ONLINESTUDIES

Palyginti internetines Bakalauro programos - Tarptautinė ekonomika - Čekijoje - 2020/2021

Bakalauro laipsnis yra suteikiamas sėkmingai tam tikrą pirmosios akademinės pakopos studijų specialybę pabaigusiems studentams. Dėl šių studijų metu įgytų žinių, įgūdžių bei konkurencinio pranašumo, jas pabaigusiems studentams tampa kur kas lengviau tęsti akademinę karjerą ir įstoti į norimas magistro studijas, o taip pat ir gauti jų svajonių darbą.

Tarptautinės ekonomikos akademines studijų programas pasirinkę studentai savo studijų metu dažniausiai susiduria su tokiomis akademinėmis disciplinomis kaip mikroekonomika, makroekonomika, tarptautinio verslo teisė, vadyba, finansai bei rinkodara. Be to, studentai dažnai gali pasirinkti ir netgi kelių naujų kalbų kursus, kurie gali ypatingai pasitarnauti pradėjus karjerą tarptautinio verslo kontekste.  

Nuotolinis mokymas arba nuotolinis mokymasis yra tiekti švietimą ir mokymą, dažnai individualiai, studentams, kurie fiziškai nedalyvauja miesteliu būdas.

Čekija yra nusistovėjusi ir moksliniais tyrimais pagrįstą aukštąjį išsilavinimą. Tai padarė mokymosi ini Praha viena iš gerbiamų programą 's Europoje, nes ji augina kūrybiškumo ir naujovių tarp studentų dvasią.

Prašyti daugiau informacijos apie internetiniai geriausius bakalauro programų, Tarptautinė ekonomika, Čekijoje, 2020/2021

1 Rezultatai Tarptautinė ekonomika, Čekija, Nuotolinis mokymas Filter

Amerikos tarptautinių santykių bakalauras

University of New York in Prague (UNYP)
Bakalauras
Bakalauras
<
Dieninės
<
4 metai
Anglų
Universiteto miestelis
Internetinės

UNYP Tarptautinių santykių departamentas siūlo modernią programą, apimančią ekonomikos ir tarptautinės politikos studijas. Mūsų programa skirta studentams suteikti tvirtą pagr ...

Skaityti daugiau