimo taryba, Indija (DEC). ADBU taip pat pripažįstamas ir iš Sandraugos universitetų asociacija, ACU, Jungtinėje Karalystėje narys, suteikiant jai Tarptautinis pripažinimas. Skaityti mažiau
Gurugramas , Guwahati + 1 Daugiau Mažiau