Bakalauro aviacijos valdymo

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Bakalauras aviacijos vadybos (BAvMan) nuotolinio mokymosi (bendrai organizuojamas Massey universitetas, Naujoji Zelandija)

Programos apžvalga

Graduate Management Admission Test arba Bakalauras aviacijos vadybos (BAvMan) suteikia jums pagrindines žinias verslo ir išteklių valdymą, konkrečiai susijusių su aviacija. Ypatingas dėmesys skiriamas pagrindinių sąvokų ir klausimų valdymą, žmogiškųjų veiksnių ir technologijų bei jų taikymo aviacijos diskusijoje.

PROGRAMOS STRUKTŪRA

Kiekvienas popieriaus skiriama reikšmė yra 15 kreditų, o tai suteikia viso laiko, kad jums reikia užbaigti vertinimo reikalavimą apie mažiausiai 10 studijų valandų per savaitę už popieriaus nuoroda. Dokumentai yra suskirstyti į 3 lygius-100, 200 ir 300 lygio dokumentų (100 lygis yra lengviausias, 300-lygio yra sunkiausia).

Yra 3 semestrai per metus, ir jūs galite imtis daugiausiai 4 dokumentus į 2 semestro 1 ir ne daugiau kaip 2 dokumentus, skirtus 3 semestras. Tikrasis laikas imtis užbaigti laipsnis priklauso nuo to, kiek popieriaus išgėrėte per semestrą.

Kiekvienas dokumentas identifikuojamas pagal 6-numeris nuoroda pavyzdžiui, 190.216. 1-ame 3 skaitmenys (190) nurodoma, departamentas, universiteto, kuri moko, kad popieriaus šiuo atveju 190 yra aviacijos mokykla. Pastaruosius 3 numeriai (216) nurodyti popieriaus dydį ir jos skaičių per departamentas. Pavyzdžiui, 1 metai (100 lygmens dokumentai) turi numerius kaip 190.109, 2 metai (200 lygmens dokumentai) turi numerius kaip 190.216 ir 3 metai (300 lygmens dokumentai) turi numerius kaip 190.313.

Reikalavimai kursų

Studijų Kursas susideda iš 360 kreditų (24 kortelių su vertės kiekvieno 15 kreditai). Tai sudaro 10 privalomųjų dokumentų, 8 pasirenkamuosius aviacijos dokumentus ir 6 daugiau dokumentus iš bet kurio prie aviacijos mokyklos ar kolegijos Verslo pasirenkant.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

akademiniai reikalavimai

Turite turėti 1 iš šių veiksmų:

  • A 2 H2 minimalus eina ir 3. perdavimas ne H1 arba H2 lygio, plius bent El laipsnio N lygio / išvesties lygio matematika ar Papildomos matematikos;
  • Pasirengimo-2006: GCE A-lygiai su 3 eina ir 1 minimumo taške C Grade;
  • Aukštesniojo lygio patikrinimas nors iš JK, tyrusių lentos. Visi aukštesniojo lygio leidimai turi būti sukaupta tuo pačiu posėdyje;
  • Diplomą iš pripažintos įstaigos; arba
  • Lygiavertis tarptautinę kvalifikaciją (pvz bakalaureato)

Anglų kalbos reikalavimai

Turite turėti 1 iš šių veiksmų:

  • Minimalus Testas anglų kalbos kaip užsienio kalbą (TOEFL) rezultatas 550 ir aukščiau;
  • Minimalus C6 rangą GCE O lygio anglų kalbos;
  • Minimalus Tarptautinė anglų kalbos testavimo sistema (IELTS) rezultatas 6,0 (be juostos mažesnis nei 5,5); arba
  • Lygiavertę kvalifikaciją.

Pastaba: Su GCE O lygio rezultatus, išskyrus, visi kiti rezultatai praėję daugiau kaip 2 metai iki paraiškos pateikimo datos, nebus priimami.

CROSS KREDITAI

Massey universitetas gali apsvarstyti kai profesinę kvalifikaciją, kaip pasirinktų dokumentų dėl BAvMan ekvivalentu. Skaičius ir lygis kryžminių kreditų turi būti sudaromos bus nustatomas pritaikius. Skersinės kreditai gali būti naudojami siekiant patenkinti nustatytus 360 kreditų, reikalingų už BAvMan pasiekti, atsižvelgiant į sąlygas ir nustatytus sėkmingai užbaigus visą programos sąlygas.

Didžiausias skaičius kryžminių kreditų, kurie gali būti apdovanotas už ankstesnio mokymosi yra 120 kreditų (8 musgaudžiai). Apskritai, profesionalūs pilotai ir skrydžių vadovai ir tie su diplomu pripažintos institucijos gali gauti iki 120 kreditų kryžminių kreditų. Visi kiti aviacijos kvalifikacija ir patirtis bus svarstomas kiekvienu atveju atskirai, atveju.

Paskutinį kartą atnaujinta Bal. 2016

Apie mokyklą

The Singapore Aviation Academy (SAA), established in 1958, is the internationally-recognised training arm of the Civil Aviation Authority of Singapore. It offers a wide range of operational and manage ... Skaityti daugiau

The Singapore Aviation Academy (SAA), established in 1958, is the internationally-recognised training arm of the Civil Aviation Authority of Singapore. It offers a wide range of operational and management programmes that benchmark international standards and best practices to meet the training needs of the global aviation community. SAA is an ICAO Regional Training Centre of Excellence, ICAO Aviation Security Training Centre, ICAO-endorsed Government Safety Inspector Training Centre and ICAO TRAINAIR PLUS Full Member. Skaityti mažiau
Singapūras , „Singapore Online“ + 1 Daugiau Mažiau