Filter
Bakalauras
Tempas: Visi

Rasti Internetiniai Bakalauro stduijos, Reklama

Užbaigti internete bakalauro laipsnį paprastai trunka ketverius metus mokyklą universitete, ir tai gali suteikti būsimiems studentams pagrindinio supratimo lygį, savo srities tyrimas. Studentai, kurie domisi gauti magistro laipsnį turės pirmiausia turi gauti šį laipsnį.

Kas yra internetinė bakalauro reklamoje? Ši programa gali suteikti studentams žinių, įgūdžių ir patirties, kurios būtinos sėkmės reklama. Dalyviai gali sužinoti apie ryšius, kampanijos planavimo ir raštu skaitmeninės ir tradicinės žiniasklaidos. Studentai gali pasirinkti specialybę, pavyzdžiui, spaudos, televizijos ir interneto žiniasklaidos, siekiant padidinti jų švietimo ir karjeros tikslų.

Internetinė bakalauro laipsnį reklamoje gali suteikti absolventams daug svarbių gyvenimo įgūdžių, įskaitant kritinio mąstymo ir analizės, komandinio darbo ir rašymo įgūdžius, kurie visi gali būti naudinga daugelyje darbo vietų pramonėje.Tai išsilavinimo lygis dažnai suteikia didesnės mokėti galimybes, taip pat.

Gauti šį laipsnį kaina gali skirtis priklausomai nuo institucijos ir jos programos trukmę. Būsimieji studentai turėtų tirti galimą mokyklų internete daugiau sužinoti apie savo programas ir išlaidų.

Absolventai reklamos bakalauro laipsnį gali atsiduria Veikia darbo vietų įvairovė, įskaitant reklamą koordinatorius, reklamos menininko ir komercinės gamintojo. Kaip jie įgyti daugiau patirties šioje srityje, absolventai gali turėti galimybę dirbti kaip rinkodaros vadybininkas. Reklamos srityje tikimasi, kad ir toliau augs per ateinančius kelerius metus, todėl paklausa absolventams gali padidėti.

Gali būti daug variantų gauti internete bakalauro reklamoje. Dabar klasių gali būti puikus pasirinkimas studentams, kurie negyvena šalia mokyklos, kad siūlo šią laipsnį, arba tiems, kurie reikalauja lankstų darbo grafiką.Norėdami sužinoti daugiau, ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Reklama

Universidad Tecmilenio

Plėtoti bendravimo strategijas, kurios poveikį vartotojų ir įmonių naudai. ... [+]

Magistras profilis

Kaip profesionalas rinkodaros ir reklamos, galite taikyti savo žinias ir plėtoti:

Rinkos tyrimų agentūros Reklamos agentūros Sritys, marketingo, pardavimų, rinkodaros ir verslo reklamoje Reklamos plotai valstybinių ir privačių institucijų Verslumo pasaulyje sukurti savo verslą mokymo planas

1

Įvadas į karjeros valdymo pagrindai Žodiniai įgūdžiai seminaras

2.

Kompiuterija: "Microsoft Office ir internetas efektyvi komunikacija marketingas Apskaita ir sąnaudos matematiniai pagrindai Informacinės technologijos verslui

3.

pozityvioji psichologija finansų matematika Ekonomika Statistika ir prognozės sprendimų priėmimo Verslo modeliai ir vertės grandinės sociokultūrinės kontekstai tarptautinio verslo ... [-]
Meksika Mexico Online
Liepa 2020
Ispanų
Ištęstinės
9 semestrai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba