Peržiūrėti 2 internetiniai Bakalaurai, Rinkodaros komunikacijos studijos

Daugelis žmonių pradeda ilgo ir vaisingo karjerą su bakalauro laipsnį, kurį siūlo universitetų visame pasaulyje. Šios programos gali padėti studentams gauti didesnį darbo įvairių tipų srityse. Kas yra internetinė bakalauro 's marketingo komunikacijos? Šis laipsnis yra labai panašus į reklaminių programų kuriame studentai dažnai sužinoti apie rašymo reklamos ir rinkodar… Skaityti daugiau

Daugelis žmonių pradeda ilgo ir vaisingo karjerą su bakalauro laipsnį, kurį siūlo universitetų visame pasaulyje. Šios programos gali padėti studentams gauti didesnį darbo įvairių tipų srityse.

Kas yra internetinė bakalauro 's marketingo komunikacijos? Šis laipsnis yra labai panašus į reklaminių programų kuriame studentai dažnai sužinoti apie rašymo reklamos ir rinkodaros kampanijas ir reklamos strategijas. Temos dažnai apima bendravimą prijungimo prie viešųjų ryšių per interneto, spaudos, televizijos, radijo ir daugiau. Specializacijos gali apimti vaizdinę raštingumą, kampanijos planavimą, Pasakojimų ir mokslinių tyrimų metodus.

Yra paprastai nemažai naudos atsižvelgiant bakalauro ir marketingo komunikacijos. Pavyzdžiui, daugelis kompanijų reikalauja, kad pareiškėjai darbo vietų šią išsilavinimo lygį. Absolventai taip pat gali dirbti įvairių tipų pramonės, todėl įsidarbinimo galimybės yra beveik neribotos.Be to, studentai dažnai ateina ne su aukšto lygio įtikinėjimo įgūdžių, kurie gali būti naudinga derybų atlyginimą, pvz.

Šio bakalauro laipsnį išlaidos skirtis. Didžiausias veiksnys yra galbūt kiek laiko užtrunka; Pavyzdžiui, kai kurie studentai gali gavome kolegijoje kredito vidurinėje mokykloje ir gali praleisti keletą kolegijų klases. Kitas svarbus veiksnys yra kurioje mokyklos yra, nes išlaidos gali nepaprastai skirtis nuo šalies į šalį.

Absolventai apsiginklavę rinkodaros komunikacijos laipsnių linkę rasti reklaminius susijusių darbo vietų, tokių kaip, pavyzdžiui, reklamos konsultantas, reklamos direktorius, komunikacijos konsultantas ar vaizdo gamintojų. Reklamos koordinatorius paprastai rengia ir įgyvendina reklamos strategijas verslo per spausdinimo ir interneto kanalais, be kita ko. Žmonės, kurie turi šiuos laipsnius dirbti pramonėje, pavyzdžiui, medicinos, švietimo, politikos, žiniasklaidos ir mažmeninės prekybos.

Gebėti atlikti šį laipsnį internete paprastai turi daug privalumų, įskaitant laiką, lankstumas ir gebėjimas neatsilikti nuo dabartinės darbo. Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti mažiau
University of South Australia Online
Adelaide, Australija

Įgykite įgūdžių, kurių jums reikia, kad pasiektumėte bet kokį rinkodaros ir komunikacijos („marcomms“) vaidmenį, nesvarbu, kokią pramonę pasirinksite dirbti. Ištirkite įvairia ... +

Įgykite įgūdžių, kurių jums reikia, kad pasiektumėte bet kokį rinkodaros ir komunikacijos („marcomms“) vaidmenį, nesvarbu, kokią pramonę pasirinksite dirbti. Ištirkite įvairias sritis, pvz., Socialinės žiniasklaidos, viešųjų ryšių, rinkodaros analizės, skaitmeninės rinkodaros, reklamos, mažmeninės prekybos, prekės ženklo valdymo ir turinio kūrimas. Sužinokite, kaip sukurti veiksmingas integruotas kampanijas, derindami savo kūrybiškumą ir aistrą turinio kūrimui su savo rinkodaros ir duomenų analitiniais įgūdžiais. Nesvarbu, ar ieškote savo karjeros pradžios, ar keisti, šis laipsnis padės pasiekti karjeros sėkmę. -
Bakalauras
Dieninės
Ištęstinės
3 metai
Anglų
Bal. 2020
Internetinės
 
INEAD
France Online, Prancūzija +22 Daugiau

Ce bakalauro, titras RNCP, Permetis Kaulo acquérir des competences de samprata, d'rengiant et d'vertinimo d'veiksmai de komunikacijos ET DE prekyba.

Ce bakalauro, titras RNCP, Permetis Kaulo acquérir des competences de samprata, d'rengiant et d'vertinimo d'veiksmai de komunikacijos ET DE prekyba. -
Bakalauras
Ištęstinės
Prancūzų kalba
Internetinės
 

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia